Ivana Sert'in keyfi yerinde - Haberler
Haberi Paylaş

Ivana Sert'in keyfi yerinde

Bültenler - Haberler | Güncel
Ivana Sert'in keyfi yerinde

Final yapan "İşte Benim Stilim" moda yarışması jüri üyesi Ivana Sert Akmerkez'de görüntülendi.

Sportif kıyafeti ve makyajsız hali ile objektifimize yansıyan Ivana Sert, Akmerkz'in alt katındaki ünlü bir gözlük mağazasında yeni sezon güneş gözlüklerini inceledi ardından mutfak gereçleri satan bir mağazadan alışveriş yaptı. Mağaza çıkışı görüntülenen Ivana Hanım'ın keyfi gözlerden kaçmadı. Ivana Hanım objektiflere gülümseyerek el salladı.

Safiye Soyman'dan Tarkan'a tebrik

Türk Sanat Müziğinin sevilen sanatçılarından Safiye Soyman alışveriş lokasyonun olarak sık sık Akmerkez'i tercih ediyor. Akmerkez'deki giyim ve kozmetik mağazalarını gezerek kısa bir alışveriş turu atan Safiye Hanım, ardından bizi kırmayarak objektiflere poz verdi. Safiye Soyman, geçtiğimiz günlerde sanatçı Neco ve Arif Sağ'ın mega star Tarkan'ın son çıkardığı "Ahde Vefa" adlı albümü için yaptıkları olumsuz yorumlara ateş püskürdü. "Türk sanat müziği devlet sanatçısıyım. Tarkan Türkiye'nin yetiştirdiği dünyaca ünlü bir sanatçı olarak gençlere Türk sanat müziğini sevdirmek adına çok güzel bir albüm hazırlamış ve seslendirdiği parçaları başarılı bir şekilde okumuştur. Ben de çok beğenerek diniyorum ve başarısından dolayı kendisini tebrik ediyorum. Ama nedense Neco ve Arif Sağ yaptıkları olumsuz eleştiriler ile Tarkan'ın şevkini kırmaya çalışarak üzüyorlar. İki değerli sanatçı olan Neco ve Arif Sağ bence kendi müzik dallarında çıkan albümleri eleştirsinler, benim gibi sanat müziğindeki kıymetli isimler de Tarkan ya da başka sanatçılar bu tür albümler çıkardıklarında yorumlarını yapsınlar. Yani herkes kendi branşında yorum yapsın" diyen Safiye Soyman, Neco ve Arif Sağ'a ateş püskürdü.

Uğur Yücel Akmerkez'de görüldü

Usta oyuncu ve yönetmen Uğur Yücel Akmerkez'de görüntülendi. Uzun zamandır görünmeyen, herhangi bir projede yer almayan usta oyuncu Uğur Yücel Akmerkez'deki spor mağazalarını gezdikten sonra kitapevine geçti. Uğur Bey, kitabevinde ilgisini çeken birkaç kitabı inceledikten sonra beğendiği bir kitabı aldı. Genelde objektifimize eşofmanlı haliyle yansımaktan pek hoşlanmayan Uğur Yücel bu sefer tepki vermeyerek Akmerkez'deki mağazaları gezmeye ve alışverişe devam etti.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
title