İşte MHP'nin 2019 Yerel Seçim Aday Listesi!

İşte MHP'nin 2019 Yerel Seçim Aday Listesi!

İşte MHP'nin 2019 Yerel Seçim Aday Listesi!
Haberler.com - Haberler | Politika

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerine kısa bir süre kala MHP, belediye başkan adaylarını açıklamaya devam ediyor. İşte MHP'nin açıklanan seçim aday listesi…

Toplam 12 partinin katılacağı 2019 Yerel Seçimlerine doğru Milliyetçi Hareket Partisi, 2019 Yerel Seçimleri için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürürken, belediye başkan adaylarını da netleştirdi. MHP'nin açıklanan belediye başkan adaylarının tam listesi…

MHP ŞUANA KADAR 640 ADAY AÇIKLADI

Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için yaklaşık 640 il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarını açıkladı. MHP ve AK Parti, yerel seçimler için güçlerini birleştirerek ''Cumhur İttifakı'nı kurdu. Böylelikle bazı bölgelerde AK Parti ile MHP ortak adaylar çıkardı. MHP'nin 2019 seçimlerinde açıkladığı belediye başkan adayları şöyle:

MERSİN-TARSUS İLÇESİ-Şevket Can

MERSİN-ANAMUR İLÇESİ-Hidayet Kılınç

MERSİN-ERDEMLİ İLÇESİ-Mükerrem Tollu

GAZİANTEP-OĞUZELİ İLÇESİ-M.Sait Kılıç

ADANA-CEYHAN İLÇESİ-Mustafa Bayar

KIRIKKALE-SULAKYURT İLÇESİ-İsmail Bildik

ŞANLIURFA-SİVEREK İLÇESİ-Fatih Mehmet Bucak

ŞANLIURFA-HARRAN İLÇESİ-Mahmut Özyavuz

MANİSA-SALİHLİ İLÇESİ-Zeki Kayda

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE-Ebru Leman Kalkan

NİĞDE İL BELEDİYE-Hakan Er

ELAZIĞ İL BELEDİYE-Bilal Çoban

SİVAS İL BELEDİYE-Mehmet Er

KIRIKKALE İL BELEDİYE-Serdar Yarar

KARAMAN İL BELEDİYE-Savaş Kalaycı

ARDAHAN İL BELEDİYE-Halil Kaçar

ADANA KOZAN İLÇESİ-Nihat Atlı

AFYON BAŞMAKÇI İLÇESİ-Ayhan Gönüllü

AFYON BOLVADİN İLÇESİ-Selahattin Kelekçi

ANTALYA ALANYA İLÇESİ-Adem Murat Yücel

ANTALYA FİNİKE İLÇESİ-Nail Dülgeroğlu

BALIKESİR BALYA İLÇESİ-Osman Kılıç

BARTIN KURUCAŞİLE İLÇESİ-Sinan Özekin

BURDUR TEFENNİ İLÇESİ-Ümit Alagöz

ORDU FATSA İLÇESİ-Murat Kaçak

ORDU İKİZCE İLÇESİ-Osman Kaygı

SAMSUN ALAÇAM İLÇESİ-İlyas Acar

İZMİR ALİAĞA İLÇESİ-Serkan Acar

KAHRAMANMARAŞ AFŞİN İLÇESİ-Hikmet Böke

KARABÜK SAFRANBOLU İLÇESİ-Fatma Danışman

KARAMAN AYRANCI İLÇESİ-Yüksel Büyükkarcı

KAYSERİ ÖZVATAN İLÇESİ-Halit Demir

OSMANİYE KADİRLİ İLÇESİ-Ömer Tarhan

KIRŞEHİR ÇİÇEKDAĞI İLÇESİ-İsmail Yılmaz

KONYA KULU İLÇESİ-Fatih Toklucu

MANİSA ALAŞEHİR İLÇESİ-Ali Uçak

ÇANAKKALE AYVACIK İLÇESİ-Selçuk Gödek

ÇANKIRI BAYRAMÖREN İLÇESİ-Halil Muratoğlu

DÜZCE AKÇAKOCA İLÇESİ-Okan Yanmaz

ÇANKIRI İL-İsmail Hakkı Esen

ERZİNCAN İL-Bekir Aksun

GİRESUN İL-Dr. Hasan Yılmaz

KASTAMONU İL-Dr. Galip Vidinli

KARS İL-Çetin Nazik

KIRŞEHİR İL-Doç. Dr. Onur Köksal

KÜTAHYA İL-Prof. Dr. Âlim Işık

NEVŞEHİR İL-Prof. Dr. Filiz Kılıç

ZONGULDAK İL-Hamdi Ayan

AFYONKARAHİSAR EMİRDAĞ İLÇESİ-Uğur Serdar Kargın

AFYONKARAHİSAR İHSANİYE İLÇESİ-Şaban Çabuk

AKSARAY ORTAKÖY İLÇESİ-Mahmut Ütük

AMASYA HAMAMÖZÜ İLÇESİ-Fatih Bayrakdar

AMASYA MERZİFON İLÇESİ-Hüseyin Saka

AMASYA TAŞOVA İLÇESİ-Süleyman Torun

ARTVİN KEMALPAŞA İLÇESİ-Erhan Şahin

BAYBURT AYDINTEPE İLÇESİ-Haşim Şentürk

BİLECİK GÖLPAZARI İLÇESİ-Murat Er

BİLECİK PAZARYERİ İLÇESİ-Haluk Filizli

BİLECİK YENİPAZAR İLÇESİ-İlhan Özden

ÇANKIRI ILGAZ İLÇESİ-Arif Çayır

ÇORUM LAÇİN İLÇESİ-Ünal Gevşek

DÜZCE CUMAYERİ İLÇESİ-Mustafa Koloğlu

DÜZCE GÜMÜŞOVA İLÇESİ-Muharrem Tozan

ERZİNCAN KEMAH İLÇESİ-Osman Kemal Aslan

ERZİNCAN REFAHİYE İLÇESİ-Cevdet Çınar

ERZİNCAN TERCAN İLÇESİ-Mehmet Yılmaz

GİRESUN ÇAMOLUK İLÇESİ-Fatih Düz

GİRESUN DOĞANKENT İLÇESİ-Haşim Birol Tekin

GİRESUN ESPİYE İLÇESİ-Tuğrul Yanıkoğlu

GİRESUN GÖRELE İLÇESİ-Ertuğrul Melikoğlu

GİRESUN TİREBOLU İLÇESİ-Fikri Şen

KARAMAN KAZIMKARABEKİR İLÇESİ-Recep Boyacıoğlu

KARS ARPAÇAY İLÇESİ-Erdal Mert

KARS KAĞIZMAN İLÇESİ-Nevzat Yıldız

KASTAMONU AĞLI İLÇESİ-Şahin Çolak

KASTAMONU BOZKURT İLÇESİ-Bozkurt Ekeş

KASTAMONU DEVREKANİ İLÇESİ-Mümtaz Aliustaoğlu

KASTAMONU İNEBOLU İLÇESİ-Engin Uzuner

