İzel, Hayranları ile Buluştu

İzel, Hayranları ile Buluştu

Türk Pop Müziği Sanatçısı İzel, Hayranları ile İmza Gününde Buluştu. İzel, İmza Almak İçin Yanına Gelen Küçük Hayranının, "En Çok Sevdiğiniz Kişi Kim?" Sorusu Üzerine, Gülümseyerek "Annemle, Babam. Sevgilim Yok" Yanıtını Verdi.

İzel, Hayranları ile Buluştu

Türk pop müziği sanatçısı İzel, hayranları ile imza gününde buluştu. İzel, imza almak için yanına gelen küçük hayranının, "En çok sevdiğiniz kişi kim?" sorusu üzerine, gülümseyerek "Annemle, babam. Sevgilim yok" yanıtını verdi.

İzel, Armada Alışveriş Merkezi'nde Ankaralı hayranları ile buluştu. Alkışlar eşliğinde alana gelen İzel, imza gününe albümünden seslendirdiği bir şarkı ile başladı. Ardından, şarkıcı, albümünü sevenleri için imzaladı.

Ankara'da geçen yıl bir konser verdiğini hatırlatan İzel, "İzleyicisi de, dinleyecisi de güzel, seviyorum" diye konuştu.

İzel, imza almak için yanına gelen küçük hayranının, "En çok sevdiğiniz kişi kim?" sorusu üzerine, gülümseyerek "Annemle, babam. Sevgilim yok" yanıtını verdi.

Şu anda hayatında biri olmadığını kaydeden İzel, gazetecilere yaptığı açıklamada, 1 ay sonra eski sevgilisinden ayrılmasının üzerinden 1 yılın dolacağını hatırlattı. Eski sevgilisi ile son albümünde birlikte çalıştıklarını aktaran izel, "Halen arkadaşız. Hayatımda ilk kez arkadaş kaldım" diye konuştu.

İzel, albümünde yer alan 'Bir sene oldu' şarkısının hatırlatılması üzerine de, "O şarkıyı kendim için söyleyeceğim hiç aklıma gelmezdi" dedi.