İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

İstanbul Ticaret Üniversitesi Haberleri

İstanbul Ticaret Üniversitesi haber, İstanbul Ticaret Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İstanbul Ticaret Üniversitesi - 09.10.2019
Metrobüs projesinin mimarlarından prof. ılıcalı:  mevcut bu sistemde kazalar artar
açıklamalarda bulunan Metrobüs projesinin mimarlarından İstanbul Ticaret Üniversitesi Ulaştırma Sistemleri Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 04.10.2019
"İşletmenizi yönetmek için etik kurallar koyun"
İstanbul Ticaret Üniversitesi'nin toplam 16 konferanstan oluşacak "Bilim ve Toplum"' dizisinin ilkinde, etik ve strateji alanlarında yaptığı çalışmalarla dünyaca tanınan Nevada Üniversitesi Yönetim, Etik ve Strateji Profesörü Rafik Beekun ağırlandı.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 18.09.2019
"Kentler, simgeleriyle soluklanır, karakterleriyle ayrıcalık kazanır"
İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mete Çamdereli, "Kentsel fikir ve karakterler kentin belleğine bilinç dışı olarak kazınır. Her biri kentsel bir kimlik, kentsel bir kültür, kentsel bir hikaye beyanıdır.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 16.09.2019
İstanbul Ticaret Üniversitesi 2019-2020 akademik yıl açılış töreni
İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu, üniversitelerin, toplum hafızasını tazelemek, toplum lehine bilgiyi toplamak, sahip çıkmak, üretmek, yaymak ve toplumun hizmetine sunmak üzere kurulmuş merkezler olarak düşünülmesi gerektiğini söyledi.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 13.09.2019
İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörlüğünde görev değişimi yapıldı
İstanbul Ticaret Üniversitesi'ne rektör olarak atanan Prof. Dr. Yücel Oğurlu, görevi Prof. Dr. Nazım Ekren'den devraldı.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 13.09.2019
Atama Kararları Resmi Gazete'de
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın iki üniversiteye rektör atamasına dair kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 13.09.2019
Rektör atamaları Resmi Gazete'de
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın iki üniversiteye rektör atamasına ilişkin kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 03.09.2019
Yalçıntaş, Afrika'nın en yüksek dağı Kilimanjaro'ya tırmandı
Geçen yıl Asya'nın en yüksek dağı olan Everest Dağı'nda 5 bin 364 metrelik Base Camp'a tırmanan iş insanı ve akademisyen Doç. Dr. Murat Yalçıntaş, bu yıl da Afrika'nın en yüksek dağı olan Kilimanjaro'nun 5 bin 895 metrelik zirvesine tırmanmayı başardı.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 29.08.2019
Mavi Koridor Doğal Gazlı Araçlar Rallisi
Türkiye Doğal Gaz Dağıtıcıları Birliği (GAZBİR) Başkanı Yaşar Arslan, Türkiye'de doğal gazın yaygınlaşmasının son yıllarda hızlandığını ve 81 ilde doğal gaza erişim sağlandığını belirterek, "Doğal gaz her ilde ulaşılabilir bir kaynak olacağı için bundan sonra doğal gazlı araç kullanımının...
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 22.08.2019
BTM girişimcileri Silikon Vadisi'ne gidiyor
Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM), WinGlobal projesi eğitimlerini tamamlayan sekiz girişimciyi küreselleşmenin ilk adımı olarak Amerika'daki Silikon Vadisi'ne gönderiyor.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 22.08.2019
BTM, WinGlobal projesi ile Silikon Vadisi'ne açılıyor
İstanbul Ticaret Odası'nın (İTO) girişimciliği teşvik için kurduğu Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM) İstanbul'un global ölçekteki rekabet gücünü ve bölgesel çekim gücünü artıracak WinGlobal projesinin ilk mezunlarını Silikon Vadisi'ne gönderiyor.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 21.08.2019
İTİCÜ İşletme Fakültesi'nde doluluk oranı yüzde 100 oldu
İstanbul Ticaret Üniversitesi (İTİCÜ) İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüner Şencan, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) yerleştirme sonuçlarına göre fakülteleri bünyesindeki 10 bölümün tüm kontenjanlarının dolduğunu, 23 Ağustos'a kadar gerçekleştirilecek kayıtların ardından...
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 18.08.2019
İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde kayıtlar sürüyor
