İstanbul: Ucuz Alışverişin Yeni Adresi Eskidji Bit Pazarı

Beyaz Eşyadan Mobilyaya, Okul Önlüğünden Ayakkabıya, Otomobilden, Takı Setine Kadar Her Türlü İhtiyacın Karşılandığı Eskidji Bit Pazarı Ucuz Alışverişin Yeni Adresi Ilmayı Hedefliyor. Müşteri Memnuniyetinin Ön Planda Olduğu Bitpazar'ında Piyasaya Göre Yarı Fiyatına Satılan Ürünler Kalitesiyle de Dikkat Çekiyor.

İstanbul: Ucuz Alışverişin Yeni Adresi Eskidji Bit Pazarı

Beyaz eşyadan mobilyaya, okul önlüğünden ayakkabıya, otomobilden, takı setine kadar her türlü ihtiyacın karşılandığı Eskidji Bit Pazarı ucuz alışverişin yeni adresi ılmayı hedefliyor. Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu Bitpazar'ında piyasaya göre yarı fiyatına satılan ürünler kalitesiyle de dikkat çekiyor.

Yediden yetmişe herkese hitap eden Eskidji Bit Pazarı, ürünler piyasa değerlerinin çok çok altında satılıyor. Elektronik eşyadan, mobilyaya, kıyafetlere, bilgisayara, beyaz eşyadan hediyelik ürünlere, otomobil müzik sistemlerine kadar tüm ürünler kredi kartına farklı taksit seçenekleriyle ve piyasa değerinin yarı fiyatına yakın bütçelerle tüketicinin beğenisine sunuluyor. Kalitenin ve ucuzluğun bir arada sunulması amacıyla kurulan Eskidji Bit Pazarı'nda müşteri memnuniyeti ön planda tutuluyor. Kapalı, modern bir ortamda hizmet verilen çarşıda çocuklar için eğlence alanları, büfeler ve bin araçlık ücretsiz otopark da bulunuyor. Topkapı Füze Çarşı esnafının hizmet verdiği, 21 bin metre kare alanda kurulu, 670 mağazanın bulunduğu Eskidji Bit Pazarı hafta içi sabah 10.00 ile akşam 19.00, hafta sonu Pazar günü dahil 10.00 ile 22.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Ucuzluk ve kalite esasına dayalı hizmet verilen Eskidji Bit Pazarı'ndaki bazı fiyatlar ise şöyle:

2 bin 200 YTL'ye plazma TV, 900 YTL'ye müzik seti, 300-600 YTL'ye bilgisayar, 350 YTL'ye buzdolabı, 380 YTL'ye çamaşır makinesi, 100-1000 YTL'ye oto müzik sistemleri. 40 YTL'ye takım elbise, 10 YTL'ye okul önlüğü, 300 YTL'ye çift kişilik yatak ve baza, 150 YTL'ye halı, 400 YTL'ye koltuk takımı, 950 YTL'ye yatak odası takımı, 90 YTY'ye elbise dolabı, 2 YTL'ye kırk yıllık plaklar, 5-25 YTL arası avize, 1-5 YTL arası özel takılar, 5 YTL'ye penye8