İstanbul: Orman Katliamı Resim Sergisi Projesi

İstanbul: Orman Katliamı Resim Sergisi Projesi

Helikopter ile Tahrip Olan İstanbul Ormanlarını Havadan Görüntüleyen AK Parti Balıkesir Milletvekili Op. Dr. Turhan Çömez, Orman Katliamıyla Etkin Mücadelede Bulunacağını Açıkladı.

İstanbul: Orman Katliamı Resim Sergisi Projesi

Helikopter ile tahrip olan İstanbul ormanlarını havadan görüntüleyen AK Parti Balıkesir Milletvekili Op. Dr. Turhan Çömez, orman katliamıyla etkin mücadelede bulunacağını açıkladı.

Milletvekili Çömez, 'Ağlar İstanbul' adlı proje çerçevesinde havadan çektiği görüntülerle önümüzdeki günlerde fotoğraf sergisi açacak. Milletvekili Çömez, Kemerburgaz, Acarkent, Acaristanbul, Beykoz'un sırtı, Polonezköy, Cumhuriyetköy, Mahmut Şevket Paşa Beldesi, Riva Deresi semalarında tahrip edilmiş ormanların tek tek fotoğraflarını çekti. Bu işgal ve tahribata yol açanın, yıllar öncesinden gelen anlayış bozukluğu ve çevreye duyarsızlık olduğunu kaydeden Milletvekili Çömez, "Orman katliamıyla mücadele edeceğim. İlgilileri bu konuda uyaracağım. Gözüm artık bu ormanların üzerinde. Gerekli hassasiyet gösterilecek. Orman Bakanı Osman Pepe'de konuyla yakından ilgileniyor. Bu çektiğim katliam fotoğraflarını bir araya getirerek bir sergi açacağım" şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA