İşte Benim Stilim'e Veda Eden Ünlü İsim Belli Oldu

İşte Benim Stilim'e Veda Eden Ünlü İsim Belli Oldu

09.01.2016 06:32 | Son Güncelleme: 09.01.2016 10:15

İşte Benim Stilim 2016'nın dün akşam yayınlanan eleme gecesinde, yarışmaya veda eden isim Esra Sönmezer oldu. Jüriyle tartışan Neslihan Önder ise koruma altına alındı.

Serdar Ortaç ve Hande Yener'in konuk olduğu İşte Benim Stilim Ünlüler eleme gecesinde bu hafta konsept 80'ler ve dans oldu. Serdar Ortaç yarışmaya geç dahil olduğu için puan veremedi.

NESLİHAN ÖNDER YARIŞMACILAR TARAFINDAN KORUMA ALTINA ALINDI

İşte Benim Stilim 8 Ocak eleme gecesinde yarışmadan ilk elenen isim belli oldu. Hafta içinde jüriye saydırıp stüdyoyu terkeden Neslihan Önder elenecek isimler arasında yer aldı ancak diğer yarışmacılar tarafından koruma altına alındı. Peki sonuç ne oldu? İşte Benim Stilim'de ilk kim elendi?

ESRA SÖNMEZER ELENEN İLK İSİM OLDU

Esra Sönmezer ve Yeşim Erçetin arasından Hakan Akkaya, İvana Sert ve Uğurkan Erez; Esra Sönmezer derken, Neslihan Yargıcı ve Hande Yener; Yeşim Erçetin için gitmesi yönünde oy kullandı.

Böylelikle Esra Sönmezer, İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler'e veda eden ilk isim oldu.

İŞTE BENİM STİLİM 2016 YARIŞMACILARI KİMLER?

TV8 kanalında izleyici ile buluşan İşte Benim Stilim 2016 ünlüler yarışmacıları arasında Aslı Zen, Berna Öztürk, Yeşim Erçetin, Simge Tertemiz, Elif Ece Uzun, İnci Pars, Esra Balamir, Pelin Suade, Gizem Özdilli, Esra Sönmezer, Yasemin Öztürk, Nil Karataş, Tuğçe Özbudak, Sevil Uyar, Neslihan Önder ve Şarkıcı Hatice yer alıyor. İşte Benim Stilim 2016 birincisi 200 bin lira ödül kazanacak.

İşte Benim Stilim'e Veda Eden Ünlü İsim Belli Oldu

Kaynak: Acunn.com

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title