İstanbul: Tiran-istanbul Seferini Yapan Yolcu Uçağının Kaçırılması

İstanbul: Tiran-istanbul Seferini Yapan Yolcu Uçağının Kaçırılması

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil ve THY Yetkilileri, Kaçırılan Uçaktaki Yolcuların Serbest Bırakılmasının Ardından Atatürk Havalimanı'na Koşan Yolcu Yakınlarını Ziyaret Ederek, Geçmiş Olsun Dileklerinde Bulundu. Yolcu Yakınları da Gördükleri İlgiden Dolayı Kotil ve THY Yetkililerine Teşekkür Etti.

İstanbul: Tiran-istanbul Seferini Yapan Yolcu Uçağının Kaçırılması

Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Temel Kotil ve THY yetkilileri, Kaçırılan uçaktaki yolcuların serbest bırakılmasının ardından Atatürk Havalimanı'na koşan yolcu yakınlarını ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Yolcu yakınları da gördükleri ilgiden dolayı Kotil ve THY yetkililerine teşekkür etti.

Temel Kotil ve THY yetkilileri, Atatürk Havalimanı Cafe Crowne'da endişeli bir bekleyiş içinde bulunan yolcu yakınlarını ziyaret etti. Kotil, yolcu yakınlarına son durum hakkında bilgi verirken, yolcu yakınları da gösterilen ilgiden dolayı Kotil ve THY yetkililerine teşekkür etti.

Yolcu yakınları, "Yakınlarımızla uçağa binmeden önce görüştük. Serbest bırakıldıktan sonra da görüştük ama kısa sürdü. İyi olduklarına dair haberler aldık. İş görüşmesi için Arnavutluk'a gitmişlerdi ve geri dönüyorlardı. THY yetkililerine gösterdikleri hassasiyetten ötürü teşekkür ederiz" diye konuştu.

Operasyonun, başından sonuna kadar takip ettiklerini söyleyen Kotil, "Yolcularımızın herhangi bir zarara uğranmadığı tarafımızdan biliniyor. En kısa süre içinde yolcularımızı buraya getirmek için çalışmalar başlatıyoruz. Yolcuları buraya getirmek için 2-2.5 saat içinde ordan bir uçak buraya gelecek. Güvenlik güçlerine teşekkür ediyoruz" dedi.