İzmir'deki Terör Saldırıları

İzmir'deki Terör Saldırıları

AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema ve AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, dün gece yakınında teröristler tarafından bırakılan iki bomba patlayan Çamdibi Polis Merkezi'ne geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

İzmir'deki Terör Saldırıları

AK Parti İzmir Milletvekili Nesrin Ulema ve AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, dün gece yakınında teröristler tarafından bırakılan iki bomba patlayan Çamdibi Polis Merkezi'ne geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Ulema yaptığı yazılı açıklamada, patlamanın ardından ziyaret ettikleri Çamdibi Polis Merkezi'nde olaya ilişkin bilgi aldıklarını belirterek, güvenlik güçlerine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Türkiye'nin istikrarına, huzuruna ve güvenliğine kasteden teröristlerin İzmir'i karıştırmayı hedeflediğini ancak buna asla müsaade edilmeyeceğini vurgulayan Ulema, nereden ve kimden gelirse gelsin terörün ve terörist saldırıların her türlüsünü lanetlediklerini kaydetti.

 Ulema, "Devlet olarak, AK Parti olarak Türkiye'nin huzuruna, istikrarına kasteden bu eli kanlı katillerin emellerine ulaşmasına izin vermeyeceğiz. Milletimizin huzur, refah ve güvenliği için gereken tüm adımlar atılacak" ifadesini kullandı.

Kaynak: AA