İşyerine kanlı baskın: 1 ölü, 1 ağır yaralı

İşyerine kanlı baskın: 1 ölü, 1 ağır yaralı

Adana'da bir işyerinin silahla taranması sonucu 1 kişi öldü, 1 kişi ağır yaralandı. Edinilen bilgiye göre, merkez Seyhan ilçesi Kocavezir mahallesi 16 sokağa gelen eli silahlı iki kişi, Gül Soğutma'ya girerek tabancayla ateş etti. Bu sırada dükkanda bulunan Mehmet Özer ve Metin Hoşan açılan ateş sonucu yaralandı.

İşyerine kanlı baskın: 1 ölü, 1 ağır yaralı

Adana'da bir işyerinin silahla taranması sonucu 1 kişi öldü, 1 kişi ağır yaralandı. Edinilen bilgiye göre, merkez Seyhan ilçesi Kocavezir mahallesi 16 sokağa gelen eli silahlı iki kişi, Gül Soğutma'ya girerek tabancayla ateş etti. Bu sırada dükkanda bulunan Mehmet Özer ve Metin Hoşan açılan ateş sonucu yaralandı. Çukurova Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Metin Hoşan (29) hayatını kaybetti. Ağır yaralanan Mehmet Özer ise Universale Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Özer'in sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu bildirildi.

Polis, saldırının eski bir husumetten kaynaklandığını belirledi. Olaydan sonra ticari bir taksiyle kaçan İlker ve Soner Ç. kardeşlerin yakalanması için çalışma başlatıldı. Olay yerinde çok sayıda boş kovan bulundu.