"İyi Sevişin"

"İyi Sevişin"

Didem Uzel, Arena Dergisindeki Köşesinde Kadınınızı Size Bağlayacak İpuçlarını Yazdı. İşte O İpuçları...

DİDEM UZEL, ARENA DERGİSİNDEKİ KÖŞESİNDE KADININIZI SİZE BAĞLAYACAK İPUÇLARINI YAZDI. İŞTE O İPUÇLARI...

Kimi erkek hayatında kadın ister ama ilişki istemez, kimi hayatının kadınını arar ve ömür boyu mutlu kalmak ister, kimi de sadece gel kaçlarla bütün kadınları hayatına sokmak ister. Biz kadınlar erkekler hakkında her şeyin o kadar farkındayız ki; sadece işimize geldiği gibi davranmayı seçiyoruz ya da ilişkilerimizi, inanmak istediğimiz şeyin gerçek olduğunu düşünerek yaşıyoruz.

Aslında erkek kadın ilişkilerinde değişen bir şey yok, hep aynı. Yani Amerika'yı yeniden keşfetmeyeceğiz ama bu yazıda yazacaklarım en azından beğendiğiniz, arzuladığınız kadını kendinize hayran bırakmanıza yetecektir. Eee, bu da ne demek? Daha çekici ve vazgeçilmez bir erkek olmak demek!

Geçenlerde öyle bir gece yaşadık ki kızlarla, kendimize bile itiraf edemediğimiz sırlarımızı açığa vurduk. İşte o gece belirlediğimiz, "olmazsa olmaz" altın kurallar..

ROMANTİK OLUN

İstisnasız her kadın romantik erkeklere bayılır ve bunu aslında bütün erkekler de bilir. Fakat neden uygulamazlar anlamam. Romantik değilseniz bile uğraşın çünkü kadınlar onlar için yaptığınız her şeye dikkat eder ve her eyleme bir anlam yüklerler.

İYİ SEVİŞİN

Dokunmak iki insanı birbirine yaklaştırdığı gibi, bunu beceremediğiniz anda sizi uzaklaştırır da…

İyi bir seks kadın için duygusal anlamda da kuvvetli bir istek oluşturur ve sizi her an arzular hale getirir. Unutmayın, bir gecelik bile olsa adınız hakkında şanınıza uygun dedikodular duymak istiyorsanız yatakta harika olun çünkü kadınlar, yatakta iyi olandan çok, kötü olan erkekleri çekiştirirler. Tek gecelik kaçamak yapıp kaçanlar sadece siz değilsiniz; bu sizin de başınıza gelebilir. Benden söylemesi…

ESPRİLİ VE EĞLENCELİ OLUN

Kadınlar onları neşelendiren, güldüren erkeklere bayılırlar. Gülmenin iyi enerjisinden yararlanın ve bulaşıcı olduğunu da unutmayın.

Eğer daha ilişkiye yeni başladıysanız, onu tatlı sohbetinizle ve coşkunuzla besleyin. Gerçekten bu kadını hayatınızın önemli bir yerine koymak istiyorsanız onu önemsediğinizi hissettirin. Gün içinde bir kez mutlaka arayın.

Ancak ilerleyen zamanlarda bu alışkanlığınızı yarattığınızda kendinizi sadece bir adım geri çekin ve bakın neler oluyor seyredin. Size olan bağımlılığı ve bir alışkanlığı oluşacak. Yani kısaca sizi daha fazla düşünmeye başlayacak.

ÇİÇEK GÖNDERİN

Tekrarlamaya gerek yok sanırım; kadınlar çiçeklere bayılır. Aslında çiçek bahanedir bizler için; altında yatan anlam önemlidir. Çünkü çiçekler bir duyguyu ifade etmek için bir araçtır. Bu yüzden etkilemek, elde etmek istiyorsanız kesenin ağzını açıp çiçek göndermeye başlasanız iyi olur.

Çiçekler gerçekten bir kadının kafasını karıştırmaya ve meşgul etmeye yetmeyebilir aslında. Kandırıldığımızı anlayacak kadar zekiyiz ama bir şekilde ruhumuzun okşanmaya da ihtiyacı var. En azından elde etmek için emek sarfettiğinizi ve uğraştığınızı biliriz.

Ama bizim kızlardan edindiğim bir bilgiye göre, çiek geldiği zaman gönderen kişiyi arayıp soruyorlarmış "bana hangi çiçeği gönderdin" diye. Eğer gönderdiğiniz çiçeğin cinsini bilemezseniz kabul etmiyorlarmış. Aman dikkat! Siz siz olun, ona özendiğinizi bilmesi için gönderdiğiniz çiçeğin cinsini aklınızda tutunuz.

Evet beyler; bana ayrılan satırlar arasında tüm bu tüyoların bu kadar olduğunu sanıyorsanız size "yanılıyorsunuz" derim. Daha neler var, neler! Önümüzdeki ay en can alıcı satırlarda buluşmak üzere