KIRIKKALE YAHŞİHAN İÇESİ-Osman Türkyılmaz

KIRIKKALE BAHŞILI İLÇESİ-Halil İbrahim Bişkin

KIRIKKALE BALIŞEYH İLÇESİ-Mustafa Şen

KIRKLARELİ DEMİRKÖY İLÇESİ-Muhlis Yavuz

KIRKLARELİ PINARHİSAR İLÇESİ-Nedim Bars

KIRKLARELİ VİZE İLÇESİ-Sedat Balkı

KIRŞEHİR AKÇAKENT İLÇESİ-Ahmet Bozkurt

KIRŞEHİR AKPINAR İLÇESİ-Ramazan Atalay

KÜTAHYA DOMANİÇ İLÇESİ-Sahvet Ertürk

KÜTAHYA DUMLUPINAR İLÇESİ-Niyazi Tezcan

KÜTAHYA PAZARLAR İLÇESİ-Cavit Erdoğan

KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI-Onur Köksal

KARS BELEDİYE BAŞKAN ADAYI-Çetin Nazik

AFYONKARAHİSAR-Fatih Çetinkaya

AMASYA-Mehmet Sarı

BAYBURT-Hükmü Pekmezci

BİLECİK-Akın Atakan

BİNGÖL-Mehmet Ziya Buyankara

BİTLİS-Mehmet Yılmaz

EDİRNE-Recep Kozan

GÜMÜŞHANE-Sabri Varan

IĞDIR-İsa Yaşar Tezel

YALOVA-Murat Arslanhan

YOZGAT-Mehmet Erdemir

ADIYAMAN BESNİ ÇAKIRHÜYÜK BELDE-Miktat Çetin

AFYONKARAHİSAR ÇAY İLÇE-Hüseyin Çağrı

AFYONKARAHİSAR ÇAY PAZARAĞAÇ BELDE-Adem Bulut

AFYONKARAHİSAR İHSANİYE KAYIHAN BELDE-Ömer Şahin

AFYONKARAHİSAR KIZILÖREN KIZILÖREN İLÇE-Ali Erol

AFYONKARAHİSAR MERKEZ ÇIKRIK BELDE-Lokman Çetinaktı

AFYONKARAHİSAR MERKEZ FETHİBEY BELDE-Mustafa Özdemir

AFYONKARAHİSAR MERKEZ IŞIKLAR BELDE-Erol Özağıl

AKSARAY GÜZELYURT IHLARA BELDE-İsmail Yılmaz

AKSARAY GÜZELYURT SELİME BELDE-Turgut Yayatan

AKSARAY MERKEZ TOPAKKAYA BELDE-Harun Oflaz

AKSARAY MERKEZ YENİKENT BELDE-Mehmet Emin Yumuşak

ARDAHAN GÖLE GÖLE İLÇE-İbiş Uymaz

ARDAHAN GÖLE KÖPRÜLÜ BELDE-Farız Taşdemir

BARTIN MERKEZ HASANKADI BELDE-Şeref İmiroğlu

BARTIN MERKEZ KOZCAĞIZ BELDE-Savaş Buyurman

BARTIN ULUS KUMLUCA BELDE-İsmail Can

BAYBURT DEMİRÖZÜ GÖKÇEDERE BELDE-Yavuz Bakır

BİLECİK BOZÜYÜK İLÇE-Oğuz Sertler

BİLECİK MERKEZ VEZİRHAN BELDE-Hüseyin Ocak

BİLECİK SÖĞÜT İLÇE-İsmet Sever

BİNGÖL KİĞI İLÇE-Nazif Hassoylu

BİNGÖL YAYLADERE İLÇE-Mehmet Duransel

BİNGÖL YEDİSU İLÇE-Ömer İsen

BİTLİS ADİLCEVAZ İLÇE-Ceyhan Batar

BİTLİS TATVAN İLÇE-Abdulkerim Akay

BOLU KIBRISCIK İLÇE-Ersin Ercan

BOLU MERKEZ KARACASU BELDE-Halit Belen

BOLU YENİÇAĞA İLÇE-Zeki Mustafa Egeci

BURDUR KARAMANLI İLÇE-Filiz Şener Türkoğlu

BURDUR YEŞİLOVA İLÇE-Ömer Atasoy

ÇANAKKALE ÇAN TERZİALAN BELDE-Arif Yumuşak

ÇANAKKALE GELİBOLU İLÇE-Mehmet Eligül

ÇANKIRI ELDİVAN İLÇE-Nusrettin Gökçer

ÇANKIRI KIZILIRMAK İLÇE-Bahattin Güler

ÇANKIRI ŞABANÖZÜ İLÇE-Mustafa Karakaya

DÜZCE ÇİLİMLİ İLÇE-Ömer Demirtaş

DÜZCE YIĞILCA İLÇE-Rasim Çam

EDİRNE HAVSA İLÇE-Tefik Altıparmak

EDİRNE LALAPAŞA İLÇE-Mehmet Vedat Kuşoğlu

EDİRNE MERİÇ KÜPLÜ BELDE-Ali Tükel

EDİRNE SÜLOĞLU İLÇE-Aydemir Arslan

EDİRNE UZUNKÖPRÜ İLÇE-Şahin Şengül

EDİRNE UZUNKÖPRÜ KIRCASALİH BELDE-Kenan Heleman

ELAZIĞ AĞIN İLÇE-Ali Uslu

ELAZIĞ PALU BEYHAN BELDE-Bayram Öztürk

ERZİNCAN MERKEZ YAYLABAŞI BELDE-Şefik Taşkıran

ERZİNCAN ÇAYIRLI İLÇE-Oktay Efe

ERZİNCAN OTLUKBELİ İLÇE-Yusuf Tektaş

ERZİNCAN TERCAN ÇADIRKAYA BELDE-Sait Durgun

ERZİNCAN TERCAN KARGIN BELDE-Yunus Türkmen

ERZİNCAN TERCAN MERCAN BELDE-Bayram Bilici

GİRESUN MERKEZ DUROĞLU BELDE-Halil Çetin

GÜMÜŞHANE KELKİT ÖBEKTAŞ BELDE-Yemen Demir

GÜMÜŞHANE KÖSE İLÇE-Turgay Kesler

GÜMÜŞHANE MERKEZ ARZULARKABAKÖY BELDE-Çetin Rıza Tanış

GÜMÜŞHANE ŞİRAN İLÇE-Mutlu Özel

GÜMÜŞHANE ŞİRAN YEŞİLBÜK BELDE-Sezai Doğan

GÜMÜŞHANE TORUL İLÇE-Evrenevrim Özdemir

IĞDIR KARAKOYUNLU İLÇE-Bayram Ali Ballı

IĞDIR MERKEZ MELEKLİ BELDE-Eray Coşar

ISPARTA EĞİRDİR SARIİDRİS BELDE-Ramazan Pala

ISPARTA MERKEZ KULEÖNÜ BELDE-Sezayi Çakır

ISPARTA MERKEZ SAVKÖY BELDE-Mustafa Avşar

ISPARTA ŞARKİKARAAĞAÇ İLÇE-Sefa Arıkan

ISPARTA ŞARKİKARAAĞAÇ ÇARIKSARAYLAR BELDE-Halil Toprak

ISPARTA ŞARKİKARAAĞAÇ ÇİÇEKPINAR BELDE-Memiş Kaynak

ISPARTA YALVAÇ İLÇE-Halil Hilmi Tütüncü

KARABÜK YENİCE YORTAN BELDE-Ali Şık

KASTAMONU İHSANGAZİ-Hayati Sağlık

KIRIKKALE DELİCE İLÇE-Soner Mazılıgüney

KIRIKKALE KESKİN İLÇE-Mustafa Alp Sülsipiroğlu

KIRIKKALE MERKEZ HACILAR BELDE-Mehmet Koyuncu

KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ EVRENSEKİZ BELDE-Birol Özbay

