İzmir'de deprem devam ediyor mu? İzmir son depremler! İzmir'de deprem uyarısı! - Haberler
Haberi Paylaş

İzmir'de deprem devam ediyor mu? İzmir son depremler! İzmir'de deprem uyarısı!

İzmir'de deprem devam ediyor mu? İzmir son depremler! İzmir'de deprem uyarısı!
Haberler.com - Haberler | Gündem

Dün peş peşe meydana gelen depremler sonrası İzmir halkı endişeli. İzmir'de deprem devam ediyor mu? İzmir son depremler! İzmir'de deprem uyarısı!

İzmir'de dün art arda meydana gelen deprem endişe yarattı. İzmir'de deprem devam ediyor mu? İzmir son depremler! İzmir'de deprem uyarısı!

İZMİR'DE DEPREM DEVAM EDİYOR MU?

Dün İzmir'de AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nde yayınlanan verilere göre; saat 02:28'de 4.0, 02:31'de 3.0, 02:33 3.7 ve son olarak 02:37'de 4.7 şiddetinde depremler meydana geldi! Tüm bu depremlerin kısa sürede artarda gerçekleşmesi vatandaşları korkuturken, İzmirliler depremin devamının gelip gelmeyeceğinin endişesinde. Deprem, çevre illerden de hissedildi!

İZMİR'DE DEPREM UYARISI

Son Dakika: İzmir'de etkili olan sağanak yağış nedeniyle Dikili, Foça ve Aliağa ilçelerinde sel meydana geldi. Birçok ev ve iş yerini su basarken İzmir Büyükşehir Belediyesi, "Kentte bir afet yaşanıyor. Zorunlu olmadıkça evden çıkmayın" uyarısı yaptı. Kent, dün de peş peşe meydana gelen depremlerle sarsılmıştı.

Haberler.com - Gündem

Kandilli Rasathanesi, Deprem, İzmir, AFAD, Gündem, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title