İzmir'de Çocuklara Karne Hediyesi

İzmir'de Çocuklara Karne Hediyesi

Okulların Kapanmasıyla Birlikte Çocuklara Eğlenceli Karne Armağanı Veren Forum Bornova, Çocuklara Resim Yoluyla Kendilerini İfade Etme Fırsatı Sundu. Forum Bornova'nın Küçük Ziyaretçileri, Resim Yarışmalarına Katılıp Sürpriz Hediyeler Kazanıyor.

İzmir'de Çocuklara Karne Hediyesi

Okulların kapanmasıyla birlikte çocuklara eğlenceli karne armağanı veren Forum Bornova, çocuklara resim yoluyla kendilerini ifade etme fırsatı sundu. Forum Bornova'nın küçük ziyaretçileri, resim yarışmalarına katılıp sürpriz hediyeler kazanıyor.

Forum Bornova'nın çocuklara bir diğer sürprizi de profesyonel eğitmen eşliğinde Amerikalı Ressam Bob Ross'un eğitimine katılma imkanı. Forum Bornova'da her cumartesi ve pazar gerçekleşen animasyon gösterileri, eğlenceli oyunlar, yarışmalar ve yüz boyama etkinliklerine katılarak hem eğlenip hem de yeteneklerini geliştiren çocuklar, haziran ayında bambaşka bir etkinlikle bir araya gelecek. Mayıs ayında on binlerce çiçekle donatılarak festival tadında bir yaşam sunan Forum Bornova, 5 Haziran Dünya Çevre Günü dolayısıyla okullarda başlattığı "Doğanın Geleceği" adlı resim yarışmasını 14-23 Haziran tarihleri arasında alışveriş merkezine taşıyor.

(ARÇ-OK-Y)

Kaynak: İHA