İşte Aliye'nin Sonu

İşte Aliye'nin Sonu

İki Hafta Sonra Aliye, Çocukları Ayşe ve Ardanın Mutluluğu İçin Gönülsüz de Olsa, Eşi Sinanın Bir Araya Gelme Teklifini Kabul Edecek, Dizi Mutlu Sonla Bitecek

İşte Aliye'nin Sonu

Kurtlar Vadisi ekrana veda ettikten sonra televizyonların en yüksek reytingli dizisi unvanını eline geçiren Aliye iki hafta sonra bitecek.
Dizinin yaz başında çekilen ama eylül ayında başlayan yeni yayın dönemiyle birlikte ekrana gelen yeni bölümlerinin reytingleri eskisi kadar yüksek olmasa da Aliye'de heyecan yine dorukta...
Her dizide olduğu gibi ATV'de ekrana gelen Aliye'nin de nasıl bir sonla biteceği izleyicileri için merak konusu. Yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın yaptığı Sanem Çelik ve Halit Ergenç'in başrolünü paylaştığı dizi ekrana mutlu sonla veda edecek.
Dizinin son bölümünde Halit Ergenç'in canlandırdığı Sinan ve halen Amerika'da tatilini sürdüren Sanem Çelik'in oynadığı Aliye yeniden birlikte olmaya karar verecek.
Evliliğinde aradığı mutluluğu bulamayan, eşi Sinan'ın kendisini aldattığını öğrenince evi terk eden Aliye son haftalarda çocuklarına kavuşmanın mutluluğunu yaşarken ne yapacağını bilemeyen Sinan ise alkolden medet umuyordu. Sürekli Aliye'nin kapısını çalan ve ona tekrar birlikte olmak için yalvaran Sinan son bölümde Aliyeyi ikna etmeyi başaracak.
Aliye, çocukları Ayşe ve Ardanın mutluluğu için çok fazla istemese de kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan Sinan'la yeniden bir araya gelmeyi kabul edecek.
Haftalardır tutkunlarını ATV ekranı karşısına kilitleyen Aliye iki hafta sonra 76'ncı bölümündeki mutlu aile karesiyle ekrana veda edecek.

Kaynak: Gecce