İyi Parti Haberleri

İyi Parti haber, İyi Parti son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İyi Parti - 8.11.2020
İYİ Parti Gençlik Kolları'ndan Türkiye genelinde "İyilik için koş" etkinliği
İYİ Parti Gençlik Kolları, İstanbul Maratonu kapsamında "İyilik için koş" mesajıyla Türkiye genelinde eş zamanlı düzenlediği etkinlikte atılan 6 milyon 500 bin adımı, mobil uygulama aracılığıyla sivil toplum kuruluşlarına bağışladı.
İyi Parti - 8.11.2020
Disipline sevk edilen İYİ Partili Özdağ, savunmasını cuma günü yazılı verecek
İYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, partisinin İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'ya yönelik açıklama ve ithamları nedeniyle parti Disiplin Kurulunca istenen savunmasını cuma günü yazılı verecek.
İyi Parti - 7.11.2020
AK Parti Kızılcahamam 7. Olağan İlçe Kongresi yapıldı
AK Parti Kızılcahamam 7. Olağan İlçe Kongresi'nde mevcut Ahmet Barun güven tazeledi.
İyi Parti - 6.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, OECD raporuna göre Türkiye'nin, pandemi sürecini en iyi yöneten 3 ekonomiden birisi olarak gösterildiğini söyledi.
İyi Parti - 5.11.2020
TBMM Genel Kurulu
TBMM Genel Kurulunda İYİ Parti, HDP ve CHP'nin grup önerileri kabul edilmedi.
İyi Parti - 5.11.2020
İYİ Parti Grup Başkanvekili Türkkan gündemi değerlendirdi Açıklaması
İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, ABD'deki başkanlık seçimlerine ilişkin "Bizim için kimin kazandığının bir önemi yok. Her ikisi de Türkiye hakkında verilen kararı farklı uygulamayacak.
İyi Parti - 5.11.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
TBMM Genel Kurulu, AK Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç başkanlığında toplandı.
İyi Parti - 5.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanvekili, MHP İstanbul Milletvekili İsmail Faruk Aksu, Kovid-19 salgınının, kısa dönem etkilerinin yanı sıra orta dönem etkilerinin olabileceğine dikkati çekerek, "2021 ile birlikte 2022 ve sonraki yıllar için de üretim planları yapılmalıdır.
İyi Parti - 4.11.2020
İstihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda
TBMM Genel Kurulunda AK Parti milletvekillerinin imzasını taşıyan İşsizlik Sigortası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi'nin Birinci Bölümü üzerindeki görüşmeler tamamlandı.
İyi Parti - 4.11.2020
TBMM Deprem Araştırma Komisyonu üyeleri belirlendi
TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu'nda Deprem Araştırma Komisyonu'na AK Parti'den 11, CHP'den 5, İYİ Parti, HDP ve MHP'den 2'şer milletvekili üye olarak seçildi.
İyi Parti - 4.11.2020
TBMM Dijital Mecralar Komisyonu ilk toplantısını yaptı
ZARAR verici şekilde internet kullanımının önlemesi için kurulan TBMM Dijital Mecralar Komisyonu, ilk toplantısını yaptı.
İyi Parti - 4.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 22
Depremde ölene anneanne ile torunu son yolculuklarına uğurlandıİZMİR'de meydana gelen depremde Rıza Bey apartmanın altında kalıp yaşamını yitiren Mahmut Baran Karael (6) ve anneannesi Belgin Özcan (50) memleketleri Aydın'ın Nazilli ilçesinde gözyaşları içinde toprağa verildi.
İyi Parti - 4.11.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, soruları yanıtladı: (2)
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, erken seçim tartışmalarıyla ilgili, "Öyle bir ihtimal olur mu, erken seçim için Meclise gelirler mi? Ben geleceklerini sanmıyorum.
İyi Parti - 4.11.2020
TBMM Genel Kurulu
TBMM Genel Kurulunda İYİ Parti, HDP ve CHP'nin grup önerileri kabul edilmedi.
İyi Parti - 4.11.2020
İYİ Partili Yaşar: "Fay hatları tespit edilerek tedbirler alınmalı"
İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, "Fay hatları bir an önce tespit edilerek buralarla ilgili imar planları tekrar gözden geçirilmeli, tedbirler alınmalı." dedi.
İyi Parti - 4.11.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, İzmir'de meydana gelen deprem nedeniyle yargısal süreçte vatandaşların bir hak kaybına uğraması durumunda bir çalışma yapılabileceğini bildirdi.
İyi Parti - 3.11.2020
Son dakika haberleri | İstihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
Son dakika haber: MHP Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Türkiye'nin bir yandan salgınla bir yandan terörle başarılı bir mücadele verirken diğer yandan da yoğun şekilde maruz kaldığı bölgesel ve küresel dayatmaları, ekonomik ve siyasi baskıları Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin de sağladığı imkanlarla,...
İyi Parti - 3.11.2020
Meclis deprem tedbirlerini araştıracak
TBMM Genel Kurulunda, 5 parti grubunun ortak önergesiyle depremde alınması gereken tedbirlerle ilgili Meclis Araştırma Komisyonu kurulması önerisi kabul edildi.
İyi Parti - 3.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, "AK Parti hükümetleri döneminde eğitime her bütçede hemen hemen her yıl birinci sırada kaynak ayrılmıştır.
İyi Parti - 3.11.2020
TBMM Genel Kurulu, Dijital Mecralar Komisyonu'nun üyelerini seçti
TBMM Genel Kurulunda, Dijital Mecralar Komisyonu'na üye seçimi gerçekleştirildi.
İyi Parti - 3.11.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Deprem, üzerimize düşen görevi yerine getirme zorunluluğu kılıyor.
İyi Parti - 3.11.2020
Kamu Başdenetçisi adayları belirlendi
TBMM Dilekçe ile İnsan Haklarını İnceleme Karma Komisyonu, Kamu Başdenetçisi adayı olarak Şeref Malkoç, Murat Dede ve Orhan Göçer'i belirledi.
İyi Parti - 3.11.2020
TBMM Genel Kurulunda, AK Parti, CHP, HDP, MHP ve İYİ Parti'nin, "Depremde Alınması Gereken Tedbirlerle İlgili Meclis Araştırması" açılmasına ilişkin...
TBMM Genel Kurulunda, AK Parti, CHP, HDP, MHP ve İYİ Parti'nin, "Depremde Alınması Gereken Tedbirlerle İlgili Meclis Araştırması" açılmasına ilişkin ortak önerisi kabul edildi.
İyi Parti - 3.11.2020
Akşener İYİ Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (2)
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Pandemiyle mücadeleyi Sağlık Bakanı'nın iletişim çalışmalarından ibaret saymak, milletimize pahalıya mal olur.
İyi Parti - 3.11.2020
Akşener: "İYİ Parti milleti için yorulmadan çalışıyor"
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in konuşması Meral Akşener'in kürsüden inişi TBMM - İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin TBMM Grup Toplantısında konuştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İyi Parti Haberleri | İyi Parti Haber - Haberler - Sayfa 6 - İyi Parti haberleri, son dakika iyi parti haber ve gelişmeleri burada. - 2021 bütçesinde deprem için 200 milyonluk ödenek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 18:11:12. #1.14#
title