İstiklal Caddesi Yaya Trafiğine Açıldı

İstiklal Caddesi Yaya Trafiğine Açıldı

Anadolu Ajansı - Haberler | Güncel

- Güvenlik önlemlerinden görüntüler Bariyerlerin açılması sonrası yayaların İstiklal Caddesi'ne geçişleri İstanbul'da 1 Mayıs -1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle kapatılan Taksim Meydanı çevresi ve İstiklal Caddesi'ne çıkan sokaklar, kutlamaların ardından tekrar araç trafiğine ve...

- Güvenlik önlemlerinden görüntüler

Bariyerlerin açılması sonrası yayaların İstiklal Caddesi'ne geçişleri İstanbul'da 1 Mayıs

-1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle kapatılan Taksim Meydanı çevresi ve İstiklal Caddesi'ne çıkan sokaklar, kutlamaların ardından tekrar araç trafiğine ve yaya geçişine açıldı

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle kapatılan Taksim Meydanı çevresi ve İstiklal Caddesi'ne çıkan sokaklar, kutlamaların ardından tekrar araç trafiğine ve yaya geçişine açıldı.

Güvenlik önlemleri kapsamında Taksim Meydanı, Talimhane, Tarlabaşı, Divan Kavşağı, Gezi Parkı etrafı, The Marmara önü ve Sıraselviler ile İstiklal Caddesi'ne kadar tüm bölge, demir bariyerlerle çevrilmiş, söz konusu caddeler ve sokaklar araç trafiğine ve yaya geçişine kapatılmıştı.

Demir bariyerlerle kapatılan cadde ve sokaklar, kutlamaların ardından tekrar araç trafiğine ve yaya geçişine açıldı.

Kutlamalar kapsamında kapatılan Osmanbey Metro İstasyonu-Taksim Metro İstasyonu-Şişhane Metro İstasyonu, Kabataş-Taksim Füniküler Hattı, Karaköy-Tünel Füniküler hattı yolu da açıldı.

Öte yandan Taksim Meydanı'ndaki Cumhuriyet Anıtı ve çevresindeki demir bariyerler ise henüz kaldırılmadı.

İstiklal Caddesi Yaya Trafiğine Açıldı
İstiklal Caddesi Yaya Trafiğine Açıldı
İstiklal Caddesi Yaya Trafiğine Açıldı
İstiklal Caddesi Yaya Trafiğine Açıldı

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title