Haberler » Spor » Haber

İstanbul Yıldız Kızlar Futbol Birinciliği'ni Serdar Aksun kazandı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Balat Tesisleri'nde yapılan İl Yıldız Kızlar Futbol Turnuvası'nda Eyüp Serdar Aksun İlköğretim Okulu birinci oldu.

İstanbul Yıldız Kızlar Futbol Birinciliği'ni Serdar Aksun kazandı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Balat Tesisleri'nde yapılan İl Yıldız Kızlar Futbol Turnuvası'nda Eyüp Serdar Aksun İlköğretim Okulu birinci oldu.

Bugün oynanan yarı final ve final maçları sonunda dereceye girenler belli olurken, İstanbul il final karşılaşması ise Eyüp Serdar Aksun İlköğretim Okulu ile Eyüp Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulları arasında yapıldı. Maçı 2-0'lık skorla kazanan Serdar Aksun İlköğretim Okulu Yıldız Kız Futbol Takımı il birincisi oldu.

Bu başarıyı getiren öğrencilerine teşekkür eden Okul Müdürü Sami Can, öğrentemenler, öğrenciler ve veliler olarak bir bütünlük içinde çalıştıklarını ve başarılı olduklarını söyledi. Okul Müdürü Can, ''Takımımızın antrenörlüğünü yapıp büyük fedakarlık gösteren müdür yardımcımız Dündar Aktaş'a da çok teşekkür ediyoruz.'' dedi.

Eyüp Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Yıldız Kız Futbol Takımı İl 2.liğini elde etti.

Okulumuz Yıldız Kız Futbol Takımı 29 Nisan-3 Mayıs 2008 tarihleri arasında Balıkesir'de yapılacak olan Türkiye Şampiyonası Yıldız Kızlar Futbol Gurup Birinciliği'nde İstanbul ilini temsil edecek. İl ikincisi olan Eyüp Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu da Sakarya'da yapılacak turnuvada İStanbul'u temsil edecek.

Ümraniye Şehit Öğretmen Sevda Aydoğan İlköğretim Okulu ile Gaziosmanpaşa Adnan Menderes İlköğretim Okulu Yıldız Kız Futbol takımları arasında yapılan 3.lük 4.lük karşılaşmasında 3.lüğü Ümraniye Şehit Öğretmen Sevda Aydoğan İlköğretim Okulu Yıldız Kız Futbol Takımı, 4.lüğü ise Gaziosmanpaşa Adnan Menderes İlköğretim Okulu Yıldız Kız Futbol Takımı kazandı.

İl sıralaması şöyle;

1. Eyüp Serdar Aksun İlköğretim Okulu Yıldız Kız Futbol Takımı

2. Eyüp Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Yıldız Kız Futbol Takımı

3. Ümraniye Şehit Öğretmen Sevda Aydoğan İlköğretim Okulu Yıldız Kız Futbol Takım

4. Gaziosmanpaşa Adnan Menderes İlköğretim Okulu Yıldız Kız Futbol Takımı.