İtalyan Sopranolardan "En Sağlam Defans"A En Zarif Konser - Haberler
Haberi Paylaş

İtalyan Sopranolardan "En Sağlam Defans"A En Zarif Konser

Bültenler - Haberler | Güncel
İtalyan Sopranolardan

InCanto, Brisa, Digiturk ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) işbirliğiyle 27 Ağustos'ta Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleştirilecek "Lassa En Sağlam Defans Ödül Töreni"nde sahne alacak.

Incanto Soprani d'Italia Boğaz'daki futbol gecesinde müzik ziyafeti verecek Andrea Bocelli, Michael Balton, Seal, James Blunt gibi dünyaca ünlü isimlerle birlikte çalışmış olan İtalya'nın ünlü soprano gruplarından InCanto, Brisa, Digiturk ve TSYD (Türkiye Spor Yazarları Derneği) işbirliğiyle 27 Ağustos Çarşamba akşamı Esma Sultan Yalısı'nda gerçekleştirilecek LASSA En Sağlam Defans Ödül Töreni'nde sahne almak için İstanbul'a geliyor.

Rossella Ruini, Francesca Romana Tiddi, Laura Celletti ve Claudia Coticelli'den oluşan InCanto Soprani D'Italia, gecede İtalyan klasiklerinin yanısıra günümüz caz ve pop şarkılarının uyarlamalarından oluşan bir repertuarla konuklara unutulmaz bir gece yaşatacak. İş, futbol ve cemiyet hayatından birçok ünlü ismi biraraya getirecek gecenin Türkiye liglerinde 2014-15 futbol sezonunun da başlamasının kutlanacağı bir futbol ve müzik şölenine dönüşmesi bekleniyor. InCanto, repertuarında Verdi ve Morricone'nin eserlerinin yanı sıra "Caruso" ve "Con te partirò" gibi İtalyan klasiklerine de yer veriyor. Bunun yanı sıra "I te vurria vasà", "0 Sole Mio" gibi geleneksel Napoliten şarkılarını da ihmal etmiyor. Dört divanın gecede seslendirecekleri ünlü şarkılar arasında "C'era una volta in America (I knew I loved you)", Rossini'den "Tarantella", George Michael'dan Careless Whisper, Titanic film tema müziği My Heart Will Go On ve New York New York gibi unutulmazlar bulunuyor.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title