KIRKLARELİ VİZE ÇAKILLI BELDE-Mehmet Bayram

KIRŞEHİR ÇİÇEKDAĞI KÖSELİ-Bekir Yılmaz

KIRŞEHİR KAMAN KURANCILI BELDE-Erdoğan Tekeli

KIRŞEHİR MERKEZ ÖZBAĞ BELDE-Rasim Arazay

KÜTAHYA ALTINTAŞ İLÇE-Mehmet Akbunar

KÜTAHYA ASLANAPA İLÇE-Gökhan Gürel

KÜTAHYA DOMANİÇ ÇUKURCA-İlyas Tosun

KÜTAHYA GEDİZ İLÇE-Mehmet Oyan

KÜTAHYA GEDİZ GÖKLER BELDE-Yüksel Arık

KÜTAHYA GEDİZ YENİKENT BELDE-Mehmet Karaca

KÜTAHYA MERKEZ SEYİTÖMER BELDE-Halil Öztürk

KÜTAHYA SİMAV ÇİTGÖL BELDE-Yüksel Ünal

NEVŞEHİR AVANOS İLÇE-Mustafa Kenan Sarıtaş

NEVŞEHİR MERKEZ GÖREME-Ömer Eren

NEVŞEHİR MERKEZ KAYMAKLI BELDE-Harun Çekiç

NEVŞEHİR DERİNKUYU YAZIHÜYÜK-Burhanettin Karaketir

NEVŞEHİR KOZAKLI İLÇE-Celalettin Güven

NEVŞEHİR MERKEZ UÇHİSAR BELDE-Ali Karaslan

NİĞDE BOR BAHÇELİ BELDE-Bülent Gözüpek

NİĞDE ÇİFTLİK İLÇE-Fazlı Koç

NİĞDE ÇİFTLİK AZATLI BELDE-Rasim Aydın

NİĞDE ÇİFTLİK BOZKÖY BELDE-Kemal Beşer

NİĞDE ÇİFTLİK DİVARLI BELDE-Mustafa Balcan

NİĞDE MERKEZ AKTAŞ-Erdoğan Şevenk

NİĞDE MERKEZ ALAY BELDE-Hacı Mehmet Varol

NİĞDE MERKEZ BAĞLAMA BELDE-Murat Karakuzu

NİĞDE MERKEZ HACIABDULLAH-Recep Doğmuş

NİĞDE MERKEZ KARAATLI BELDE-Faik Okumuş

NİĞDE MERKEZ KİLEDERE BELDE-İsmet Evlendi

NİĞDE MERKEZ KONAKLI BELDE-Maksut Özçelik

NİĞDE MERKEZ ORHANLI BELDE-Şükrü Özdemir

NİĞDE ULUKIŞLA İLÇE-Ali Ünkesen

RİZE DEREPAZARI DEREPAZARI İLÇE-Selim Metin

RİZE HEMŞİN HEMŞİN İLÇE-Muhammet Sağlam

RİZE İKİZDERE İLÇE-Hakan Karagöz

RİZE İYİDERE İLÇE-Osman Mete

SİVAS DOĞANŞAR İLÇE-Halil Balık

SİVAS GEMEREK İLÇE-Yurt Koç

SİVAS GEMEREK SIZIR BELDE-Ali Tamer

SİVAS GÖLOVA İLÇE-Halil Önge

SİVAS GÜRÜNİLÇE-Nami Çiftçi

SİVAS HAFİK İLÇE-Selahattin Çuhadaroğlu

SİVAS KANGAL İLÇE-Eren Derviş Akpınar

SİVAS KOYULHİSAR İLÇE-Osman Epsileli

TOKAT ERBAA GÖKAL BELDE-Osman Akbulut

TOKAT ERBAA KARAYAKA BELDE-Sebahattin Şenel

TOKAT NİKSAR SERENLİ BELDE-Nurettin Keleş

TOKAT PAZAR İLÇE-Oğuz Keleş

TOKAT REŞADİYE BEREKETLİ BELDE-Necaattin Şahin

TOKAT REŞADİYE BOZÇALI BELDE-Bolhan Durmuş

TOKAT REŞADİYE CİMİTEKKE BELDE-Erol Aydın

TOKAT YEŞİLYURT İLÇE-Muhsin Yılmaz

TOKAT ZİLE İLÇE-Ali Özgan

YALOVA ARMUTLU İLÇE-Mustafa Tokat

YALOVA ÇINARCIK TEŞVİKİYE BELDE-Mustafa Nurten

YALOVA MERKEZ KADIKÖY BELDE-Muhsin Gürkal

YOZGAT AYDINCIK İLÇE-Selahattin Özdemir

YOZGAT BOĞAZLIYAN İLÇE-İbrahim Tamer

YOZGAT ÇANDIR İLÇE-Mehmet Emin Murat

YOZGAT ÇAYIRALAN İLÇE-Kıyasi Başgül

YOZGAT KADIŞEHRİ İLÇE-Mustafa Doğru

YOZGAT SARAYKENT OZAN BELDE-Mustafa Cansever

YOZGAT SARIKAYAİLÇE-Ömer Açıkel

YOZGAT AYDINCIK BAYDİĞİN BELDE-Ünal Karaca

YOZGAT BOĞAZLIYAN SIRÇALI BELDE-Erhan Tanış

YOZGAT SORGUN GÜLŞEHRİ BELDE-Aziz Kaya

ADIYAMAN-Rıfat Erdem

AĞRI İL-Servet Al

BOLU İL-İbrahim Doğan

HAKKARİ İL-Nevzat Doğan

MUŞ İL-Şerefettin Yatci

SİİRT İL-Muzaffer Furat

SİNOP İL-Hasan Demir

TOKAT İL-Adnan Özmen

TUNCELİ İL-Mücella Saler

UŞAK İL-Muhammet Fatih Erdoğan

BATMAN İL-Hayrettin Bektaş

ŞIRNAK İL-Bahar Cavlak

KİLİS İL-Ömer Yabancı

DÜZCE İL-Erdoğan Bıyık

ADIYAMAN BESNİ İLÇE-Kenan Polat

ADIYAMAN ÇELİKHAN İLÇE-Abdurrahman Yaylagül

ADIYAMAN GÖLBAŞI İLÇE-Kamber Öztürk

ADIYAMAN KAHTA İLÇE-Sıraç Aslan

ADIYAMAN SAMSAT İLÇE-Sadık Öztürk

ADIYAMAN SİNCİK İLÇE-Ahmet Genciz

ADIYAMAN TUT İLÇE-Hasan Şahan

AFYONKARAHİSAR ÇOBANLAR İLÇE-Ali Sarıtaş

AFYONKARAHİSAR HOCALAR İLÇE-Doğan Demir

AFYONKARAHİSAR İSCEHİSAR İLÇE-Bahtiyar Aşkın

AFYONKARAHİSAR SULTANDAĞI İLÇE-Tacettin Damlarkaya

AFYONKARAHİSAR ŞUHUT İLÇE-İbrahlim Yıldız

AĞRI DİYADİN İLÇE-Ahmet Şimşek

AĞRI DOĞUBAYAZIT İLÇE-Feyyaz Bilen

AĞRI ELEŞKİRT İLÇE-Mehmet Fatih Yerlikaya

AĞRI HAMUR İLÇE-Yakup Güner

AĞRI PATNOS İLÇE-Aydın Şimşek

AĞRI TAŞLIÇAY İLÇE-Sinan Aydemir

AĞRI TUTAK İLÇE-Coşkun Akbaba

AMASYA GÖYNÜCEK İLÇE-Kadir Fatih Erdoğan

AMASYA GÜMÜŞHACIKÖY İLÇE-Adnan Torun

AMASYA SULUOVA İLÇE-Yaşar Tancı

ARTVİN MURGUL İLÇE-Hakan İnan

ARTVİN ŞAVŞAT İLÇE-Taner Akgümüş

ARTVİN YUSUFELİ İLÇE-Erdal Demirci

BİNGÖL ADAKLI İLÇE-Erdal Almalı

BİTLİS GÜROYMAK İLÇE-Hakan Azbay

BİTLİS HİZAN İLÇE-Ramazan Şimşek

BİTLİS MUTKİ İLÇE-Doğan Uyanık

BOLU DÖRTDİVAN İLÇE-Durmuş Ünal

BOLU GEREDE İLÇE-Ramazan Güler

BOLU GÖYNÜK İLÇE-Ahmet Çankaya

BOLU MENGEN İLÇE-Ali Budak

