İstanbul'u Birbirine Katan Gaspçı, Polisle Girdiği Çatışmada Vurularak Durdurulabildi

İstanbul'u Birbirine Katan Gaspçı, Polisle Girdiği Çatışmada Vurularak Durdurulabildi

İstanbul'da, taksi gasp eden saldırgan, iki araca çarptıktan sonra polisle girdiği silahlı çatışma sonucu vurularak durdurulabildi. Yaralanan gaspçı hastaneye kaldırılırken yol 4 saat trafiğe kapatıldı.

İstanbul Küçükçekmece'de, sürücüsünü silahla etkisiz hale getirdiği taksiyi gasp eden sabıkalı gaspçı, iki araca çarptıktan sonra polisle girdiği silahlı çatışma sonucu vuruldu. Yaralanan gaspçı hastaneye kaldırılırken D-100 Karayolu yan yol Avcılar istikameti yaklaşık 4 saat trafiğe kapatıldı.

TAKSİYİ GASP EDEREK KAÇMAYA BAŞLADI

Emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre; Sefaköy'de bir kişi, sürücüsünü etkisiz hale getirdiği taksiyi gasp ederek kaçmaya başladı.

POLİSİN DUR İHTARINA ALDIRMADI, İKİ ARACA ÇARPTI

Bildirilmesi üzerine alarma geçen polis, gaspçının peşine takıldı. Polis, D-100 Karayolu yan yol Avcılar istikametine doğru taksi ile kaçan gaspçıya Cennet'te ulaştı. Gaspçı, polisin 'Dur' ihtarına aldırmayarak taksinin hızını artırınca önündeki biri taksi olmak üzere iki araca çarptı.

POLİSE DOĞRU ATEŞ ETMEYE BAŞLADI, VURULARAK DURDURULABİLDİ

Kaza nedeniyle duran araçtan inen gaspçı, polise doğru silahla ateş etmeye başladı. Polis de ateşe karşılık verince çıkan çatışmada gaspçı vurularak etkisiz hale getirildi.

TEDAVİ ALTINA ALINDI

Gelen ambulansla olay yerinde ilk müdahalesi yapılan ve adı öğrenilemeyen gaspçı, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

ÇOK SAYIDA SABIKASI VAR

Yapılan araştırmada şüphelinin, çeşitli suçlardan sabıkasının bulunduğu ve çok sayıda suçtan polis tarafından arandığı öğrenildi. Olay yeri inceleme ekipleri, bölgede delil araştırması yaptı. Olay yerinde çok sayıda boş kovan bulundu.

YOL 4 SAAT TRAFİĞE KAPATILDI

Olayla ilgili soruşturma sürerken D-100 Karayolu yan yol Avcılar istikameti yaklaşık 4 saat trafiğe kapatıldı.

Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.