İsviçre-Türkiye Maçı Başladı

2008 Avrupa Futbol Şampiyonası A Grubu'nda Türkiye 2. Maçında Ev Sahibi Ekiplerden İsviçre ile Karşılaşıyor. Zorlu Maç Slovakya Futbol Federasyonu'ndan Lubos Michel'in Düdüğü ile Başladı.

İsviçre-Türkiye Maçı Başladı

2008 Avrupa Futbol Şampiyonası A Grubu'nda Türkiye 2. maçında ev sahibi ekiplerden İsviçre ile karşılaşıyor. Zorlu maç Slovakya Futbol Federasyonu'ndan Lubos Michel'in düdüğü ile başladı.

Gruptan çıkma adına iki takım için de çok önemli olan müsabakayı Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal da maçı izliyor.

Zorlu maçın hakem ve takım kadroları şöyle:

"STAT: St. Jakob Park HAKEMLER: Lubos Michel, Roman Slysko, Martin Balko (Slovakya) İSVİÇRE: Benaglio, Lichtsteiner, Müller, Senderos, Magnin, Berhami, Gökhan İnler, Fernandes, Barnetta, Hakan Yakın, Eren Derdiyok TEKNİK DİREKTÖR: Kobi Jakob Kuhn TÜRKİYE: Volkan Demirel, Hamit Altıntop, Emre Aşık, Servet Çetin, Hakan Balta, Mehmet Aurelio, Gökdeniz Karadeniz, Tümer, Arda Turan, Nihat Kahveci, Tuncay Şanlı TEKNİK DİREKTÖR: Fatih Terim" (İY-MFS-S)