BOLU SEBEN İLÇE-Hakan Cankurtaran

BURDUR AĞLASUN İLÇE-Mehmet Turgut

BURDUR ÇAVDIR İLÇE-Süleyman Kayacan

ÇANAKKALE BAYRAMİÇ İLÇE-Şuayip Başaran

ÇANAKKALE BİGA İLÇE-Enver Koç

ÇANAKKALE ECEABAT İLÇE-Engin Derse

ÇANAKKALE EZİNE İLÇE-Ali Tevfik Aytimurer

ÇANAKKALE GÖKÇEADA İLÇE-Ertan Erdoğan

ÇANAKKALE LAPSEKİ İLÇE-Adem Balta

ÇANAKKALE YENİCE İLÇE-Levent Akyol

ÇANKIRI ATKARACALAR İLÇE-Aliraza Küçükkutlu

ÇANKIRI ÇERKEŞ İLÇE-Hüseyin Erdoğan

ÇANKIRI KORGUN İLÇE-Hasan Hüseyin Kozan

ÇANKIRI KURŞUNLU İLÇE-Hüdai Hamdi Büyük Poyraz

ÇANKIRI ORTA İLÇE-Yunus Yarımkaya

ÇANKIRI YAPRAKLI İLÇE-Ömer Güngör

ÇORUM ALACA İLÇE-Sacit Kağızman

ÇORUM BOĞAZKALE İLÇE-Mesut Ocaklı

ÇORUM İSKİLİP İLÇE-Ali Sülük

ÇORUM KARGI İLÇE-Recep Bolpaça

ÇORUM OĞUZLAR İLÇE-Oğuz Hantal

ÇORUM ORTAKÖY İLÇE-Necip Erdemirci

ÇORUM OSMANCIK İLÇE-Ahmet Gelgör

ÇORUM SUNGURLU İLÇE-Şaban Köyhanoğlu

ÇORUM UĞURLUDAĞ İLÇE-Cemal Sağır

EDİRNE KEŞAN İLÇE-Hüseyin Yıldırım

EDİRNE MERİÇ İLÇE-Mehmet Can Öztarak

ELAZIĞ SİVRİCE İLÇE-Turgay Gündoğan

ELAZIĞ KEBAN İLÇE-Ahmet Turan Özcan

ERZİNCAN İLİÇ İLÇE-Hamza Buran

ERZİNCAN KEMALİYE İLÇE-Mehmet Karaman

ERZİNCAN ÜZÜMLÜ İLÇE-Şeref Oruç

GİRESUN EYNESİL İLÇE-Emre Kemal

GİRESUN GÜCE İLÇE-Yüksel Geçgel

GİRESUN ŞEBİNKARAHİSAR İLÇE-Murat Bölük

GİRESUN YAĞLIDERE İLÇE-Yaşar İbiş

GÜMÜŞHANE KÜRTÜN İLÇE-Enver Şen

HAKKARİ DERECİK İLÇE-Erkan Kaya

HAKKARİ ŞEMDİNLİ İLÇE-Ahmet Aydın

HAKKARİ YÜKSEKOVA İLÇE-Beyaz Tunç Oral

İSTANBUL BEŞİKTAŞ İLÇE-Serkan Toper

İSTANBUL MALTEPE İLÇE-Ahmet Baykan

İSTANBUL-SİLİVRİ İLÇE-Volkan Yılmaz

KARS-AKYAKA İLÇE-Gürsoy Çapık

KARS-DİGOR İLÇE-Selçuk Balcı

KARS-SARIKAMIŞ İLÇE-Harun Hayali

KARS-SELİM İLÇE-Yusuf Yeke

KARS-SUSUZ İLÇE-Adem Can Daysal

KASTAMONU-ABANA İLÇE-Erhan Özgür

KASTAMONU-ARAÇ İLÇE-Fikri Yazan

KASTAMONU-AZDAVAY İLÇE-Akif Özdemir

KASTAMONU-CİDE İLÇE-Ahmet Çakmak

KASTAMONU-ÇATALZEYTİN İLÇE-Ahmet Demir

KASTAMONU-DADAY İLÇE-Mehmet Kılıç

KASTAMONU-DOĞANYURT İLÇE-Hakkı Çolak

KASTAMONU-HANÖNÜ İLÇE-Hasan Basri Yücel

KASTAMONU-KÜRE İLÇE-Serkan Sevinç

KASTAMONU-PINARBAŞI İLÇE-Aslan Altuntaş

KASTAMONU-SEYDİLER İLÇE-Mehmet Erdoğan

KASTAMONU-TAŞKÖPRÜ İLÇE-Abdullah Çatal

KASTAMONU-TOSYA İLÇE-Volkan Kavaklıgil

KIRKLARELİ-BABAESKİ İLÇE-Recep Özcan

KIRKLARELİ-KOFÇAZ İLÇE-Aycan Elmaz

KIRKLARELİ-LÜLEBURGAZ İLÇE-Armağan Ayyıldız

KIRŞEHİR-BOZTEPE İLÇE-Musa Ceylan

KIRŞEHİR-KAMAN İLÇE-Kenan Alvan

KÜTAHYA-EMET İLÇE-Halil Tuna

KÜTAHYA-TAVŞANLI İLÇE-Kazım Bayram

MUŞ-BULANIK İLÇE-İzzet Akgöl

MUŞ-HASKÖY İLÇE-Cemal Orbay

MUŞ-KORKUT İLÇE-Enes Yumlu

MUŞ-MALAZGİRT İLÇE-Celal Şahin Tekin

MUŞ-VARTO İLÇE-Sulhattin Karakurt

NEVŞEHİR-GÜLŞEHİR İLÇE-Şengezer Kürk

NEVŞEHİR-HACIBEKTAŞ İLÇE-Çağdaş Ozan Güneş

NİĞDE-ALTUNHİSAR İLÇE-Vedat Kirazcı

NİĞDE-BOR İLÇE-Mustafa Tecimer

NİĞDE-ÇAMARDI İLÇE-Mehmet Alakuş

RİZE-PAZAR İLÇE-Gülşah Bilaloğulları

SİİRT-BAYKAN İLÇE-Hasan Söyüncü

SİİRT-ERUH İLÇE-Bayram Demir

SİİRT-KURTALAN İLÇE-Bedirhan Lale

SİİRT-PERVARİ İLÇE-Mehmet Sait Kandemir

SİİRT-ŞİRVAN İLÇE-Deniz Cellek

SİİRT-TİLLO İLÇE-Fatih Atun

SİNOP-AYANCIK İLÇE-Özay Çetin

SİNOP-BOYABAT İLÇE-Şükrü Kaya

SİNOP-DİKMEN İLÇE-Vedat Dağlı

SİNOP-DURAĞAN İLÇE-Fehmi Dalkılıç

SİNOP-ERFELEK İLÇE-Abdurrahman Gülen

SİNOP-GERZE İLÇE-Kerim Ulusoy

SİNOP-SARAYDÜZÜ İLÇE-İbrahim Kanber

SİVAS-AKINCILAR İLÇE-Murat Sevinç

SİVAS-ULAŞ İLÇE-Turan İlbey

SİVAS-YILDIZELİ İLÇE-Ozan Ercan

SİVAS-ZARA İLÇE-Fatih Çelik

TOKAT-ALMUS İLÇE-Bekir Özer

TOKAT-ARTOVA İLÇE-Mahmut Gülhan

TOKAT-BAŞÇİFTLİK İLÇE-Mustafa Öztürk

TOKAT-ERBAA İLÇE-Ertuğrul Karagöl

TOKAT-NİKSAR İLÇE-Duran Yadigar

TOKAT-REŞADİYE İLÇE-Mustafa Şahin

TOKAT-TURHAL İLÇE-Gökhan Bozkurt

TUNCELİ-ÇEMİŞGEZEK İLÇE-Hakan Gökalp

TUNCELİ-HOZAT İLÇE-Züleyha Fırat Kuzu

TUNCELİ-MAZGİRT İLÇE-Ayhan Yılmaz

TUNCELİ-NAZIMİYE İLÇE-Niyazi Korkmaz

TUNCELİ-OVACIK İLÇE-Haluk Suphi Gülkaya

TUNCELİ-PERTEK İLÇE-Mehmet Ayhan

TUNCELİ-PÜLÜMÜR İLÇE-Refiye Danış Erdem

YOZGAT-AKDAĞMADENİ İLÇE-Nezih Yalçın

YOZGAT-SARAYKENT İLÇE-İdris Öğel

YOZGAT-SORGUN İLÇE-Mustafa Erkut Ekinci

YOZGAT-ŞEFAATLİ İLÇE-Ahmet Demirel

ZONGULDAK-ALAPLI İLÇE-Ali Demir

ZONGULDAK-ÇAYCUMA İLÇE-Haydar Oruç

ZONGULDAK-DEVREK İLÇE-Ahmet Akdemir

