İşte Cem Yılmaz'ın Oğlu

İşte Cem Yılmaz'ın Oğlu

Cem Yılmaz'ın, 2 Ağustos'ta dünyaya gelen bebeği Kemal'i ilk kez göreceksiniz.

İşte Cem Yılmaz'ın Oğlu

Cem Yılmaz'ın Ahu Yağtu ile evlenmesi sonrasında dünyaya gelen oğlu Kemal, ilk defa görüntülendi.

Cem Yılmaz, basından köşe bucak kaçırdığı oğlunu, geçen hafta eşi Ahu Yağtu ile doktora götürmüş, eve dönüş yolunda ise Etiler'de peşine gazetecilerin takıldığını fark edince hızla gaza basarak Levent'teki evinin otoparkına girmişti. Bu sırada 'Süper Kulüp' kamerası birkaç saniyeliğine de olsa Yılmaz'ın bebeğinin yüzünü görüntülemeyi başardı.

HERKESTEN GİZLEDİ, TARKAN'A GÖSTERDİ

Yılmaz, oğlunun fotoğrafını cuma gecesi, konseri öncesi kuliste ziyaret ettiği Tarkan'a da göstermiş, konser sırasında Tarkan, "Cem Yılmaz bana oğlu Kemal'in fotoğrafını gösterdi. Maşallah çok tatlı ve sevimli" demişti. Bunun üzerine Cem Yılmaz da Tarkan'a fotoğrafı barkovizyonda göstermesi için işaret edince ünlü şarkıcı, "Tamam gösteririz" diyerek espri yapmıştı.

KAYINPEDER İSYAN ETMİŞTİ

Torununu görmediği için isyan eden Cem Yılmaz'ın kayınpederi Neşet Yağtu'nun İzzet Çapa'ya yaptığı açıklamaları, Kemal bebeği gölgede bırakmıştı.

Kayınpeder Yağtu'nun iddiaları şöyleydi: "Cem'in ailesi, kızımı istemedi. Düğünde bile kukla gibi durduk. Balayı için gittikleri Dubai'de ipler koptu. İşin pazarlığı orada yapıldı. Cem, kızıma benimle görüşmesini istemediğini söyledi. Ahu da kabul etti"

Sabah : http: //www.sabah.com.tr