İstanbul: Üsküdar'da Ahşap Bina Çıkan Yangın Sonucu Yıkıldı

İstanbul: Üsküdar'da Ahşap Bina Çıkan Yangın Sonucu Yıkıldı

Üsküdar'da 3 Katlı Ahşap Bir Binada Henüz Belirlenemeyen Bir Nedenle Yangın Çıktı. Bina, İtfaiye Ekipleri Yangına Müdahale Ederken Yıkıldı.

İstanbul: Üsküdar'da Ahşap Bina Çıkan Yangın Sonucu Yıkıldı

Üsküdar'da 3 katlı ahşap bir binada henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Bina, itfaiye ekipleri yangına müdahale ederken yıkıldı.

Edinilen bilgiye göre, Beylerbeyi Eskidirek Sokak'ta bulunan 3 katlı ahşap bir binada henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Kullanılmadığı bildirilen ahşap bina, Üsküdar ve Kadıköy itfaiye ekiplerinin müdahalesi sırasında çöktü. Bitişiğinde bulunan iki binaya da sıçrayan yangın, büyümeden kontrol altına alınarak söndürüldü.

Öte yandan, Sultanbeyli'de polyester ve laminat imalathanesinde çıkan yangın, büyük çapta maddi hasara yol açtı. Mecidiye Mahallesi Fetih Caddesi'nde bulunan 2 katlı polyester ve laminat imalathanesinde bir kısmı depo olarak da kullanılan ve yaklaşık 850 metrekare alan üzerine kurulu imalathanede çıkan yangın, Sultanbeyli, Kartal ve Ümraniye itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kontrol alınarak söndürüldü. Yangın sonrası işyerinde büyük çapta maddi hasarın oluştuğu belirtildi. Yangının çıkış nedeniyse henüz belirlenemedi.

Her iki yangında da yaralı ve can kaybının olmadığı bildirildi.