ZONGULDAK-GÖKÇEBEY İLÇE-Adem Ayvacık

ZONGULDAK KDZ-EREĞLİ İLÇE-Telat Şeker

ZONGULDAK-KİLİMLİ İLÇE-Fatih Kaldırım

ZONGULDAK-KOZLU İLÇE-Murat Gülsever

AKSARAY-AĞAÇÖREN İLÇE-Yaşar Bekleviç

AKSARAY-GÜLAĞAÇ İLÇE-Ahmet Singin

AKSARAY-GÜZELYURT İLÇE-Sadullah Er

AKSARAY-SARIYAHŞİ İLÇE-İbrahim Kazancı

AKSARAY-SULTANHANI İLÇE-Mehmet Çakır

KARAMAN-ERMENEK İLÇE-Emel Öztürk

KARAMAN-SARIVELİLER İLÇE-Hakan Çoşguner

KIRIKKALE-ÇELEBİ İLÇE-Yıldırım Ulaş

BATMAN-BEŞİRİ İLÇE-Hamit Yıldız

BATMAN-GERCÜŞ İLÇE-Yaşar Keskin

BATMAN-HASANKEYF İLÇE-Emine Yeşim Bil

BATMAN-KOZLUK İLÇE-Sami Biçer

BATMAN-SASON İLÇE-Muhammed Fatih Açık

ŞIRNAK-BEYTÜŞŞEBAP İLÇE-Hafize Ucar

ŞIRNAK-GÜÇLÜKONAK İLÇE-Doğan Nas

ŞIRNAK-İDİL İLÇE-Mehmet Ali Dağ

ŞIRNAK-SİLOPİ İLÇE-Doğan Ökten

ŞIRNAK-ULUDERE İLÇE-Nazmi Akyürek

BARTIN-AMASRA İLÇE-Asım Soydan

BARTIN-ULUS İLÇE-Sevgi Ünal

ARDAHAN-ÇILDIR İLÇE-Ozan Aktemur

ARDAHAN-DAMAL İLÇE-Tamer Tan

ARDAHAN-HANAK İLÇE-Toraman Hürişanoğlu

ARDAHAN-POSOF İLÇE-Cevdet Demir

IĞDIR-ARALIK İLÇE-Cafer Akka

YALOVA-ÇINARCIK İLÇE-Harun Yorulmaz

YALOVA-ÇİFTLİKKÖY İLÇE-İsa Yılmaz

YALOVA-TERMAL İLÇE-Burak Sevengil

KARABÜK-EFLANİ İLÇE-Hüsnü Akın

KARABÜK-ESKİPAZAR İLÇE-Hüseyin Dönmez

KARABÜK-YENİCE İLÇE-Zeki Çaylı

KİLİS-ELBEYLİ İLÇE-Suat Kemal Özkan

KİLİS-MUSABEYLİ İLÇE-İhsan Ölmez

KİLİS-POLATELİ İLÇE-Hakkı Kılıç

DÜZCE-GÖLYAKA İLÇE-Murat Altındal

ADIYAMAN-MERKEZ-KÖMÜR BELDE-Abdullah Özavci

ADIYAMAN-MERKEZ-YAYLAKONAK BELDE-Atilla Akan

ADIYAMAN-BESNİ-KESMETEPE BELDE-Emir Kılıç

ADIYAMAN-BESNİ-KÖSECELİ BELDE-Aydın Orhan

ADIYAMAN-BESNİ-SUVARLI BELDE-Hasan Bozkaya

ADIYAMAN-BESNİ-ŞAMBAYAT BELDE-Necati Demirel

ADIYAMAN-ÇELİKHAN-PINARBAŞI BELDE-Burhan Ayaz

ADIYAMAN-GÖLBAŞI-BALKAR BELDE-Mehmet Emin Şeker

ADIYAMAN-GÖLBAŞI-BELÖREN BELDE-Enver Çiçek

ADIYAMAN-GÖLBAŞI-HARMANLI BELDE-Siyami Yıldırım

ADIYAMAN-SİNCİK-İNLİCE BELDE-Abubekir Ümürhan

AFYONKARAHİSAR-MERKEZ-BEYYAZI BELDE-Asım Altıntaş

AFYONKARAHİSAR-MERKEZ-KOCATEPE BELDE-Mustafa Çıngırak

AFYONKARAHİSAR-MERKEZ-ÇAYIRBAĞ BELDE-Ali Çalışır

AFYONKARAHİSAR-MERKEZ-DEĞİRMENAYVALI BELDE-Erol Barutcu

AFYONKARAHİSAR-MERKEZ-ERKMEN BELDE-Muhammed Bayram

AFYONKARAHİSAR-MERKEZ-GEBECELER BELDE-Cengiz Yaşar

AFYONKARAHİSAR-MERKEZ-NURİBEY BELDE-Abdullah Çakmak

AFYONKARAHİSAR-MERKEZ-SALAR BELDE-Gazi Avşar

AFYONKARAHİSAR-MERKEZ-SUSUZ BELDE-İbrahim Işılak

AFYONKARAHİSAR-MERKEZ-SÜLÜMENLİ BELDE-Basri Üzümözü

AFYONKARAHİSAR-MERKEZ-SÜLÜN BELDE-Şükrü Bacak

AFYONKARAHİSAR-BOLVADİN-ÖZBURUN BELDE-Ahmet Erikçi

AFYONKARAHİSAR-ÇAY-KARAMIKKARACAÖREN BELDE-Muhterem Algül

AFYONKARAHİSAR-ÇOBANLAR-KOCAÖZ BELDE-Musa Kamışçı

AFYONKARAHİSAR-DİNAR-HAYDARLI BELDE-Feriyat Ateş

AFYONKARAHİSAR-DİNAR-TATARLI BELDE-Bayram Kartal

AFYONKARAHİSAR-EMİRDAĞ-GÖMÜ BELDE-Ramazan Eryıldız

AFYONKARAHİSAR-İHSANİYE-DÖĞER BELDE-Mehmet Demirel

AFYONKARAHİSAR-İHSANİYE-GAZLIGÖL BELDE-Mustafa Güngör

AFYONKARAHİSAR-İSCEHİSAR-SEYDİLER BELDE-Hasan Hüseyin Tokdemir

AFYONKARAHİSAR-SİNANPAŞA-AKÖREN BELDE-Veysel Dayan

AFYONKARAHİSAR-SİNANPAŞA-DÜZAĞAÇ BELDE-Hüseyin Işık

AFYONKARAHİSAR-SİNANPAŞA-KILIÇARSLAN BELDE-Halil Çelebi

AFYONKARAHİSAR-SİNANPAŞA-SERBAN BELDE-Vedat Köse

AFYONKARAHİSAR-SİNANPAŞA-TINAZTEPE BELDE-İsmail Karagöz

AFYONKARAHİSAR-SULTANDAĞI-YEŞİLÇİFTLİK BELDE-Özkan Alkın

AĞRI-ELEŞKİRT-TAHİR BELDE-Halis Dursun

AĞRI-ELEŞKİRT-YAYLADÜZÜ BELDE-Hakim Taşdemir

AĞRI-ELEŞKİRT-YÜCEKAPI BELDE-Oğuzhan Murat

AĞRI-PATNOS-DEDELİ BELDE-Ahmet Işık

BAYBURT-MERKEZ-ARPALI BELDE-Aydın Irmak

BİTLİS-MERKEZ-YOLALAN BELDE-Memduh Deniz

BİTLİS-ADİLCEVAZ-AYDINLAR BELDE-Tekin Dursun

BİTLİS-AHLAT-OVAKIŞLA BELDE-İlhami Gökbulak

BİTLİS-GÜROYMAK-GÖLBAŞI BELDE-Etem Solmaz

BİTLİS-GÜROYMAK-GÜNKIRI BELDE-Ömer Aylüçtarhan

BİTLİS-MUTKİ-KAVAKBAŞI BELDE-Burak Gülek

BURDUR-ÇAVDIR-SÖĞÜT BELDE-Ayhan Yurdasiper

ÇANAKKALE-MERKEZ-KEPEZ BELDE-Serkan Ön

ÇANAKKALE-AYVACIK-KÜÇÜKKUYU BELDE-Galip Demir

ÇANAKKALE-EZİNE-GEYİKLİ BELDE-Doğan Labar

ÇANAKKALE-GELİBOLU-EVREŞE BELDE-Fatih Erer

ÇANAKKALE-LAPSEKİ-ÇARDAK BELDE-Mehmet Uyanık

ÇANAKKALE-LAPSEKİ-UMURBEY BELDE-Aliye Ertopçu

ÇANAKKALE-YENİCE-KALKIM BELDE-Özgür Demirtaş

ÇANKIRI-ATKARACALAR-ÇARDAKLI BELDE-Osman Çiğdem

