İzmir Fashion Prime'da Defile Rüzgarı

İzmir Fashion Prime'da Defile Rüzgarı

18.10.2018 14:18 | Son Güncelleme: 18.10.2018 14:18
İzmir Fashion Prime'da Defile Rüzgarı

İzmir'de, hazır giyim ve konfeksiyon sektörüne yeni bir soluk getiren Fashion Prime 2. Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri Fuarı'nda düzenlenen defileler nefes kesti.

İzmir'de, hazır giyim ve konfeksiyon sektörüne yeni bir soluk getiren Fashion Prime 2. Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri Fuarı'nda düzenlenen defileler nefes kesti. Ünlü mankenlerin giydiği özel kıyafetlerden oluşan defilelerde sektör profesyonelleri Fashion Prime podyumunda kumaşların dansına şahit oldu. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin evsahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen Fashion Prime Tekstil, Hazır Giyim Tedarikçileri ve Teknolojileri Fuarı'nın ikincisi 17 Ekim Çarşamba günü fuarizmir'de başladı. Hazır giyim sektörünün alt dallarında bulunan kumaş türleri, aksesuarlar başta olmak üzere rengarenk kıyafetlerin profesyonel ziyaretçiye sunulduğu Fashion Prime'da düzenlenen defileler büyük ilgi gördü. Fuar'da yeralan 21 katılımcı firmanın renk renk kumaşlarından üretilen kıyafetlerinden oluşun koleksiyon ve Uşak Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarım Bölümü'nden mezun genç tasarımcıların koleksiyonu Fashion Prime podyumunda sergilendi. Sektör profesyonelleri, ürünleri mankenler üzerinde görme fırsatı da buldu.

MEZUNİYET DEFİLESİ YAPTILAR

Hazır giyim ve konfeksiyon sektörünün nabzını tutacak üç günlük fuarda, sektörü ilgilendiren bölümlerden mezun olan genç tasarımcılara da defile yapma olanağı sağlandı. Fashion Prime'ın ilk defilesini Uşak Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarım Bölümü'nden mezun genç yetenekler gerçekleştirdi. Defileye 'Yükseliş' adını veren genç tasarımcıların mezuniyet defilesini oluşturan koleksiyonda günlük karma kıyafetler, deri ceketler, erkek gömlekleri ve mezuniyet kıyafetleri yer aldı. Fuar katılımcıları ve ziyaretçileri tarafından dikkatle takip edilen defilede genç tasarımcılar alkışlandı.

KIYAFETLERİN DANSI

IF Wedding Fashion İzmir bünyesinde gerçekleşen defilelerle ünlü isimleri ağırlayan, adını dünya arenasında duyuran İZFAŞ, Fashion Prime'da da ünlü mankenleri ağırlamaya devam etti. 21 firmanın ürünlerinden oluşan 23 parçalık defile büyük ilgi gördü. Dans şovuyla başlayan 'Fashion Prime Fashion Show' defilesinde ünlü mankenler Şebnem Schaefer, Sema Şimşek ve Pınar Tartan da podyuma çıktı. Koreografisini Serkan Duman ve Gökhan Duman'ın yaptığı defilede, 2019 - 2020 modası ön planda yer aldı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title