İzmir'de Su Kesintisi
Haberler » Yerel » Haber

İzmir'de Su Kesintisi

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Çalışmalarını Yürüttüğü Üçyol-üçkuyular Metro Projesi Güzergahında Bulunan İçme Suyu Borusunun İptal Edilerek Yeni Bağlantı Yapılacak Olması Nedeniyle Bazı Bölgelerde Su Kesintisi Uygulanacak.

İzmir'de Su Kesintisi

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yürüttüğü Üçyol-Üçkuyular metro projesi güzergahında bulunan içme suyu borusunun iptal edilerek yeni bağlantı yapılacak olması nedeniyle bazı bölgelerde su kesintisi uygulanacak.

İZSU Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada; İnönü Caddesi 40 Sokak kavşağında bin mm çaplı boru bağlantısı, 56 Sokak kavşağında bin mm çaplı borunun iptali ve 56 ile 76 sokak kavşağında ise bin mm çaplı borunun bağlantı çalışması olmak üzere üç noktada gerçekleştirilecek çalışmalar nedeniyle geçici olarak su kesintisi yapılacağı bildirildi.

Bu çalışmalar nedeniyle 04 Eylül saat 09.00 ile 05 Eylül saat 21.00 arasında, Göztepe, Güzelyalı, M.Ali Akman, Esenyalı, Poligon, Şehitler, Muammer Akar, Üçkuyular, General Kazım Özalp ve Esentepe bölgelerine su verilemeyecek. İZSU Genel Müdürlüğü yetkilileri, bu semtlerde oturan vatandaşlarımızın susuz kalmamak için gerekli önlemleri almaları ricasında bulundu.

(EY-Mİ-

(EY-Mİ-)

31.08.2007 13:05 TSİ