ÇANKIRI-ÇERKEŞ-SAÇAK BELDE-İsa Yazıbaşı

ÇANKIRI-ORTA-YAYLAKENT BELDE-Murat Çavuş

EDİRNE-KEŞAN-BEĞENDİK BELDE-Hüseyin Şentürk

ERZİNCAN-MERKEZ-ÇAĞLAYAN BELDE-Seyit Battal Tosun

ERZİNCAN-MERKEZ-MOLLAKÖY BELDE-Hüseyin Aytekin

ERZİNCAN-MERKEZ-YAYLABAŞI BELDE-Mustafa Canpolat

ERZİNCAN-ÜZÜMLÜ-ALTINBAŞAK BELDE-Ömercan Karatepe

GİRESUN-BULANCAK-AYDINDERE BELDE-Ömer Aydoğdu

GİRESUN-BULANCAK-KOVANLIK BELDE-Sefa Artul

GİRESUN-GÖRELE-ÇAVUŞLU BELDE-Enver Orkun Şen

GÜMÜŞHANE-KELKİT-DEREDOLU BELDE-Ökkeş Alkan

GÜMÜŞHANE-KELKİT-ÜNLÜPINAR BELDE-Şerif Özer

GÜMÜŞHANE-KÜRTÜN-ÖZKÜRTÜN BELDE-Yakup Turgut

HAKKARİ-MERKEZ-DURANKAYA BELDE-Hamit Altun

ISPARTA-KEÇİBORLU-SENİR BELDE-Tayfun Borazancı

ISPARTA-SENİRKENT-BÜYÜKKABACA BELDE-Mustafa Durmuş

ISPARTA-YALVAÇ-HÜYÜKLÜ BELDE-Hasan Yıldız

KARS-DİGOR-DAĞPINAR BELDE-Atalay Tazegül

KIRKLARELİ-DEMİRKÖY-İĞNEADA BELDE-Murat Babat

KIRKLARELİ-VİZE-KIYIKÖY BELDE-İsmail Gök

KÜTAHYA-GEDİZ-ESKİGEDİZ BELDE-Mustafa Arslan

KÜTAHYA-SİMAV-AKDAĞ BELDE-İsmail Yıldız

KÜTAHYA-SİMAV-GÜNEY BELDE-Ahmet Çavdar

KÜTAHYA-SİMAV-KUŞU BELDE-Murat Güntaş

KÜTAHYA-SİMAV-NAŞA BELDE-Mehmet Özdemir

KÜTAHYA-TAVŞANLI-BALIKÖY BELDE-Ahmet Artun

KÜTAHYA-TAVŞANLI-KURUÇAY BELDE-Serkan Aktaşlı

KÜTAHYA-TAVŞANLI-TEPECİK BELDE-Ali Çakır

KÜTAHYA-TAVŞANLI-TUNÇBİLEK BELDE-Mustafa Düzgün

MUŞ-MERKEZ-KARAAĞAÇLI BELDE-Yakup Tolan

MUŞ-MERKEZ-KIRKÖY BELDE-Bilal Şahin

MUŞ-MERKEZ-KIZILAĞAÇ BELDE-Kenan Yiğit

MUŞ-MERKEZ-KONUKBEKLER BELDE-Fatih Gündoğdu

MUŞ-MERKEZ-SERİNOVA BELDE-Şah İsmail Yalınkılıç

MUŞ-MERKEZ-SUNGU BELDE-Yaşar Tan

MUŞ-MERKEZ-YAYGIN BELDE-Emrah Gözcü

MUŞ-MERKEZ-YEŞİLOVA BELDE-İnan Yiğit

MUŞ-BULANIK-ELMAKAYA BELDE-Birkan Mamak

MUŞ-BULANIK-ERENTEPE BELDE-Abdurrahman Daşdemir

MUŞ-BULANIK-RÜSTEMGEDİK BELDE-Volkan Durmuş

MUŞ-BULANIK-SARIPINAR BELDE-Oktay Akdeniz

MUŞ-BULANIK-UZGÖRÜR BELDE-Ünal Semerci

MUŞ-BULANIK-YONCALI BELDE-Erdinç Polat

MUŞ-HASKÖY-DÜZKIŞLA BELDE-Çetin Ongür

MUŞ-KORKUT-ALTINOVA BELDE-Emrah Söylemez

MUŞ-MALAZGİRT-KONAKKURAN BELDE-Ercan Demirelli

NEVŞEHİR-MERKEZ-ÇAT BELDE-Nihat Çetin

NEVŞEHİR-MERKEZ-KAVAK BELDE-Feridun Bağcı

NEVŞEHİR-AVANOS-ÇALIŞ BELDE-İlhami Aslan

YOZGAT-BOĞAZLIYAN-YENİPAZAR BELDE-Şaban San

YOZGAT-ÇAYIRALAN-KONUKLAR BELDE-Erkan Şahan

YOZGAT-ÇEKEREK-ÖZÜKAVAK BELDE-Çetin Bayazit

YOZGAT-SARAYKENT-DEDEFAKILI BELDE-İrfan Karabulut

YOZGAT-SARIKAYA-KARAYAKUP BELDE-Metin Karaman

YOZGAT-SORGUN-ARAPLI BELDE-Adem Ertuğrul

YOZGAT-SORGUN-BAHADIN BELDE-Gökhan Özdemir

YOZGAT-SORGUN-EYMİR BELDE-Mustafa Katırancı

YOZGAT-SORGUN-DOĞANKENT BELDE-İbrahim Aygül

YOZGAT-KADIŞEHRİ-HALIKÖY BELDE-Hüseyin Murat

ZONGULDAK-MERKEZ-BEYCUMA BELDE-Erdinç Bıçakçı

ZONGULDAK-MERKEZ-ELVANPAZARCIK BELDE-Erdem Akgöz

ZONGULDAK-MERKEZ-KARAMAN BELDE-Cevdet Aladağ

ZONGULDAK-ALAPLI-GÜMELİ BELDE-Şinasi Bilgen

ZONGULDAK-ÇAYCUMA-FİLYOS BELDE-Kıvanç Cankurt

ZONGULDAK-ÇAYCUMA-KARAPINAR BELDE-İsa Yurtseven

ZONGULDAK-ÇAYCUMA-NEBİOĞLU BELDE-Fatih Yıldırım

ZONGULDAK-ÇAYCUMA-PERŞEMBE BELDE-Semih Aydın

ZONGULDAK-ÇAYCUMA-SALTUKOVA BELDE-Ersin Aksoy

ZONGULDAK-DEVREK-ÇAYDEĞİRMENİ BELDE-Kerim Pilavcı

ZONGULDAK-GÖKÇEBEY-BAKACAKKADI BELDE-Ramazan Aydemir

ZONGULDAK KDZ-EREĞLİ-GÜLÜÇ BELDE-Atilla Tarık Semiz

ZONGULDAK KDZ-EREĞLİ-KANDİLLİ BELDE-Tuncay Aydın

ZONGULDAK KDZ-EREĞLİ-ORMANLI BELDE-Tacettin Aldırmaz

ZONGULDAK-KİLİMLİ-ÇATALAĞZI BELDE-Yavuz Palabaş

ZONGULDAK-KİLİMLİ-GELİK BELDE-Fahrettin Kavşur

ZONGULDAK-KİLİMLİ-MUSLU BELDE-Fatih Acar

AKSARAY-MERKEZ-BAĞLIKAYA BELDE-Dursun Eser

AKSARAY-MERKEZ-HELVADERE BELDE-Arif Bellikli

AKSARAY-MERKEZ-SAĞLIK BELDE-Hüseyin Mutlu

AKSARAY-MERKEZ-TAŞPINAR BELDE-Ramazan Sevinç

AKSARAY-MERKEZ-YEŞİLTEPE BELDE-Kadirhan Karaman

AKSARAY-GÜLAĞAÇ-DEMİRCİ BELDE-Ramazan Özer

AKSARAY-GÜLAĞAÇ-SARATLI BELDE-Bülent Kıyak

KARAMAN-ERMENEK-GÜNEYYURT BELDE-Ahmet Arı

KARAMAN-SARIVELİLER-GÖKTEPE BELDE-Mehmet Yakın

KIRIKKALE-DELİCE-ÇERİKLİ BELDE-Yaşar Balkaş

BATMAN-MERKEZ-BALPINAR BELDE-Şahin Peyçi

BATMAN-BEŞİRİ-İKİKÖPRÜ BELDE-Veysel Demirsoy

BATMAN-GERCÜŞ-KAYAPINAR BELDE-Zükrüllah Çelikal

BATMAN-KOZLUK-BEKİRHAN BELDE-Okan Çetin

BATMAN-SASON-YÜCEBAĞ BELDE-Ahmet Halit Açık

ŞIRNAK-MERKEZ-KASRİK BELDE-Celal Güngör

