İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

İstanbul Ticaret Üniversitesi Haberleri

İstanbul Ticaret Üniversitesi haber, İstanbul Ticaret Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İstanbul Ticaret Üniversitesi - 10.11.2020
Ticaret SEM'de e-ticaret ve mücevherat eğitimleri başlıyor
İstanbul Ticaret Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (Ticaret SEM), mücevherat ve e-ticaret uzmanlığı eğitimleri başlatacak.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 09.11.2020
Bu haberi okumadan yola çıkmayın!
İstanbul Valiliği, Formula 1 yarışlarının tanıtım filmi çekimleri için önümüzdeki üç gün bazı yolların trafiğe geçici olarak kapatılacağını duyurdu.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 04.11.2020
"Dijital Dünyada Ekonomi ve İş Ahlakı" masa yatırılacak
Türkiye İş Ahlakı Zirvesi'nin beşincisi "Dijital Dünyada Ekonomi ve İş Ahlakı" temasıyla 7 Kasım'da çevrim içi gerçekleştirilecek.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 01.11.2020
İKO, nitelikli eleman için İstanbul Ticaret Üniversitesi ile iş birliği yaptı
İstanbul Kuyumcular Odası (İKO), dünyada büyük kabul gören ustalıkta "Kapalıçarşı ekolü"nü gelecek kuşaklara taşımak ve bilgisayar destekli mücevher tasarımı eğitimleri için İstanbul Ticaret Üniversitesi ile protokol imzaladı.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 26.10.2020
"7. Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi" 4 Mart 2021'de dijital platformda gerçekleşecek
Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Kadın Araştırmaları Dergisi öncülüğünde 4 Mart 2021'de dijital platformda düzenlenecek "7. Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi"nin bu yılki ana teması "Pandemi Sürecinde Kadın" olarak belirlendi.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 08.10.2020
Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak, Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu'na ilişkin, "Bu etkinlik için geliştirdiğimiz e-ticaret platformunda, binlerce Türk ve Afrikalı iş insanı sanal ortamda iş yapma imkanına sahip oluyor.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 08.10.2020
Teknopark İstanbul'dan BİGG Cube Incubation ile girişimcilere destek
Teknopark İstanbul'un kuluçka merkezi Cube Incubation; BİGG Cube Incubation projesiyle, 31 uygulayıcı kuruluş arasından destek almaya hak kazandı.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 21.09.2020
TÜRSAB ve İTO'dan iş birliği
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ve İstanbul Ticaret Odası (İTO), İstanbul turizminde yaşanan sorunlara çözüm bulmak ve İstanbul'u dünya turizminde daha üst sıralara taşımak için iş birliğini geliştirme kararı aldı.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 17.09.2020
İstanbul Ticaret Üniversitesi'nden Teknofest'te başarı
İstanbul Ticaret Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği öğrencilerinin kurduğu Anadolu Roket Takımı, Teknofest Roket Yarışması'nda alçak irtifa kategorisinde Türkiye ikincisi oldu.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 15.09.2020
Afrika'nın masum yüzleri, Coşkun Aydın'ın fotoğraflarıyla ölümsüzleşti
Fotoğraf sanatçısı Coşkun Aydın'ın, Afrika'da çektiği fotoğraflardan oluşan "Afrika Masumiyet" isimli albüm kitabı fotoğrafseverlerin beğenisine sunuldu.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 10.09.2020
Kovid-19'un sanayiye etkisi uluslararası etkinlikle masaya yatırılacak
OSTİM Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde, İstanbul Ticaret Üniversitesi, Yamaguchi Üniversitesi ve Ulusal San Martin Üniversitesi iş birliğiyle düzenlenen Akıllı İktisadi Planlama ve Sanayi Politikaları (SEPIP) Konferansı, 13-15 Ekim'de Ankara'da yapılacak.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 28.08.2020
İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde doluluk oranı yüzde 95,5'e ulaştı
İstanbul Ticaret Üniversitesi Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) yerleştirme sonuçlarına göre, 2019'da 91,5 olan doluluk oranını dört puan arttırarak yüzde 95,5'e çıkardı.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 16.07.2020
Kovid-19, güvenlik ve devlet algısını da değiştirdi
İstanbul Ticaret Üniversitesi akademisyenleri tarafından hazırlanan "Kovid-19 ile birlikte uluslararası ilişkilerde değişim ve süreklilik" raporuna göre pandemi sürecinde ekonomiden güvenliğe, orduların işlevinden ulus devlet anlayışına kadar birçok konuda önemli değişimler yaşandı ve...
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 16.07.2020
COVID-19, güvenlik ve devlet algısını değiştirdi
'COVİD-19 ile birlikte uluslar arası ilişkililerde değişim ve süreklilik' raporuna göre pandemi sürecinde ekonomiden güvenliğe, orduların işlevinden ulus devlet anlayışına kadar birçok konuda önemli değişimlerin yaşandı ve toplumlarda yeniden güçlü ulus devlet yönelimi başladı.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 15.07.2020
İletişim Başkanlığı'nın "15 Temmuz'da 15 Panel" programının İtalya bölümü yayınlandı
İletişim Başkanlığı tarafından düzenlenen "15 Temmuz'da 15 Panel" isimli internet semineri (webinar) serisinin İtalya bölümü yayınlandı.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 06.07.2020
İstanbul Ticaret Üniversitesi akademisyenlerinden koronavirüs raporu
İstanbul Ticaret Üniversitesi akademisyenlerinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) pandemisinin ekonomik etkilerine ilişkin hazırladığı yeni raporda, Türkiye'nin krizlere karşı artık dirençli olduğu, pandemi sürecinde de Avrupa'nın üretim üssü olmayı hedeflemesi gerektiği belirtiliyor.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 25.06.2020
İstanbul Ticaret Üniversitesi, "İş Ahlakı Raporu" hazırladı
İstanbul Ticaret Üniversitesi'nin "Kovid-19 Sürecinin Öncesi ve Sonrası İş Ahlakı Açısından Değerlendirme" raporunda, "Çalışanların yeni iş modellerine adaptasyonu ve bu konudaki eşitsizlikler konuları iş dünyası ve kamu otoritelerinin elzem sorumlulukları arasında yer almalıdır.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 10.06.2020
AB'nin büyüme oranlarında yüzde 5 ila 7,4 azalma olacak
Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger, yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) dünyayı kapsamı ve hızı açısından eşi görülmemiş bir şekilde etkilediğini ifade ederek, "AB'nin ticarette bir azalma göreceğiz.
İstanbul Ticaret Üniversitesi - 09.06.2020
AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Berger, İstanbul Ticaret Üniversitesi'nde
İstanbul Ticaret Üniversitesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) pandemisi sürecinde başlattığı topluma açık online etkinlikleri kapsamında Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Christian Berger'i ağırlayacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
İstanbul Ticaret Üniversitesi Haberleri | İstanbul Ticaret Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 2 - İstanbul Ticaret Üniversitesi haberleri, son dakika istanbul ticaret üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Özlem Zengin kimdir? Nereli? Özlem Zengin kaç yaşında, mesleği ve hayatı nedir?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.08.2021 01:42:36. #1.13#

title