İşyerine Haciz Gelen Fırıncı İntihar Etti

İşyerine Haciz Gelen Fırıncı İntihar Etti

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde kendisine ait fırına bir süre önce haciz gelen ve işyerindeki unları alınmak istenen 46 yaşındaki Kenan Keskin, çalışma ofisinde av tüfeği ile intihar etti.

İşyerine Haciz Gelen Fırıncı İntihar Etti

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde kendisine ait fırına bir süre önce haciz gelen ve işyerindeki unları alınmak istenen 46 yaşındaki Kenan Keskin, çalışma ofisinde av tüfeği ile intihar etti. Orhangazi Fırıncılar Kooperatifi Başkanlığı da yapan Kenan Keskin'in intiharı, ailesini akrabalarını meslektaşlarını yasa boğdu.

Orhangazi'de 5 yıldır Fırıncılar Kooperatifi Başkanlığını yürüten Kenan Keskin son zamanlarda girdiği ekonomik krizden çıkamayınca bunalıma girdi. Önceki gün borcundan dolayı işyerine haciz gelen ve fırınında bulunan un çuvalları kamyona yüklenerek yeddiemine teslim edilen Keskin, bunu gurur meselesi yaptı. Evli ve 3 çocuk babası Keskin, saat 15.30'da, Gemlik Caddesi üzerinde bulunan fırının karşısındaki çalışma ofisinde kendisine ait av tüfeği ile intihar etti. Silahı çenesine dayayıp ateş eden Keskin olay yerinde öldü. Ölüm haberini duyan yakınları sinir krizi geçirdi. Olayla ilgili soruşturmaya Orhangazi Cumhuriyet Savcılığı'nca başlandı. İntihardan önce mektup bırakmayan Kenan Keskin'in ceseti otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na götürüldü. - Bursa / Orhangazi