İzmir'de Bir Mağazadan Hırsızlık Yapan 3 Kişi Suçüstü Yakalandı

İzmir'de Bir Mağazadan Hırsızlık Yapan 3 Kişi Suçüstü Yakalandı

İzmir'de Bir Giyim Mağazasında Barkotlarını Söktükleri Kazakları Çalarken Suçüstü Yakalanan ve Çıkarıldıkları Mahkemede Tutuksuz Yargılamak Üzere Serbest Bırakılan 2 Bayandan Sonra, Yine Aynı Giyim Mağazasından 3 Bayan Hırsızlık Yaparken Suçüstü Yakalandı.

İzmir'de Bir Mağazadan Hırsızlık Yapan 3 Kişi Suçüstü Yakalandı

İzmir'de bir giyim mağazasında barkotlarını söktükleri kazakları çalarken suçüstü yakalanan ve çıkarıldıkları mahkemede tutuksuz yargılamak üzere serbest bırakılan 2 bayandan sonra, yine aynı giyim mağazasından 3 bayan hırsızlık yaparken suçüstü yakalandı.

Edinilen bilgiye göre olay, Alsancak semti Mustafa Bey Caddesi'nde lüks bir mağazada meydana geldi. Mağaza yetkilileri, müşteri olarak işyerine gelen E.A. (23), kardeşi A.A. (19) ve akrabaları N.A. (25) isimli bayanların mağazada hırsızlık yaptıklarını fark ederek polise bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen Huzur Timleri ihbar edilen 3 bayanı ellerinde bulunan büyük çantalarla yakaladı. Yakalanan bayanların üzerindeki çantaların içinde mağazaya ait ve barkotları kesilmiş toplam 23 adet kıyafet ele geçirildi. Ayrıca kızların çantalarında giyim eşyalarının barkotlarını keserken kullandıkları makasta bulundu. Huzur Timleri tarafından yakalanan ve Kantar Polis Karakolu ekiplerine teslim edilen A.A, E.A. ve N.A. isimli şahıslar doktor kontrolünden geçirildikten sonra sorgulanmak üzere karakola götürüldü. Polis, mağazada kazak çaldıkları iddiasıyla gözaltına alınan A.A. ve E.A. isimli 2 kardeşin merkezi İstanbul'da bulunan bir mankenlik ajansında çalıştıkları bildirilirken, bayanların poliste kayıtlarının bulunmadığı kaydedildi. 3 bayan savcılık tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

(FH-YK-RO-RO-Y)