İtalyan'ın Dünyaca Ünlü Markası Bagozza Milano Türkiye'de

Kurulduğu 1970 Yılından Beri Erkek Giyim Sektöründe Dünya Liderleri Arasına Giren İtalyan Markası Bagozza Milano, Müşterilerine Kaliteli Hizmet Verebilmek İçin Türkiye'de İlk Mağazasını Galleria'da Açtı.

İtalyan'ın Dünyaca Ünlü Markası Bagozza Milano Türkiye'de

Kurulduğu 1970 yılından beri erkek giyim sektöründe dünya liderleri arasına giren İtalyan markası Bagozza Milano, müşterilerine kaliteli hizmet verebilmek için Türkiye'de ilk mağazasını Galleria'da açtı.

Bagozza Milano'dan yapılan açıklamada, Bagozza Milano'nun zaman içerisinde Türkiye'de mağaza sayısını artırmayı hedeflediği bildirildi.

Takımlarda 2 düğmeli dar kesim ve düşük bel pantolonlar ile normal bel, pilesiz, 3 düğmeli dar kesim, pilesiz; 3 düğmeli pileli olmak üzere klasik kesim alternatifleri mevcut. Gömlekleri ise yarım ve tam İtalyan yakalar bütünlemiş. Gömleklerde dar ve normal kalıplar ön planda. Takım elbise, ceket ve pantolonlarda saf yün ve yün ipek kullanılıyor. Pantolonlarda ayrıca koton alternatifi bulunuyor.

Bagozza Milano, Galleria'daki 160 m2'lik mağazasında müşterilerine hizmet verecek. Mağaza dekorasyonu ayna ağırlıklı, naturel bir dizayna sahip. Mekanda deri kaplama kullanılmış, loş ışıklar, daha büyük ve gömme çekmeceli dolaplar mağazanın geneline hakim. Bagozza Milano mağazasında gömlek-kravat, kemer, kol düğmeleri, ceket, pantolon, takım elbise, merserize ürünler, ayakkabı ve çanta gibi klasik ve spor giyimden aksesuarlarına kadar tüm ürün yelpazesini bulmak mümkün.

(CHT-HO-Y)

Kaynak: İHA