İyilik Meleği"Ne Burs Desteği

İyilik Meleği"Ne Burs Desteği

Görüntü Dökümü : Okul bahçesinden görüntü İyilik-Der Okul İdarecileri ile Ebru Keskiner'in sohbeti İlk burs ve çeşitli hediyelerin Ebru Keskiner'e verilmesi Ebru Keskiner Röportajı İyilik-Der Şanlıurfa Temsilcisi Feridun Polat Röportajı "İyilik meleği"ne burs desteği "Diyarbakır İslami Sivil Toplum Kuruluşları" tarafından terör mağduru Sur sakinleri için düzenlenen kampanyaya 1 lira bağışlayan ve zarfa herkesi duygulandıran bir not yazan Ebru Keskiner'e, İYİLİKDER tarafından eğitim bursu bağlandı ŞANLIURFA - Terör mağduru Surlu aileler için düzenlenen yardım kampanyasına, "Kusura bakmayın babam 4 aydır çalışmıyor" notuyla 1 lira bağışlayan 11 yaşındaki Siverekli Ebru Keskiner'e İyilik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (İYİLİKDER) burs vermeye başladı.

İyilik Meleği

Görüntü Dökümü :
Okul bahçesinden görüntü
İyilik-Der Okul İdarecileri ile Ebru Keskiner'in sohbeti
İlk burs ve çeşitli hediyelerin Ebru Keskiner'e verilmesi
Ebru Keskiner Röportajı
İyilik-Der Şanlıurfa Temsilcisi Feridun Polat Röportajı
"İyilik meleği"ne burs desteği
"Diyarbakır İslami Sivil Toplum Kuruluşları" tarafından terör mağduru Sur sakinleri için düzenlenen kampanyaya 1 lira bağışlayan ve zarfa herkesi duygulandıran bir not yazan Ebru Keskiner'e, İYİLİKDER tarafından eğitim bursu bağlandı
ŞANLIURFA - Terör mağduru Surlu aileler için düzenlenen yardım kampanyasına, "Kusura bakmayın babam 4 aydır çalışmıyor" notuyla 1 lira bağışlayan 11 yaşındaki Siverekli Ebru Keskiner'e İyilik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (İYİLİKDER) burs vermeye başladı.Şehit Öğretmen Cuma İbiş Ortaokulu 1. sınıf öğrencisi Keskiner, "Diyarbakır İslami Sivil Toplum Kuruluşları" tarafından terör mağduru Surlu aileler için başlatılan yardım kampanyasına sembolik ve bir o kadar da anlamlı bağışta bulundu.Kampanya kapsamında gönderdiği zarfın içerisine 1 lira ve "Kusura bakmayın babam 4 aydır çalışmıyor" notunu bırakan Keskiner, Türkiye'nin kalbine taht kurdu.
Okul idaresi tarafından ayın öğrencisi seçilen Keskiner'i, yardım kuruluşu İYİLİKDER üyeleri okulunda ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdi.

Derneğin Şanlıurfa Temsilcisi Feridun Polat, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, Ebru'nun çok önemli bir çalışmaya imza attığını belirterek, "Küçük kızımız yaptığı iyilik hareketiyle hepimize bir ders vermiş oldu. Biz de buna kayıtsız kalamadık, bu anlamda Ebru'nun eğitimine burs desteği vererek katkı sunmak istedik. Ayrıca ailesinin ihtiyacının karşılaması için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Ebru Keskiner ise öğretmen olmak istediğini ifade ederek, "Okula kadar gelerek beni ziyaret eden büyüklerime teşekkür ederim. Bana verilecek eğitim bursunun hakkını verip derslerime daha sıkı çalışacağım" şeklinde konuştu.

Öte yandan yurt genelinde birçok vatandaş aileye ulaşmaya çalışırken, Siverek Kaymakamı Vural Karagül de aileye çeşitli yardımlarda bulundu.