ŞIRNAK-GÜÇLÜKONAK-FINDIK BELDE-Ahmet İlhan

ŞIRNAK-İDİL-KARALAR BELDE-Nevaf Demirel

ŞIRNAK-İDİL-SIRTKÖY BELDE-Ahmet Yıldırım

ŞIRNAK-SİLOPİ-ÇALIŞKAN BELDE-Ayhan Kurtay

ŞIRNAK-SİLOPİ-GÖRÜMLÜ BELDE-Selim Ergin

ŞIRNAK-ULUDERE-HİLAL BELDE-Abdulaziz Benek

ŞIRNAK-ULUDERE-ŞENOBA BELDE-Hasan Babat

ŞIRNAK-ULUDERE-UZUNGEÇİT BELDE-Kemal Bayram

YALOVA-ALTINOVA-KAYTAZDERE BELDE-Arslan Çevik

YALOVA-ALTINOVA-SUBAŞI BELDE-İsrafil Akbaş

YALOVA-ÇINARCIK-KORU BELDE-Sedat Seçgin

YALOVA-ÇİFTLİKKÖY-TAŞKÖPRÜ BELDE-Murat Memiş

DÜZCE-MERKEZ-BEYKÖY BELDE-Orhan Arslan

DÜZCE-MERKEZ-BOĞAZİÇİ BELDE-İlyas Danış

İZMİR-ALİAĞA-Serkan Acar

İZMİR-ÇEŞME-Sema Aydın

İZMİR-DİKİLİ-Buğra Akın

İZMİR-FOÇA-Serdar Mersin

İZMİR-NARLIDERE-Süleyman Kocabıyık

ISPARTA-SENİRKENT-Ali Kalay

ISPARTA-ATABEY-Aziz Eraslan

ISPARTA-GELENDOST-Ömer Kolbaşı

ISPARTA-ULUBORLU-Ali İhsan Akar

ARTVİN-MERKEZ-Mustafa Polat

ETİMESGUT - ANKARA-Enver Demirel

GÖLBAŞI - ANKARA-Ramazan Şimşek

POLATLI - ANKARA-Mürsel Yıldızkaya

TRABZON-ÇARŞIBAŞI-Mümin Nuhoğlu

TRABZON-ŞALPAZARI-Refik Kurukız

SAKARYA-TARAKLI-İbrahim Pilavcı

MALATYA-HEKİMHAN-Hacı Mustafa Arıkan

MALATYA-KULUNCAK-Erhan Cengiz

KAYSERİ-PINARBAŞI İLÇESİ-Memduh Uzunluoğlu

KAYSERİ-SARIOĞLAN-Bekir Ayyıldırım

KAYSERİ-SARIZ-Baki Bayrak

KAYSERİ-ÖZVATAN-Halit Demir

BURSA-YENİŞEHİR-Davut Aydın

KONYA-DOĞANHİSAR-İhsan Öztoklu

KONYA-TUZLUKÇU-İsmail Budak

KONYA-AKÖREN-İsmail Arslan

KONYA-HALKAPINAR-Mehmet Bakkal

KONYA-EMİRGAZİ-Nurişen Koçak

BALIKESİR-AYVALIK-Nazmi Başaran

BALIKESİR-EDREMİT-Tuncay Kılıç

SAMSUN-ALAÇAM-İlyas Acar

SAMSUN-ASARCIK-Şerif Kılağuz

ORDU- İKİZDERE-Osman Kaygı

BURDURUğur Şen

ÇANAKKALEHakan Pınar

ÇORUMKenan Şahin

KIRKLARELİDerya Bulut

ADANA ÇUKUROVAYusuf Baş

ADANA FEKEAhmet Sel

ADANA İMAMOĞLUGazi Adamhasan

ADANA KARAİSALISaadettin Aslan

ADANA KARATAŞNecip Topuz

ADANA POZANTIMustafa Çay

ADANA SAİMBEYLİMustafa Şahin Gökçe

ADANA SARIÇAMBilal Uludağ

ADANA YUMURTALIKTürkeş Filik

ANKARA GÖLBAŞIRamazan Şimşek

ANTALYA KEMERYusuf Üras

ANTALYA KORKUTELİÖmer Niyazi İşlek

AYDIN EFELERÜmmet Akın

AYDIN GERMENCİKİsmet Akın

AYDIN İNCİRLİOVAGürşat Kale

AYDIN KARACASUZeki İnal

AYDIN KARPUZLUHilmi Dönmez

AYDIN NAZİLLİHaldun Haluk Alıcık

AYDIN SÖKEMehmet Beliğ Azbazdar

BALIKESİR AYVALIKNazmi Başaran

BALIKESİR EDREMİTTuncay Kılıç

BURSA YENİŞEHİRDavut Aydın

DENİZLİ BULDANMustafa Şevik

DENİZLİ ÇALFeti Akçan

ERZURUM İSPİRAhmet Coşkun

ERZURUM UZUNDEREHilmi Aktoprak

ESKİŞEHİR ÇİFTELERKadir Bıyık

ESKİŞEHİR MİHALIÇÇIKAli Yörük

GAZİANTEP KARKAMIŞMehmet Seydi Yılmaz

HATAY BELENİbrahim Gül

HATAY DÖRTYOLFadil Keskin

HATAY KUMLUMehmet Deli

İZMİR ALİAĞASerkan Acar

İZMİR ÇEŞMEMustafa Cenger

İZMİR DİKİLİBuğra Akın

İZMİR FOÇASerdar Mersin

İZMİR NARLIDERESüleyman Kocabıyık

K.MARAŞ ÇAĞLAYANCERİTHanifi Sarıaltun

K.MARAŞ NURHAKBattal Kaya

KAYSERİ ÖZVATANHalit Demir

KAYSERİ PINARBAŞIMenduh Uzunluoğlu

KAYSERİ SARIOĞLANBekir Ayyıldırım

KAYSERİ SARIZBaki Bayrak

KONYA AKÖRENİsmail Arslan

KONYA DOĞANHİSARİhsan Öztoklu

KONYA EMİRGAZİNurişen Koçak

KONYA HALKAPINARMehmet Bakkal

KONYA TUZLUKÇUİsmail Budak

MALATYA HEKİMHANH.Mustafa Arıkan

MALATYA KULUNCAKErhan Cengiz

MANİSA KULAHüseyin Tosun

MANİSA SARIGÖLNecati Selçuk

MANİSA SELENDİNurullah Savaş

MANİSA TURGUTLUTurgay Şirin

MERSİN BOZYAZIMustafa Çetinkaya

MERSİN ÇAMLIYAYLAİsmail Tepebağlı

MERSİN GÜLNARYüksel Çelik

MERSİN MEZİTLİSerdar Soydan

MERSİN MUTVolkan Şeker

MERSİN SİLİFKEMücahit Aktan

MERSİN TOROSLARAtsız Afşin Yılmaz

MUĞLA DATÇAFevzullah Gülada

MUĞLA ORTACARecep Güneş

ORDU ÇAMAŞMahmut Ayparçası

SAKARYA TARAKLIİbrahim Pilavcı

SAMSUN ASARCIKŞerif Kılağuz

TEKİRDAĞ HAYRABOLUGürol Yıldırım

TEKİRDAĞ SARAYÖzkan Yaman

TRABZON ÇARŞIBAŞIMümin Nuhoğlu

TRABZON ŞALPAZARIRefik Kurukız

ARTVİN ARDANUÇBurhan Akman

BİLECİK İNHİSARSerkan Üstün

BOLU MUDURNUNecdet Türker

BURDUR ALTINYAYLANazım Subaşı

BURDUR BUCAKAzmi Özkurt

BURDUR ÇELTİKÇİRecep Aydın

BURDUR GÖLHİSARNasuh Eroğuz

BURDUR KEMERSüleyman Yavuz

ÇANAKKALE BOZCAADAÖzgür Acar

ÇANAKKALE ÇANFatih Yüksel

ÇORUM BAYATŞaban Çakır

ÇORUM DODURGADilaver Akbaş

ÇORUM MECİTÖZÜEmin Söğütcü

