'İstanbul' konulu bilgi yarışmasında final heyecanı yaşanıyor

'İstanbul' konulu bilgi yarışmasında final heyecanı yaşanıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin, "İstanbul'a Hizmet Edenler İstanbul'u Ne kadar Biliyor" sloganıyla çalışanları arasında düzenlediği 'İstanbul' konulu bilgi yarışmasında final heyecanı yaşanıyor.

'İstanbul' konulu bilgi yarışmasında final heyecanı yaşanıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin, "İstanbul'a Hizmet Edenler İstanbul'u Ne kadar Biliyor" sloganıyla çalışanları arasında düzenlediği 'İstanbul' konulu bilgi yarışmasında final heyecanı yaşanıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sosyal Kültürel Organizasyon Kurulu (İSKOK) tarafından organize edilen bilgi yarışmasının finali yarın saat 10.00 ile 13.00 arasında Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda yapılacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, 9 ve 10 Mayıs tarihleri arasında Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda yapılan elemelere daire başkanlıklarından 1'er, İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) ve İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri'nden (İETT) 3'er takımın 2 gün boyunca mücadele ettiği belirtildi. Açıklamada, 3'er kişiden oluşan 13 ekibin yarıştığı elemeler sonucunda ilk 3'e giren takımların finalde yarışacağı ifade edildi.