İstanbul: Otoyolda Yasadışı Gösteri Yol Kapattı

İstanbul: Otoyolda Yasadışı Gösteri Yol Kapattı

Okmeydanı Tem Bağlantı Yolu Alt Geçitte Yasadışı Gösteri Yapıp Yol Kapatan Bir Grup Trafiği Alt Üst Etti. Bomba Süsü Verilen Pankartlar Nedeniyle Kapatılan Yol 1 Saat Sonra Ulaşıma Açıldı.

İstanbul: Otoyolda Yasadışı Gösteri Yol Kapattı

Okmeydanı Tem bağlantı yolu alt geçitte yasadışı gösteri yapıp yol kapatan bir grup trafiği alt üst etti. Bomba süsü verilen pankartlar nedeniyle kapatılan yol 1 saat sonra ulaşıma açıldı.

Edinilen bilgiye göre, kimliği belirsiz bir grup Okmeydanı Tem bağlantı yolu alt geçitte yasadışı gösteri yaparak otomobil lastikleriyle yolu trafiğe kapattı. Üst geçitin her iki tarafına bomba süsü verdikleri pankartları asan grubun, yasadışı slogan attıktan sonra olay yeriden yaya olarak kaçtıkları öğrenildi. 'F Tiplerindeki Tecriti Çözün' yazılı pankartların altına koydukları bomba süsü verilmiş paketler nedeniyle polis, yolun her iki istikametini de kapatmak zorunda kaldı. Olay yerine sevk edilen uzman ekipler, bomba süsü verilen paketleri fünyeyle patlattıktan sonra paketlerin boş olduğu anlaşıldı.

Güvenlik nedeniyle trafiğe kapatılan yol yaklaşık 1 saatlik bekleyişin ardından tekrar ulaşıma açılırken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: İHA