İstifa Haberleri

İstifa haber, İstifa son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İstifa - 16.10.2020
Son dakika haber! Tayland'da hükümet karşıtı protestolar sürüyor
Edinilen son dakika gelişmesine göre KUALA Tayland'da anayasal reformlar ve Başbakan Prayut Çan-oça'nın istifası için bir süredir protesto eylemleri düzenleyen hükümet karşıtları, olağanüstü hal kararına rağmen gösterilere devam etti.
İstifa - 16.10.2020
FETÖ üyeliğinden yargılanan işadamı Zenginer kardeşler davasında karar çıktı
FETULLAHÇI Terör Örgütü'nün (FETÖ) iş dünyası yapılanmasına yönelik soruşturmada, kapatılan TUSKON ve üye şirketlerine yönelik davadan dosyası ayrılan işadamı sanıklar Mustafa ve Salih Zenginer kardeşler ile kuzenleri Mehmet Zenginer'in yargılandığı davada karar çıktı.
İstifa - 16.10.2020
Son dakika! Tayland'da protestocular toplanma yasağına meydan okudu
Son dakika haberleri... Tayland'ın başkenti Bangkok'ta başbakanın istifasının ve monarşi reformunun talep edildiği hükümet karşıtı gösteriler yasağa rağmen bugün de devam etti.
İstifa - 15.10.2020
CHP'li Karabıyık'tan "ders kitaplarına" ilişkin açıklama Açıklaması
Özellikle uzaktan öğretim sürecinde kitapların yetersizliği ve sınav odaklı eğitim politikaları nedeniyle öğretmen ve öğrencilerin yardımcı kitap kullanmak zorunda kaldığını belirten Karabıyık, Talim Terbiye Kurulu'nun yapısının değiştirilmesinin MEB kitaplarının niteliğini yok ettiğini savunarak, "2006 yılında Talim Terbiye Kurulu'ndan istifa eden Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bu kurulun neden önemli olduğunu bilmelidir.
İstifa - 15.10.2020
Erdoğan: Seçim, 2023 Haziran'da yapılacak (2)- Yeniden
YÖK ANADOLU PROJESİ MÜJDESİ Özellikle Anadolu'nun dört bir yanında birer gurur abidesi olarak yükselen üniversitelerin gelişimine daha çok önem verdiklerini dile getiren Erdoğan, YÖK tarafından hazırlanan yeni bir projenin müjdesini de şöyle verdi: "YÖK Anadolu Projesi, bu adla başlatılan çalışma Anadolu'daki yeni gelişen üniversiteleri nispeten daha gelişmiş üniversitelerle eşleştirerek eksiklerin hızla giderilmesini hedefliyor. Böylece gelişmiş üniversitelerimizin altyapısı, yetişmiş akademik kadrosu ve birikimi Anadolu'daki henüz yolun başında olan üniversitelerimizin istifadesine açılmış olacaktır.
İstifa - 15.10.2020
Şeker-İş Genel Başkanı Gök'ten "Dünya Gıda Günü" mesajı Açıklaması
Bu dönemde dünyanın şifrelerinin, "milli yeterlilik" fırsatlarından istifade etme üzerine kodlandığını ifade eden Gök, "Tüm dünyada yaşanan pandemi, ithal ham maddeye dayalı bir gıda ve tarım üretim modelinin ne denli imkansızlıklar barındırdığını ortaya koymuştur.
İstifa - 15.10.2020
Son dakika gündem: "Altın pasaportlar" Rum yönetimini sarsmaya devam ediyor
Son dakika haberlerine göre Güney Kıbrıs Rum Yönetiminde (GKRY) suça karışmış kişilerin de yararlandığı "yatırım karşılığı vatandaşlık" diğer ismiyle "altın pasaportlar" programıyla ilgili adı skandallara karışan Rum Meclisi Başkanı Dimitris Şilluris istifa etti.
İstifa - 15.10.2020
Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sooronbay Ceenbekov istifa ettiğini açıkladı
Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sooronbay Ceenbekov, tartışmalı parlamento seçimleriyle başlayan krize son vermek istediğini söyleyerek istifa ettiğini açıkladı.
