İzmir Fuarı'nda Ajda Pekkan Coşkusu
Haberler » Güncel » İzmir Fuarı'nda Ajda Pekkan Coşkusu - Haber

İzmir Fuarı'nda Ajda Pekkan Coşkusu

TÜRK pop müziğinin ünlü ismi Ajda Pekkan, 85'inci İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamındaki konserde sevenleri ile buluştu.

İzmir Fuarı'nda Ajda Pekkan Coşkusu

TÜRK pop müziğinin ünlü ismi , 85'inci Enternasyonal Fuarı kapsamındaki konserde sevenleri ile buluştu.


85'inci İzmir Enternasyonal Fuarı Çim Konserleri 'Süperstar' Ajda Pekkan'ı ağırladı. Rengarenk kıyafeti ile binlerce kişiyi coşturan Ajda Pekkan, yeni ve eski şarkılarını söyledi. "Ayrılık Ateşi" isimli son şarkısıyla konserine başlayan Pekkan, "Eğlen Güzelim" şarkısıyla devam etti. "Memleketim" şarkısını seyircilerle birlikte hep bir ağızdan seslendiren Pekkan, "Yakar Geçerim" ve "Kimler Geldi Kimler Geçti" gibi şarkılarıyla gönülleri bir kez daha fethetti. Örgü yaptığı saçları ve dansçılarıyla birlikte sahnede ışık saçan şarkıcı, 70'li ve 80'li yıllara ait şarkılarıyla hayranlarına nostaljik bir gece yaşattı. Konser alanını dolduranlar, Ajda Pekkan'ın enerjisi ve sahne şovlarına hayran kaldı.


85'inci İzmir Enternasyonal Fuarı Çim Konserleri'nde sahne sırası bugün Athena'da. Fuarın son günü olan 4 Eylül Pazar akşamı ise Vestel sponsorluğunda Sertap Erener konser verecek.


- İzmir

Kaynak: DHA