İzmir: Kiraz'da Şüpheli Ölüm
Haberler » Güncel » Haber

İzmir: Kiraz'da Şüpheli Ölüm

İzmir'in Kiraz İlçesi'nde Bir Piliç, Sucuk ve Salam Dağıtım Firmasında Çalışan Bir Vatandaş, Şirket Aracının İçinde Tabanca ile Vurularak Ölmüş Halde Bulundu.

İzmir: Kiraz'da Şüpheli Ölüm

İzmir'in Kiraz İlçesi'nde bir piliç, sucuk ve salam dağıtım firmasında çalışan bir vatandaş, şirket aracının içinde tabanca ile vurularak ölmüş halde bulundu.

Olay, dün akşam saatlerinde Koru Otel önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, İzmir'den gelip ilçede 35 AZA 10 araç ile bir firmanın piliç ve piliç eti ürünlerinin dağıtımını kardeşi A.A. ile birlikte yaptığı öğrenilen Hakan A. (24), geceyi geçirmek üzere yer ayırtıkları otelin önünde araçlarının içerisinde kanlar içinde bulundu. Şahsın başından aldığı tek kurşun yarası ile hayatını kaybettiği belirlenirken, kardeşi A.A.'ın silah sesini duyduğu ve ağabeyini kanlar içerisinde bulduğu, Kiraz Devlet Hastanesi'ne götürmek istediği ancak şahsın yolda öldüğü öğrenildi. İzmir'in Bornova İlçesi'nde oturduğu öğrenilen gencin annesi Suzan ve babası Nihat A., olayı haber alıp Kiraz'a gelirken, hastane morgu önünde sinir krizleri geçirdiler. Merhumun cesedi, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Olayla ilgili soruşturmanın çok yönlü olarak sürdürüldüğü bildirildi.