İstifa - 15.10.2020
Son dakika... Fransa'da Sağlık Bakanı, eski Başbakan ve eski Sağlık Bakanı'nın evlerine "Kovid-19" baskını
Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınını kötü yönettiği gerekçesiyle Fransa Adalet Divanınca 7 Temmuz'da açılan soruşturma kapsamında Veran, eski Başbakan ve Le Havre Belediye Başkanı Philippe, şubatta Sağlık Bakanı görevinden istifa eden Buzyn, eski Hükümet Sözcüsü Sibeth Ndiaye ve Sağlık Bakanlığı Genel Müdürü Jerome Salomon'un evlerinde polis tarafından arama gerçekleştirildi.
İstifa - 15.10.2020
Son dakika haber... Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sooronbay Ceenbekov görevinden istifa etti
Son dakika haberler... Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sooronbay Ceenbekov görevinden istifa etme kararı aldığını bildirdi.
İstifa - 15.10.2020
Son dakika haberleri: Aile hekimleri, iş güvencesi konusunda düzenleme bekliyor
Özer, yaptığı yazılı açıklamada, aile hekimliği uygulamasında iş güvencesi olmadığına değinerek, sebebi ne olursa olsun 180 gün aktif çalışılmadığında, uzun süreli tedavi sürecinde ve vatani görev süresinde sözleşmenin fesh edildiğini, ayrıca aile hekimliğinden istifa etmeden yer değiştirilmediğini anlattı.
İstifa - 14.10.2020
Son dakika haberleri | Lübnan'da yeni hükümeti kurma çalışmaları ertelendi
Macron'un girişimi sonuç vermemişti Lübnan'da Hizbullah ve siyasi müttefiklerinin destekleriyle 21 Ocak'ta kurulan Hassan Diyab hükümeti, Beyrut Limanı'nda 2 bin 750 ton amonyum nitrat maddesinin infilak etmesinin ardından halktan gelen tepkiler üzerine 10 Ağustos'ta istifa etmek zorunda kalmıştı.
İstifa - 14.10.2020
Son dakika haber! Kırgızistan Cumhurbaşkanlığı, Ceenbekov'un parlamento seçimlerinin ardından istifa edeceğini...
Edinilen son dakika gelişmesine göre Kırgızistan Cumhurbaşkanlığı Basın Sekreteri Tolganay Stamaliyeva, "Cumhurbaşkanı Sooronbay Ceenbekov'un parlamento seçimlerinin yapılması ve cumhurbaşkanlığı seçim ilanından sonra görevinden istifa edeceğini söylediğini" bildirdi.
İstifa - 14.10.2020
Kırgızistan'da siyasi kriz sürüyor
Kırgızistan'da Başbakanlık koltuğuna oturan Sadır Caparov'un taraftarları, Cumhurbaşkanı Sooronbay Ceenbekov'un istifasını talep etti.
İstifa - 14.10.2020
Cezayir'de Buteflika'nın "gizli kızına" yolsuzluk suçlamasıyla 12 yıl hapis
Cezayir'de yolsuzluk operasyonları dalgası Cezayir'de 82 yaşındaki Abdulaziz Buteflika, halk protestoları ve ordunun uyarısı neticesinde geçen yıl 2 Nisan 2019'da istifa etmek zorunda kalmıştı.
İstifa - 14.10.2020
Yunanistan'da suç örgütü Altın Şafak Partisinin yöneticilerine 13'er yıl hapis cezası
Altın Şafak Partisi'nden 2019'da AP milletvekilliğine seçildikten sonra bu partiden istifa eden Lagos, "Ulusal Halk Vicdanı" adı altında kendi partisini kurmuştu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İstifa Haberleri | İstifa Haber - Haberler - Sayfa 5 - İstifa haberleri, son dakika istifa haber ve gelişmeleri burada. - Tayland'daki monarşi ve hükümet karşıtı protestolar devam ediyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 15:54:48. #1.14#
title