İstanbul: Türk Telekom Lig A

Türk Telekom Lig A'da Mücadele Eden İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da Kocaelispor Karşısında Alınan Galibiyetin Sevinci Yaşanıyor.

İstanbul: Türk Telekom Lig A

Türk Telekom Lig A'da mücadele eden İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da Kocaelispor karşısında alınan galibiyetin sevinci yaşanıyor.

Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, her iki takım açısından da büyük öneme sahip olan maçı kazandıkları için çok mutlu olduklarını söyledi. Kocaelispor'un kazanmak için sahaya çıktığını ve maçta da öne geçtiğine dikkat çeken Dizar, "Geriye düşmemize rağmen oyundan düşmedik ve üst üste bulduğumuz gollerle sahadan galibiyetle ayrılmasını bildik. Bu bizim açımızdan önemli bir galibiyet oldu. Hem rakibimizin üst sıralara tırmanmasını engelledik hem de ligde Samsunspor ve kupada ise İnegölspor karşısında son dakikalarda yediğimiz gollerle demorolize olan takımımız yeniden moral bulmuş oldu" dedi.

Bu maçın artık geride kaldığına dikkat çeken Dizar, hafta sonu deplasmanda oynayacakları Elazığspor maçının hazırlıklarına başladıklarını sözlerine ekledi.

Kaynak: İHA