İzmir: İzmir'de Alkol Manzaraları

İzmir: İzmir'de Alkol Manzaraları

- İzmir'in Konak İlçesi'nde Aldıkları Alkolün Etkisiyle Sızıp Kalan Kişiler, Kentin Değişik Yerlerinde İlginç Manzaralar Oluşturdu. Montrö Meydanı'nda Alkol Alan Bir Kişi Otobüs Durağındaki Oturaklara Uzanarak Sızarken, Alsancak'ta İse İki Genç Bir Otomobilin Kaportasının Üzerinde Sızıp Uyuyakaldı. Alsancak Montrö Meydanı'ndaki Otobüs Duraklarında Gece Yarısı Aldığı Alkolün de Etkisiyle Yürüyecek Hali Kalmayan Bir Kişi, Eve Gitmek İçin Otobüs Durağında Beklerken, Sızıp Kaldı. Ayakta Duramadığı İçin Oturaklara Uzanan Alkollü Vatandaş Durakta Uyuya Kaldı. Otobüs Durağında Sızan Kişinin Yere Koyduğu Bira Kutusu İse Dikkat Çekti.

İzmir: İzmir'de Alkol Manzaraları

- İzmir'in Konak İlçesi'nde aldıkları alkolün etkisiyle sızıp kalan kişiler, kentin değişik yerlerinde ilginç manzaralar oluşturdu. Montrö Meydanı'nda alkol alan bir kişi otobüs durağındaki oturaklara uzanarak sızarken, Alsancak'ta ise iki genç bir otomobilin kaportasının üzerinde sızıp uyuyakaldı. Alsancak Montrö Meydanı'ndaki otobüs duraklarında gece yarısı aldığı alkolün de etkisiyle yürüyecek hali kalmayan bir kişi, eve gitmek için otobüs durağında beklerken, sızıp kaldı. Ayakta duramadığı için oturaklara uzanan alkollü vatandaş durakta uyuya kaldı. Otobüs durağında sızan kişinin yere koyduğu bira kutusu ise dikkat çekti.

Öte yandan buna benzer bir manzara ise Alsancak'taki 1461 sokakta görüldü. Gece boyunca alkol alan 2 genç ayakta duramayacak hale geldikleri için park halindeki bir otomobilin kaportasının üzerine yığıldılar. Uzanmalarıyla uyumaları bir olan gençler, uzun süre sızıp kaldı. Alkol alan kişilerin kentin değişik bölgelerinde sızıp kalmasına tepki gösteren vatandaşlar, polis ekiplerini bu kişileri uyandırarak evlerine gitmesini sağlaması gerektiğini söylediler.

(ARÇ-YK)

Kaynak: İHA