İzmir: Türkiye 3. Futbol Ligi

Türkiye 3. Futbol Ligi 3. Grup'ta Mücadele Eden Aliağa Belediyespor, 2006-2007 Sezonunun İlk Yarısını 25 Puanla Tamamlayarak, Hedeflediği Puanın Üzerine Çıktı.

İzmir: Türkiye 3. Futbol Ligi

Türkiye 3. Futbol Ligi 3. Grup'ta mücadele eden Aliağa Belediyespor, 2006-2007 sezonunun ilk yarısını 25 puanla tamamlayarak, hedeflediği puanın üzerine çıktı.

Teknik Direktör Adnan Özbağcı, Bursa Merinosspor deplasmanında alınan bir puanın sevindirici olduğunu söyleyerek, zirve yarışında birlikte mücadele ettikleri Bursa Merinosspor karşısında deplasmanda bir puan almanın sevindirici olduğunu söyledi. Kulüp olarak yeni bir yapılanma içerisine girdiklerini ifade eden Özbağcı, "Aliağa Belediyespor olarak hedefimiz değişimi ve başarıyı birlikte yakalamak. Çünkü ikisini birlikte başarmak çok zordur. Biz bunu yakalamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Aliağa Belediyespor'un bir misyonu var. O da Türk futboluna yeni genç yetenekler kazandırmak ve modern futbol oynamaktır" diye konuştu.

Sezonun ikinci yarı hazırlıklarına 21 Aralık 2006 tarihinde başlayacakları bilgisini veren Özbağcı, "21 Aralık Perşembe günü Aliağa Belediyespor tesislerinde kampa gireceğiz. Hazırlıklarımızın ikinci etabını 14 günlük Antalya kampında sürdüreceğiz" dedi.