İyi Hesap Almışlar

İyi Hesap Almışlar

Hollywood'un Milyonları Peşinden Koşturan Starları Star Olmadan Önce Garsonluk Yapmış

İyi Hesap Almışlar

HOLLYWOOD'UN MİLYONLARI PEŞİNDEN KOŞTURAN STARLARI STAR OLMADAN ÖNCE GARSONLUK YAPMIŞ

Gösteri dünyasına yön veren pek çok yıldız ünlü olmadan önce garsonluk yapıyordu. Garsonluktan kazandıkları parayı kariyer için harcayan starlar emeklerinin karşılığını kısa sürede aldılar.

İşte o garsonluktan starlığa yükselen ünlüler

Mariah Carey

Pop yıldızı Mariah Carey aslını inkar etmiyor. Vision of Love şarkısıyla dillerden düşmeyen şarkıcı, 'Uzun süre karnımı doyurmak için garsonluk yaptım' diyor. Dünyanın en çok dinlenen R&B yıldızı modern müzikte yedi, klasik müzikte beş oktavlık sesini duyurabilmek için 10 yıl restoranlarda garson olarak çalıştı. Kazancını ev kirasına bahşişleri müzik okuluna yatıran şarkıcı emeğinin hakkını fazlasıyla aldı.

Russell Crowe

Gladyatör ve A Beautiful Mind adlı Oscarlı filmlerde oynayan Russel Crowe, 'Hollywood'a gökten zembille inmedim' diyenlerden. 20'li yaşlardan beri oyunculuk için uğraşan Crowe, restoranlarda hem temizlik işçisi hem de garson olarak çalışmış. Crowe, 'Bir garson olarak da işimi hakkıyla yapar ve en az oyunculuk kadar zevk alırdım' diyerek hayranlarını şaşırtıyor.

Sandra Bullock

1990'larda şöhreti yakalayan Hız ve Sen Uyurken gibi filmlerin aktristi, oyunculuk derslerine başlamadan önce sigaracı kız ve kokteyl garsonu olarak çalışıyordu. Sigara satarken fotoğrafı çekilip keşfedilen Bullock'un yüzü beğenilince önce reklam ardından oyunculuk teklifleri aldı.

Kelly Brook

İngiltere'nin en çekici sunucusu olan Kelly Brook, MTV adına program yapmadan önce garsondu. Brook, kazandığı parayı diksiyon derslerine harcayarak önce bir kanalda iş kaptı, sonra diğer şovlara sıçradı.

Jennifer Aniston

Friends dizisiyle şöhret olan Jennifer Aniston ünlü olmadan önce hem markette kasiyer hem de garsondu. Aniston da diğer meslektaşları gibi garsonluktan kazandığı parayı gelecek için yatırıma dönüştürmeyi başardı.'İki saat ders almak için haftada altı gün garsonluk yapıyordum' diyor.