İstanbul: TMSF, Yarın Ev ve Ofis Malzemesi Satacak

İstanbul: TMSF, Yarın Ev ve Ofis Malzemesi Satacak

19.12.2006 17:09 | Son Güncelleme: 19.12.2006 17:09
İstanbul: TMSF, Yarın Ev ve Ofis Malzemesi Satacak

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Satel Sabah Televizyon Prodüksiyon A.ş.'ye Ait Muhammen Bedelleri Toplamı 33 Bin 445 YTL Olan 727 Adet Ev ve Ofis Malzemelerini Yarın Satışa Çıkaracak.

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Satel Sabah Televizyon Prodüksiyon A.Ş.'ye ait muhammen bedelleri toplamı 33 bin 445 YTL olan 727 adet ev ve ofis malzemelerini yarın satışa çıkaracak.

TMSF, Bilgin Medya Grubu Hakim ortak borçlularından Satel Sabah Televizyon Prodüksiyon A.Ş.'ye ait 727 adet ev ve ofis malzemelerini 20 Aralık 2006 Çarşamba günü açık artırmaya çıkaracak. TMSF Merkez Binası'nda yer alan Konferans Salonu'nda saat 10.00'da ihaleye çıkarılacak olan menkullerin muhammen bedelleri toplamı 33 bin 445 YTL. Satışa çıkarılacak malzemeler arasında; çalışma masası, haber merkezi masası, bilgisayar masası, etejer, deri makam koltuğu, müzik seti, faks, fotokopi, printer, monitör, kasa, televizyon,mini buzdolabı, mikro dalga fırın,santral ve stüdyo kamerası bulunuyor. Sony marka stüdyo kamerası 3 bin 500 YTL ile menkuller arasında en yüksek muhammen bedele sahip.

Açık artırma yoluyla satışa çıkarılacak menkuller muhammen değerin yüzde 75'inden az olmamak üzere en çok artırana ihale edilecek. Verilen bedel muhammen değerin yüzde 75'inden az olur ya da hiç alıcı çıkmazsa, ikinci satış 21 Aralık 2006 Perşembe günü aynı adreste saatte gerçekleştirilecek. Açık artırmaya katılmak isteyen tüzel kişi temsilcilerinin yetkili olduklarını gösteren belgeyi, vekaleten katılacakların ise vekaletname aslını satıştan önce Satış Komisyonu'na teslim etmeleri gerekiyor.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title