İstanbullu Gelin Dizisinin 81. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

İstanbullu Gelin Dizisinin 81. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

13.04.2019 08:53 | Son Güncelleme: 13.04.2019 08:52

Ekranların sevilen dizisi İstanbullu Gelin geçtiğimiz akşam 80. bölümüyle ekranlara geldi. İstanbullu Gelin dizisinin 81. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İstanbullu Gelin dizisinin 80. bölümünde neler oldu?

İstanbullu Gelin dizisi son bölümüyle Cuma akşamı ekranlara geldi. İstanbullu Gelin dizisinin 80. bölümünde neler oldu? 81'inci bölüm fragmanı yayınlandı mı?

80. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Faruk her şeyi bir yana bırakıp restoran olarak açmaya karar verir ve Adem'de Faruk'un bu kararına hem çok şaşırır hem de takdir eder. Fikret ise Faruk'un varlığın alışmış olduğunu abisine söyler. Süreyya ile yeni hayatına başlamak isteyen Faruk, karısına büyük sürprizi yapar. Süreyya'nın babasının meyhanesinin adını verdiği restoranı Süreyya'ya gösterir. Gördüğü karşısında Süreyya'da bir şeyler yanlış gider. Restoranda ise ailesi ile olduğu fotoğrafı gören Süreyya, Faruk'un sevinç ve heyecanına ortak olmaya çalışsa da huzursuz olur.

ADEM DİLARA'YI KISKANIYOR MU?

Süreyya'nın da sonunda tanışabildiği Mert ile Dilara arasında yeni bir şeyler başlar. Mert ile Dilara'nın yakınlaştığı bir anda ise Adem olanlara şahit olur ve Adem olay çıkarır. Dilara, Adem ile Güneş'in ilişkisine her ne kadar karışmayacağını söylese de Adem, Dilara'nın yeni filizlenmeye başlayan ilişkisine aynı anlayışı göstermeyecektir. Durumu Güneş'e anlatan Adem, sevgilisinden beklediği karşılığı görmez. Güneş, Adem'in, Dilara'yı kıskandığını anlar.

OSMAN, ANASTASİA'DAN VAZGEÇECEK Mİ?

İlişkilerine gizli saklı devam eden Osman ile Anastasia öpüşürken Esma Sultan'a yakalanıyor. Esma, Anastasia'nın boğazına yapışarak ne yaptığını sorar. Olanlar karşısında Anastasia, konaktan apar topar gider, Osman'a ise yapamayacaklarını söyler. Ancak Osman, onu ikna eder, ondan vazgeçmeyeceğini söyler.

SÜREYYA KİMİN KAPISINA GİTTİ?

Faruk'un yeni sürpriziyle geçmişe gidip gelmeye başlayan Süreyya, rüyalarında eskilere yolculuk yapar. Rüyasında gördüğü ve teyzesinin de anlattığı bir kadının kapısına gider ve kadın Süreyya'yı kapısında gördüğünde şaşkına döner.

81. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Cuma akşamları ekranlarda fırtınalar gibi esen İstanbullu Gelin dizisi yine izleyicinin beklentilerini boşa çıkarmadı. Ekrana gelen son bölümünde Süreyya'yı huzursuz eden geçmişi ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölüm fragmanı ve tüm gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz…

İstanbullu Gelin Dizisinin 81. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?
Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title