İzmir'de 1. Yönetim Danışmanlığı Zirvesi Düzenlenecek

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ile Ege Yönetim Danışmanları Derneği işbirliğiyle düzenlenen 1. Yönetim Danışmanlığı Zirvesi, 26 Kasım 2015'te iş dünyasını biraraya getirecek.

İzmir'de 1. Yönetim Danışmanlığı Zirvesi Düzenlenecek
21.11.2015 11:02 | Son Güncelleme: 21.11.2015 11:02

Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) ile Ege Yönetim Danışmanları Derneği işbirliğiyle düzenlenen 1. Yönetim Danışmanlığı Zirvesi, 26 Kasım 2015'te iş dünyasını biraraya getirecek. Ekonomi, sanayi ve ticaret alanında öncü Ege Bölgesi’nde yönetim danışmanlığı mesleğinin gelişimine katkıda bulunmak, dolayısıyla danışanların bölgeye ve ülkeye katkılarını arttırmak amacıyla, “Rekabetçi Yönetişimle Geleceği Yakalamak ve Kaynak 4.0” başlığıyla düzenlenen zirve, EBSO meclis salonunda yapılacak.

Üç oturumlu zirvenin ilk oturumunda, dünkü alışkanlıklarımızdan yarının stratejilerine geçerken etkili olan "Baby Boomers" kuşağından Y ve Z kuşağına geçişte yönetim modeli ve iletişimin kuşaklar arası köprü rolü konularında, Brightwell Holding Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Manas ve Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Aylin Göztaş ilgi verecek. İkinci oturumda, kurumlarda itibar yönetimi ve vasatlıktan çıkışla birlikte rekabette kurum imajının önemi konularını, kurumsal itibar yönetimi danışmanları Salim Kadıbeşegil ve Aylin Onart ele alacak. Son oturumda ise kurumların ayakta kalabilmesi için sahip olması gereken kaynaklar, finansa erişim, insan kaynaklarında yetenek yönetimi, bilgiye erişim ve bunların sürdürülebilirliği konularını İZKA Kalkınma Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu, Kurumsal Yönetim ve Sürdürülebilirlik Merkezi Başkanı Dr. Güler Manisalı Darman ile EBRD Danışmanlık Hizmetleri Türkiye Program Yöneticisi Serpil Çetinçift anlatacak.

Kaynak: CİHAN

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title