İstanbul Ticaret Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Öztürk Oran, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) yerleştirme sonuçlarına göre yüzde 91,5 doluluğa ulaştıklarını belirterek, "Öğrencilerimiz, akademik yılın başlamasıyla birlikte iş dünyasına açılan bir kapı olarak gördükleri...
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 23.07.2019
İstanbul Ticaret Üniversitesi'ni, tercihlerinde ilk 5'e yazanlara indirim
İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektör Yardımcısı Mustafa Said Yazıcıoğlu, "Üniversitemizi, tercihlerinde ilk 5'e yazan ve yerleşen tüm öğrencilerimize yüzde 20 oranında indirim sağlıyoruz.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 18.07.2019
İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde tanıtım ve tercih günleri başladı
İstanbul Ticaret Üniversitesi'nin 2019-2020 öğretim yılı tanıtım günleri başladı.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 10.07.2019
Down sendromlu ve otistik bireylerin sorunlarını araştırma komisyonu
İstanbul Ticaret Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mim Kemal Bülent Öke, down sendromlu bir kız babası olduğunu belirterek, "Engelli çocuklar belirli bir farklılığın karşımıza çıkmasıdır.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 10.07.2019
İstanbul Ticaret Üniversitesi mezuniyet töreni
İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, İstanbul Ticaret Üniversitesi'nden bugüne kadar mezun ettikleri öğrenci sayısının 16 bin 579'a çıktığını, bugün ise bine yakın öğrenciyi mezun ettiklerini belirterek, "Türkiye'nin üretimine, gelişmesine, kalkınmasında rol alacak,...
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 26.06.2019
Tarihi köy ipek böcekçiliğiyle turizme açılacak
Osmanlı Devleti'nin temellerinin atıldığı Bilecik'in Osmaneli ilçesinde, geçmişi Selçuklu dönemine dayanan Günüören köyünün ipek böceği yetiştiriciliğinde önemli bir merkez haline getirilmesi hedefleniyor.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 26.06.2019
"Yeni bölümleri iş dünyasının taleplerine göre açtık"
İstanbul Ticaret Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Öztürk Oran, mezunlarının iş aradığı değil, aranılan eleman olarak yetiştiği bir üniversite olmayı hedeflediklerini belirterek, bu amaç doğrultusunda önemli adımlar attıklarını, yeni bölümleri iş dünyasının taleplerine göre açtıklarını kaydetti.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 17.06.2019
Modaya yön vereceklere yüzde 75 burs desteği
İstanbul Ticaret Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü, 2019-2020 öğretim yılında özel yetenek sınavıyla alacağı öğrencileri yüzde 75 burslu kabul edecek.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 01.06.2019
Eğitim fuarında Türkiye atılımı
Türkiye, Washington'da düzenlenen dünyanın en büyük yüksek eğitim fuarı NAFSA 2019'a, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Eğitim Ekonomisi İş Konseyi koordinasyonunda 16 üniversite ve Türkiye Maarif Vakfı'ndan 48 kişilik bir heyetle katıldı.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 27.05.2019
Koç Spor Fest'in büyük finallerinde şampiyonlar belli oldu
İSTANBUL(AA) - Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu'nun ana sponsoru Koç Holding'in üniversiteli gençleri spor, müzik ve eğlence ile buluşturduğu, Türkiye'nin en geniş katılımlı gençlik ve spor festivali Koç Spor Fest, 14. yılının bahar etabında büyük finallerini gerçekleştirdi.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 27.04.2019
Hindistan'ın Renkleri" Etkinliği
Türkiye'de öğrenim gören Hint öğrenciler, "Hindistan'ın Renkleri" etkinliğinde kültürlerinden örnekler sundu.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 18.04.2019
Atalay Şahinoğlu, Hayatını Kaybetti
İstanbul Ticaret Odası'nın (İTO) eski başkanlarından Atalay Şahinoğlu hayatını kaybetti.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 15.04.2019
Bilişsel Bilim ve Yapay Zeka Yeditepe Üniversitesi'nde Konuşulacak
Yeditepe Üniversitesi Uluslararası Beyin ve Bilişsel Bilim Sempozyumu (ISBCS) ve bunun uydu etkinliği Disiplinlerarası Yapay Zeka Çalışmaları Sempozyumu 27-28 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
İstanbul Ticaret Üniversitesi Haberleri | İstanbul Ticaret Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 5 - İstanbul Ticaret Üniversitesi haberleri, son dakika istanbul ticaret üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. 'Trafikte küçük hata yoktur' projesi tanıtıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 3.8.2021 00:28:08. #1.16#

title