İzmir'de Galataray Coşkusu

Turkcell Süper Lig'de Şampiyonluk Yarışında Ezeli Rakibi Fenerbahçe'yi 1-0 Yenerek Önemli Bir Avantaj Elde Eden Galatasaray, Taraftarları İzmir'de Büyük Coşku Yaşadı. Maçın Bitimiyle Ellerinde Bayraklarla Sokaklara Çıkan Yüzlerce Galatasaraylı Taraftar Şampiyonluk Şarkılarıyla Galibiyetin Sevincini Yaşadı.

İzmir'de Galataray Coşkusu

Turkcell Süper Lig'de şampiyonluk yarışında ezeli rakibi Fenerbahçe'yi 1-0 yenerek önemli bir avantaj elde eden Galatasaray, taraftarları İzmir'de büyük coşku yaşadı. Maçın bitimiyle ellerinde bayraklarla sokaklara çıkan yüzlerce Galatasaraylı taraftar şampiyonluk şarkılarıyla galibiyetin sevincini yaşadı.

Bitime az bir süre kala şampiyonluk yolundaki rakibi Fenerbahçe'yi mağlup eden ve şampiyonluğa bir adım daha yaklaşan Galatasaray, taraftarına tüm yurtta olduğu gibi İzmir'de de büyük bir coşku yaşattı. Maçın bitiş düdüğüyle birlikte bayraklarını alarak sokaklara çıkan sarı-kırmızılı taraftarlar, uzun araç kuyrukları oluşturarak galibiyeti kutladı. Alsancak Cumhuriyet Bulvarı ve Cumhuriyet Meydanı'nda biraraya gelen sarı-kırmızılı taraftarlar, şampiyonluk şarkılarıyla eğlendi. Yağan yağmura rağmen caddelerde tur atan Galatasaraylılar, korna sesleriyle caddeleri inletti. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenen sarı kırmızılı taraftarlar, İzmir'de büyük bir coşku yaşadı. Emniyet güçleri de herhangi bir olumsuzluk olmaması için çeşitli noktalarda önlemlerini artırdı.

(YK-MFS-S)

Kaynak: İHA