İZMİR ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

İzmir Üniversitesi Haberleri

İzmir Üniversitesi haber, İzmir Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İzmir Üniversitesi - 1.7.2016
Basketbol sahaları 10-22 yaş arası engelli sporcuları bekliyor
Türkiye'de engelleri nedeni ile sosyal hayattan uzaklaşan gençlerin spora yönlendirilmesinin faydaları vurgulandı ve milli takımda mücadele edecek 10-22 yaş arası engelli sporculara çağrı yapıldı.
İzmir Üniversitesi - 13.6.2016
Yeni anayasa gençlere ücretsiz internet fırsatı yaratabilir mi?
İzmir Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve Genç Hukukçular Derneği işbirliği ile düzenlenen 'Yeni Anayasa ve Gençlik' isimli konferansta İzmir Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Merdan Hekimoğlu konuşmacı oldu.
İzmir Üniversitesi - 31.5.2016
Ercan Kesal: "Sinema bir eğlence aracı değildir"
İzmir Üniversitesi Sinema Kulübünün konuğu olan ünlü oyuncu ve senarist Ercan Kesal, sinemayı bir eğlence aracı olarak görmediğini belirtti.
İzmir Üniversitesi - 30.5.2016
Ne kadar farkındasın, ne kadar farkındayım?
Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi olan hastalara destek olmak amacıyla tedavi edici boya kalemi, boya kitabı ve kıyafet yardımında bulundu.
İzmir Üniversitesi - 19.5.2016
Karagöz'e Ölüm Yok"
Karagöz geleneğinin 86 yaşındaki ustası Orhan Kurt, "Karagöz sanatının geleceğinden endişem yok, gençler ilgileniyor.
İzmir Üniversitesi - 12.5.2016
Necdet Doğanata Sağlık Yerleşkesi Açıldı
İzmir Üniversitesi Necdet Doğanata Sağlık Yerleşkesi düzenlenen törenle açıldı.
İzmir Üniversitesi - 10.5.2016
Sanayileşme ve Çevre Kirliliği Alerjik Hastalıkları Tetikledi
Sanayileşme ve beraberinde gelen çevre kirliliğinin çocuklarda görülen alerjik hastalıkların artışına neden olduğu bildirildi.
İzmir Üniversitesi - 5.5.2016
İzmir'de Stk'lara Proje Hazırlama Eğitimi
İzmir Üniversiteleri Platformu, "Haydi proje yapalım" teması ile kentte faaliyet gösteren 47 sivil toplum kuruluşu temsilcisine, Türkiye'de, Avrupa Birliği'nde ve dünyadaki çeşitli fonlardan yararlanmalarını sağlamak amacıyla "Uygulamalı Proje Hazırlama Eğitimi" verecek.
İzmir Üniversitesi - 26.4.2016
Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi
Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi Play off 1. tur eleme karşılaşmasında Bilecik Belediyespor, uzatmalarda İzmir Üniversitesi'ni son saniyelerde attığı sayıyla 83-81 mağlup etti.
İzmir Üniversitesi - 24.4.2016
Üniversiteliler Yelkenli Yatlarla Yarıştı
Urla ilçesinde gerçekleştirilen 7. Jimmy Key Kupası ve üniversitelerarası 4. Universail Kupası yelkenli yat yarışları sona erdi.
İzmir Üniversitesi - 16.4.2016
Manisa Barosu, Eğitim Semineri Düzenled
MANİSA (AA) – Manisa Barosu tarafından, avukatlara yönelik, "Ceza Davaları Işığında Avukatlık Disiplin Hukuku Ceza Muhakemesinde Uzlaşma" semineri düzenlendi.
İzmir Üniversitesi - 16.4.2016
5. Doesef'te Ödüller Sahiplerini Buldu
Bu yıl 5. düzenlenen kısa adı DOESEF olan ortaöğretim öğrencileri araştırma projeleri yarışması İzmir Fatih Koleji Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenle sona erdi.
İzmir Üniversitesi - 11.4.2016
Sinema sektörünün fabrikası film festivalleri tartışıldı
İzmir Üniversitesi Sinema Kulübü tarafından düzenlenen "Film Festivalleri ve Sinema" başlıklı panel, akademisyenlerden oyunculara sektörün aktörlerini öğrenciler ile bir araya getirdi.
İzmir Üniversitesi - 11.4.2016
Sinema sektörünün fabrikası film festivalleri tartışıldı
İzmir Üniversitesi Sinema Kulübü tarafından düzenlenen "Film Festivalleri ve Sinema" başlıklı panel, akademisyenlerden oyunculara sektörün aktörlerini öğrenciler ile bir araya getirdi.
İzmir Üniversitesi - 8.4.2016
İzmir Uluslararası Göç ve İltica Sempozyumu
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ege Denizi'nde hayatını kaybeden sığınmacıların anısına kentte bir anıt yapmak istediklerini söyledi.
İzmir Üniversitesi - 5.4.2016
50. Yıl Köşkü Sanat Galerisi'nde "Karikatür" Şöleni
Ege Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren; sanatın çeşitli alanları ve kavramları üzerine her ay çeşitli etkinlikler, konferans, workshop ve sunumlar düzenleyen bir "sanat mutfağı" niteliğindeki 50. Yıl Köşkü Sanat Galerisi, Nisan ayında karikatür sanatını mercek altına alıyor.
İzmir Üniversitesi - 4.4.2016
Gençlerin Hayat Okulu EGİAD'DAN
Bu sayede sosyal yetkinliklerini güçlendirerek iş hayatında tercih edilir eleman haline gelmelerini amaçlayan EGİAD Hayat Okulu Projesi, 150'ye yakın öğrencinin katılımıyla başladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İzmir Üniversitesi Haberleri | İzmir Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 2 - İzmir Üniversitesi haberleri, son dakika izmir üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. O Rektörden Fetö Açıklaması: 23 Akademisyen, 20 İdari Personel Açığa Aldık.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 16:51:40. #1.14#
title