EDİRNE ENEZErdal Coşkun

EDİRNE İPSALAEmin Başaran

ELAZIĞ ALACAKAYAŞahin Yıldırım

ELAZIĞ ARICAKHamit Temizsoy

ELAZIĞ BASKİLTuncer Turus

ELAZIĞ KOVANCILARNuri Çolak

ELAZIĞ PALUMuhammet Septioğlu

KIRŞEHİR MUCURHasan Hüseyin Köşker

KÜTAHYA ÇAVDARHİSARHalil İbrahim Alnar

KÜTAHYA HİSARCIKHimmet Pınar

KÜTAHYA ŞAPHANEFehmi Yavuz

NEVŞEHİR ACIGÖLFatih Özdoğan

NEVŞEHİR DERİNKUYUGültekin Oğuz

NEVŞEHİR ÜRGÜPHasan Erdoğan

RİZE ARDEŞENRemzi Kutanoğlu

RİZE ÇAMLIHEMŞİNEyüphan Zararsız

RİZE ÇAYELİİsmail Hakkı Çiftçi

RİZE FINDIKLILevent Keskin

RİZE GÜNEYSUKazım Kara

SİVAS ALTINYAYLANazım Subaşı

SİVAS İMRANLINecmi Vural

SİVAS SUŞEHRİCandan Ersoy

SİVAS ŞARKIŞLACemil Çelik

TOKAT SULUSARAYSinan Genç

UŞAK BANAZEmine Bulut

UŞAK EŞMEYıldıray Yıldız

UŞAK KARAHALLIMehmet Yeşilöz

UŞAK SİVASLIFerhat Ceylan

UŞAK ULUBEYAdnan Yörük

YOZGAT YERKÖYAbdullah Altındaş

AKSARAY ESKİLMustafa Zavlak

BAYBURT DEMİRÖZÜGürbüz Fidan

KARAMAN BAŞYAYLAYunus Yıldız

ŞIRNAK CİZRELokman Uçkan

IĞDIR TUZLUCAAlican Zorman

YALOVA ALTINOVAEyüp Ata

OSMANİYE BAHÇEÖmer Okan Fettahlıoğlu

OSMANİYE DÜZİÇİİsmet Topal

OSMANİYE HASANBEYLİMehmet Erol Müftüoğlu

OSMANİYE SUMBASSinan Karatay

OSMANİYE TOPRAKKALEGüney Akgül

DÜZCE KAYNAŞLIBirol Şahin

ADIYAMAN KAHTA AKINCILAR Tahsin Korkut

ADIYAMAN KAHTA BÖLÜKYAYLA Gaffari Akkuş

AFYONKARAHİSAR BOLVADİN DİŞLİ Turan Susan

AFYONKARAHİSAR EMİRDAĞ DAVULGA Salih Gündoğan

AFYONKARAHİSAR İHSANİYE YAYLABAĞI Ahmet Yıldırım

AFYONKARAHİSAR SANDIKLI AKHARIM Muzaffer Yönel

AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA AHMETPAŞA Eyüp Yakan

AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA KIRKA Bekir Uykan

AMASYA MERKEZ ZİYARET Hasan Kabakçı

BİNGÖL MERKEZ ILICALAR Eşref Varol

BİNGÖL MERKEZ SANCAK Erdem Evran

BİNGÖL SOLHAN ARAKONAK Emrah Tezel

BOLU MENGEN GÖKÇESU Muammer Yılmaz

BURDUR BUCAK KIZILKAYA İlkay Güngör

BURDUR BUCAK KOCAALİLER Halit Dağlı

BURDUR GÖLHİSAR YUSUFCA Hüseyin Özarslan

ÇANAKKALE BİGA GÜMÜŞÇAY Mehmet Dal

ÇANAKKALE BİGA KARABİGA Mülkü Seyfullah Göktepeli

ÇANAKKALE GELİBOLU KAVAKKÖY İbrahim Bartın

ÇORUM MERKEZ DÜVENCİ Arif Aksoy

EDİRNE İPSALA ESETÇE Mehmet Güler

EDİRNE İPSALA YENİKARPUZLU Reşat Akbaş

EDİRNE KEŞAN YENİMUHACİR İsmail Şen

ELAZIĞ ARICAK ÜÇOCAK Mehmet Sait Bezgin

GİRESUN ESPİYE SOĞUKPINAR Mustafa Kümbül

GİRESUN YAĞLIDERE ÜÇTEPE Hacı Gasım Akıllı

GÜMÜŞHANE KELKİT GÜMÜŞGÖZE Mehmet Zeyrek

GÜMÜŞHANE KELKİT SÖĞÜTLÜ Selim Koç

KÜTAHYA SİMAV DEMİRCİ (YEŞİLKENT) Kemal Boral

NEVŞEHİR MERKEZ GÖRE Mehmet Fidan

NEVŞEHİR MERKEZ SULUSARAY Kazım Duman

NEVŞEHİR ACIGÖL KARAPINAR Ahmet Duran Bilada

NEVŞEHİR MERKEZ NAR Serkan Oduncu

NEVŞEHİR ACIGÖL TATLARIN Ercan Selvi

NEVŞEHİR ÜRGÜP ORTAHİSAR İsmail Genç

NİĞDE MERKEZ EDİKLİ Ahmet Musalli

NİĞDE MERKEZ GÜMÜŞLER Bayram Uzun

NİĞDE MERKEZ YILDIZTEPE (İNLİ) Mustafa Şenol

NİĞDE BOR ÇUKURKUYU Ahmet Halisdemir

RİZE MERKEZ KENDİRLİ Abdulkadir Öz

RİZE MERKEZ MURADİYE Mehmet Kazdal

RİZE ÇAYELİ BÜYÜKKÖY İsmail Hakkı Kahveci

RİZE ÇAYELİ MADENLİ Mustafa Tüyhloğlu

RİZE MERKEZ SALARHA (ÇAYKENT) Halil İbrahim Yağcı

TOKAT NİKSAR GÖKÇELİ Atanur Acar

UŞAK BANAZ KIZILCASÖĞÜT Serhat İhsan Tuncay

UŞAK EŞME YELEĞEN Tolga Süleyman Uzun

UŞAK SİVASLI PINARBAŞI Kutret Şakar

UŞAK SİVASLI SELÇİKLER İhsan Senkoş

UŞAK SİVASLI TATAR Ramazan Gün

YOZGAT SORGUN ÇİĞDEMLİ Ahmet Sungur

YOZGAT SORGUN YENİYER Osman Çetintaş

AKSARAY MERKEZ YEŞİLOVA Veyis Baysal

AKSARAY ESKİL EŞMEKAYA İsmail Hakkı Güneş

AKSARAY GÜLAĞAÇ GÜLPINAR Nizamettin Uğur

KARAMAN ERMENEK KAZANCI Mustafa Keklik

KARAMAN MERKEZ AKÇAŞEHİR Süleyman Keleş

KARAMAN MERKEZ SUDURAĞI Ali Karabulut

ŞIRNAK MERKEZ KUMÇATI Ramazan Kuas

ŞIRNAK SİLOPİ BAŞVERİMLİ Orhan Gözlek

IĞDIR MERKEZ HALFELİ Terlan Kalmaz

IĞDIR MERKEZ HOŞHABER Faik Taylay

YALOVA ALTINOVA TAVŞANLI Lokman Aktaş

YALOVA ÇINARCIK ESENKÖY Mehmet Temel

OSMANİYE MERKEZ CEVDETİYE İbrahim Gök

OSMANİYE DÜZİÇİ ATALAN Süleyman Yıldırım

OSMANİYE DÜZİÇİ BÖCEKLİ Kemalettin Geçit

OSMANİYE DÜZİÇİ ELLEK Kamil Gökçe

OSMANİYE DÜZİÇİ YARBAŞI Nadir Doruk

OSMANİYE SUMBAS MEHMETLİ Süleyman Topbaş

OSMANİYE TOPRAKKALE TÜYSÜZ Veli Fidan

Manşet Haberler

title