İstikbal Talas Mağazası Açılışına Büyük İlgi
Haberler » Yerel » İstikbal Talas Mağazası Açılışına Büyük İlgi - Haberler

İstikbal Talas Mağazası Açılışına Büyük İlgi

Mobilya perakendeciliğinde konsept mağazacılık anlayışıyla hızlı yükselişini sürdüren İstikbal, Talas mağazasının açılışını gerçekleştirdi.

İstikbal Talas Mağazası Açılışına Büyük İlgi

Mobilya perakendeciliğinde konsept mağazacılık anlayışıyla hızlı yükselişini sürdüren İstikbal, mağazasının açılışını gerçekleştirdi.

halkının yoğun ilgisiyle karşılanan İstikbal Mağazası, kısa sürede bir çok ürün satışı gerçekleştirdi.

Fonksiyonel ve şık tasarımlarıyla mobilya sektörünün lider markası İstikbal, yeni mağazalarını tüketicisiyle buluşturmaya devam ediyor.

Son olarak Kayseri-nin Talas ilçesindeki outlet mağazasının açılışını gerçekleştiren İstikbal, bu açılışla önemli bir satış grafiği çizdi.

Kayseri'nin Talas ilçesinde gerçekleştirilen mağaza açılışına bölge halkı da yoğun ilgi gösterdi.

Ev modasının öncü markası İstikbal-in, özel fiyatlara sahip Talas mağazası açılışında ilk 3 saatte 3 bin adet yastık, bin adet yatak örtüsü ve bin adet nevresim takımı satıldı.

2 bin 500 metrekare üzerine kurulu mağaza, ev dekorasyonuna yönelik yüzlerce İstikbal ürününü aynı çatı altında buluşturarak, bölgedeki tüketicilerine kaliteli, fonksiyonel ve ergonomik mobilya çözümleri sunmayı amaçlıyor.

İstikbal-in alışılagelmiş mağazacılık anlayışını yansıtan Talas mağazası, sektörün yeni konsept mağazacılık anlayışını da gözler önüne seriyor.

Muhabir: Doğan Koca

Yayıncı: İsmail İçer - KAYSERİ

Kaynak: AA

Manşet

Haberler