İstanbul: Tem Otoyolunda Kaza: 1 Ölü

İstanbul: Tem Otoyolunda Kaza: 1 Ölü

Bayrampaşa'da Yolun Karşısına Geçmek İsteyen Bir Yayaya Çarpan ve Plakası Alınamayan Bir Otomobil Kayıplara Karıştı. Kanlar İçerisinde Kalan ve Üzerinden Kimlik Çıkmayan Yaya Olay Yerine Can Verdi.

İstanbul: Tem Otoyolunda Kaza: 1 Ölü

Bayrampaşa'da yolun karşısına geçmek isteyen bir yayaya çarpan ve plakası alınamayan bir otomobil kayıplara karıştı. Kanlar içerisinde kalan ve üzerinden kimlik çıkmayan yaya olay yerine can verdi.

Edinilen bilgiye göre kaza, TEM otoyolu Bayrampaşa Sağmalcılar Viyadükü üzerinde saat 21.30 sıralarında meydana geldi. Edirne istikametine giden ve plakası ve sürücüsü ve plakası alınamayan otomobil, 50 yaşlarında olduğu tahmin edilen ve üzerinde kimliği bulunmayan bir yayaya çarptıktan sonra olay yerinde durmayarak hızla uzaklaştı. Kazada yayaya çarpan araçtan düşen ve üzerinde aracın markası yazılı olan ön panjurdan aracın Opel marka olduğu anlaşıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken, otoyoldan karşıya geçmek isterken hayatını kaybeden şahsın cesedi, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Morgu'na kaldırıldı.

Öte yandan, meraklı araç sürücülerinin kazayı izlemek için yavaşlattığı trafik sebebiyle bir oto yangınına giden itfaiye ekipleri ilerlemekte güçlük çekti. İtfaiye ekipleri, özel halk otobüsü dahilindeki yangına güçlükle ulaşılırken yangının sürücüleri tarafından kısa sürede söndürülmesi olası bir faciayı önledi.

Kaynak: İHA