İstanbul: Milli Takımlar Eski Teknik Direktörü Şenol Güneş Ölümden Döndü

İstanbul: Milli Takımlar Eski Teknik Direktörü Şenol Güneş Ölümden Döndü

Milli Takımlar Eski Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kadıköy'de Aracıyla Kaza Yaptı. Kullandığı Otomobile Kırmızı Işıkta Geçen Bir Taksi Çarpan Güneş, Olayı Yara Almadan Atlattı.

İstanbul: Milli Takımlar Eski Teknik Direktörü Şenol Güneş Ölümden Döndü

Milli Takımlar eski Teknik Direktörü Şenol Güneş, Kadıköy'de aracıyla kaza yaptı. Kullandığı otomobile kırmızı ışıkta geçen bir taksi çarpan Güneş, olayı yara almadan atlattı.

Edinilen bilgiye göre, olay Kadıköy Kazasker'de bulunan trafik ışıklarında saat 13.00 sıralarında meydana geldi. Dün, aracının bir otoparkta park halindeyken çalınan dikiz aynalarını taktırmak için servise giden Şenol Güneş'in kullandığı otomobile, kırmızı ışıkta geçen D.T.'nin kullandığı 34 TEF 19 plakalı taksi çarptı. Meydana gelen kazada Şenol Güneş'in aracının ön tamponunda hasar meydana gelirken, olay yerine gelen trafik ekipleri tutanak tuttu.

Şans eseri yara almadan atlattığı kazayla ilgili konuşan Güneş, "Dün aracımın otoparkta iken dikiz aynalarını çaldılar. Onla ilgili de zaten trafiğe müracaat ettim. Bugün de aynaları yaptırmak için servise giderken ticari araçtaki sürücü arkadaşın dikkatsizliği sonucu böyle bir kaza meydana geldi. Sürücü arkadaş kırmızı ışıkta geçti. Ben de herhangi bir şey yok ama iki üç gündür hep polislerle muhatap oluyorum. İnşallah sonunda hayır gelir" dedi. Taksici D.T ise, "Ben sarıda geçtim. Onun da biraz acelesi vardı galiba. O da acele edince kaza oldu" diye konuştu.

Şenol Güneş, çalınan dikiz aynalarını da göstererek, otoparkta başka dikiz aynalarının da çalındığını, bu işin organize bir şekilde yapıldığını söyledi. Trafik polislerini işlem yapmasını bekleyen Şenol Güneş, kazaya neden olan D.T. ile ayaküstü sohbet ederek şakalaştı. Güneş, kazaya neden olan sürücünün moralini düzeltmeye çalıştı.

Bir muhabirin, "Türk takımları Avrupa'da son zamanlarda neden başarısız oluyor. Gerileme mi var? sorusuna Güneş, "Türk futbolu altın gibidir. Değerinden bir şey kaybetmez. Bu sorunlar aşılacaktır" cevabını verdi.