İZMİR ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

İzmir Üniversitesi Haberleri

İzmir Üniversitesi haber, İzmir Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İzmir Üniversitesi - 24.3.2016
Nesnelerin İnterneti Proje Yarışması
Dokuz Eylül Üniversitesi tarafından düzenlenen nesnelerin interneti (Internet of Things) proje yarışmasında İzmir Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencilerinden oluşan "Yaşayan Laboratuvar", en başarılı takım seçildi.
İzmir Üniversitesi - 21.3.2016
İzmir Üniversitesi Erkek Voleybol Takımı 3. Lig'de
İzmir Voleybol Bölgesel Liginde mücadele eden ve grubunda birinci olan İzmir Üniversitesi Spor Kulübü Erkek Voleybol Takımı, Uşak Bölgesel Final Grubunda da liderlik koltuğunu kimseye kaptırmadı.
İzmir Üniversitesi - 4.3.2016
Uyuşmazlıkları Arabulucular Çözüyor
Suçlardaki artış ve buna bağlı olarak uzun süren hukuki süreçler, yerini arabuluculara bırakmaya başladı.
İzmir Üniversitesi - 2.3.2016
14 Mart Tıp Bayramına Doğru
İzmir İl Sağlık Müdürü Dr. Ayhan İzzetinoğlu, 14 Mart Tıp Bayramı'nı yalnızca sağlık çalışanlarının kutladığı bir bayram olmaktan çıkarıp, sağlık çalışanları ve tıp fakültesi öğrencilerinin yanı sıra halkın da dahil olacağı bir etkinlik programı hazırladıklarını bildirdi.
İzmir Üniversitesi - 26.2.2016
Suriyeli Sığınmacılara Yardım
Ülkelerindeki iç savaştan kaçan ve İzmir'in Torbalı ilçesinde çadırlarda kalan Suriyeli sığınmacılara, İzmir Üniversitesi yetkililerince yardımda bulunuldu.
İzmir Üniversitesi - 26.2.2016
İzmir Üniversitesi'nden Suriyeli mültecilere destek
İzmir Üniversitesi tarafından Torbalı'da bulunan mülteci kampına battaniye, yastık, giyecek, yiyecek, yatak ve ayakkabı yardımında bulunuldu.
İzmir Üniversitesi - 25.2.2016
Ortadoğu'nun yeni gözdesi Türkiye
Ortadoğu ülkelerinde yaşanan petrol kaynaklı ekonomik krizin yansımaları üniversite eğitimi için yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerin tercihlerini de etkiliyor.
İzmir Üniversitesi - 20.2.2016
İzmir'den Erzurum'a kardeşlik köprüsü kurdular
İzmir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik bölümü öğrencileri, Erzurum Karayazı'da ve İzmir Bayraklı'da yaşayan kardeşlerine yardımda bulundu.
İzmir Üniversitesi - 13.2.2016
Bahar dönemi yüksek lisans başvuruları devam ediyor
İzmir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü tarafından verilen İşletme (MBA) ile Uluslararası Ticaret, Finans ve Lojistik yüksek lisans eğitimi bahar dönemi başvuruları devam ediyor.
İzmir Üniversitesi - 11.2.2016
Yabancı dil eğitimine 'mobil destek'
İzmir Üniversitesi akademisyenleri, özellikle mobil destekli yabancı dil öğrenme programlarının 'dijital yerli' olarak tanımlanan yeni nesil arasında oldukça popüler hale geldiğini söyledi.
İzmir Üniversitesi - 1.2.2016
Şiddet Mağduru Kadınlara Ücretsiz Destek
İzmir Üniversitesi Kadın Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi ile İzmir Barosu Kadın Hakları Danışma ve Hukuk Araştırmaları Merkezi, şiddete uğrayan kadınlara yardım için ortak hareket etmeye karar verdi.
İzmir Üniversitesi - 26.1.2016
Dünya Markaları İçin Yat İç Mekânı Tasarladılar
4. sınıf Yat İç Mekân Tasarım Stüdyosu öğrencileri, dünyaca ünlü markalar için marka kimliği algısından yola çıkarak hazırladıkları projeleri, Necdet Doğanata Sanat Galerisi'nde sergiledi.
İzmir Üniversitesi - 21.1.2016
Dikkate Alınmayan Belirtiler Kalp Krizinin Öncüsü Olabilir"
Kardiyoloji uzmanı Prof. Dr. Ertuğrul Ercan, kalp rahatsızlığında bazen diş ağrısının bile belirti olabileceğini, bazı hastalarda ise hiçbir şikayet ortaya çıkmadığını belirterek "Dikkat edilmeyen, umursanmayan mide üzerinde ve iman tahtası arkasında yanma, baygınlık hissi, çarpıntı, fenalık hissi, bayılacakmış gibi olma şikayetleri bir kalp krizi habercisi olabilir" dedi.
İzmir Üniversitesi - 18.1.2016
610 Akademisyenden 'Fikir ve İfade Özgürlüğü' Bildirisi... -Yeniden
(ilk haberin kullanılmaması ricasıyla...) ÇEŞİTLİ üniversitelere mensup 610 profesör, doçent ve yardımcı doçentin imzasıyla, "Fikir ve İfade Özgürlüğü Bildirisi" yayımlandı.
İzmir Üniversitesi - 15.1.2016
Turizm Sigortasız Rehberlere Emanet
Yaklaşık 20 bin kokartlı rehber bulunan Türkiye'de, binlerce meslek mensubu sosyal güvenlik hakları konusunda sorun yaşıyor.
İzmir Üniversitesi - 13.1.2016
İzmir İçin Akıllı Kent Vizyonu Tartışıldı
"Yaşayan Laboratuvar Olarak Kent" Projesi kapsamında katılımcılık esaslı yerel yönetişim için bilişim uygulamaları ve İzmir için akıllı kent vizyonu tartışıldı.
İzmir Üniversitesi - 11.1.2016
"Türkiye Kış Turizminde Rakipleri İle Yarışır"
İzmir Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Program Başkanı Yrd. Doç. Dr. T. Koray Akman, Türkiye'nin kış turizminde dünyadaki rakipleriyle yarışır hale geldiğini söyledi
İzmir Üniversitesi - 10.1.2016
Kalp Hastaları Gripten Daha Çok Korunmalı"
Kardiyoloji uzmanı Prof. Dr. Ertuğrul Ercan, kalp hastalığı bulunanların, sağlıklı kişilere göre daha ağır seyreden gripten korunmak için daha fazla özen göstermesi gerektiğini bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İzmir Üniversitesi Haberleri | İzmir Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 3 - İzmir Üniversitesi haberleri, son dakika izmir üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Egzersiz ve sağlık için bir tabure yeter.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 11:28:18. #1.14#
title