İSTANBUL KENT ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

İstanbul Kent Üniversitesi Haberleri

İstanbul Kent Üniversitesi haber, İstanbul Kent Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İstanbul Kent Üniversitesi - 11.05.2019
Dr. Rahmi İncekara'dan Ramazanda İsraf Uyarısı
– İstanbul Kent Üniversitesi Dr. Öğr. Üyesi Rahmi İncekara, ramazan ayında israf etmemeye dikkat çekerek, " bu ay bereketli bir ay, bize enflasyonun en büyük fazileti israf yapmama noktasında olacaktır.
İstanbul Kent Üniversitesi - 10.05.2019
Sınav Kaygısıyla Baş Etme Yolları
– İstanbul Kent Üniversitesi Kariyer ve Gelişim Merkezi Direktörlüğünün düzenlediği Sınav Kaygısı konulu seminerine Psikoloji Bilimi Uzmanı Rosie Dalva konuk oldu.
İstanbul Kent Üniversitesi - 28.04.2019
Sağlıkçıya Şiddete Daha Büyük Cezalar Verilmeli"
İstanbul Kent Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdürü ve Adalet Programı Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Yalçın Kavak 28 Nisan Sağlıkçıya Şiddete Hayır günü nedeniyle açıklamalarda bulundu.
İstanbul Kent Üniversitesi - 27.04.2019
Türkiye'de 1.5 Milyon İkiz Çocuk Ailesi Var"
İKİZ, üçüz, dördüz çocukların toplumsal farkındalığını dile getirmeyi amaçlayan Çoğul Çocuklar Platformu, 2011'den bu yana 64 şehirde yüzlerce aileye ulaştı.
İstanbul Kent Üniversitesi - 11.04.2019
Önümüzdeki 30 Yıl İçinde Robotlaşacak Mıyız?
Teknolojinin her geçen gün gelişerek beraberinde büyük değişimler getirdiğini söyleyen, Fütüristler Derneği Başkan Yardımcısı Dr. Mustafa Aykut, "Önümüzdeki 30 yıl içerisinde yarı yapay, yarı mekanik ve biyonik olacağız" dedi.
İstanbul Kent Üniversitesi - 25.03.2019
Üniversiteli Öğrencilerden Vapurda İlk Yardım Dersi
İstanbul Kent Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım bölümü öğrencileri, Eminönü-Kadıköy şehir hatları vapurunda Öğr. Gör. Temel Kılınçlı eşliğinde yolculara gün boyu uygulamalı olarak basit ilk yardım eğitimi hakkında bilgi verdiler.
İstanbul Kent Üniversitesi - 22.03.2019
Ayça İnci: Aşkla Yapılan İş Asla Sıkıcı Olmaz
– AKTRİST ve girişimci Ayça İnci, İstanbul Kent Üniversitesi'ne konuk oldu.
İstanbul Kent Üniversitesi - 23.02.2019
Bitki Çaylarıyla, İlaç Tüketimine Dikkat!
Hastalıklardan doğal yollarla korunmak isteyenlerin çok sık tercih ettiği bitki çaylarının ilaçlarla beraber kullanıldığında tehlikeli olabileceğini söyleyen İç Hastalıkları Uzmanı Türkan Özer, "Bazı ilaçların bitki çaylarıyla etkileşimi vardır.
İstanbul Kent Üniversitesi - 07.02.2019
Çipras Ziyaretiyle Ülkesine Mesaj Veriyor"
Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras'ın Türkiye ziyaretini değerlendiren Uluslararası İlişkiler Uzmanı Dr. Öğretim Üyesi Rahmi İncekara, "Çipras bu ziyaretiyle ülkesine 'ben artık sorunlarından arındırılmış Yunanistan kurguluyorum' mesajı veriyor" dedi.
İstanbul Kent Üniversitesi - 30.01.2019
2019'un İkinci Çeyreğinde İşsizlik Azalacak"
İşverenlerin nisan ayı itibariyle bir milyonun üzerinde istihdam sözü verdiğini hatırlatan İstanbul Kent Üniversitesi Dr. Öğr. Üyesi Rahmi İncekara, "Yılın ikinci çeyreğine doğru işsizlikte azalma izleyebiliriz.
İstanbul Kent Üniversitesi - 28.01.2019
Tatilde Çocuğun Besin Alerjisi Artıyor
TATİLDE çocukların beslenme disiplinini kaybettiğini belirten İstanbul Kent Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Çocuk Gastroenteroloji ve Beslenme Uzmanı Prof. Dr. Ender Pehlivanoğlu, "Bu dönemde AVM ve marketlerle birlikte çocukların kötü beslenme alışkanlıkları daha da artıyor.
İstanbul Kent Üniversitesi - 04.01.2019
Çocuğun 2 Buçuk Yaşındaki İnatçılığı Geçici Bir Süreç"
– İSTANBUL Kent Üniversitesi'nde Çocuk Gelişimi Semineri yapıldı.
İstanbul Kent Üniversitesi - 04.01.2019
Çocuğun 2 Buçuk Yaşındaki İnatçılığı Geçici Bir Süreç?
?Çocuğun 2 buçuk yaşındaki inatçılığı geçici bir süreç?İSTANBUL, (DHA) ' İSTANBUL Kent Üniversitesi'nde Çocuk Gelişimi Semineri yapıldı.
İstanbul Kent Üniversitesi - 28.12.2018
Suriyelilerin Vatandaşlık Hakkı Bulunmuyor
İSTANBUL Kent Üniversitesi'nde 'Suriyeli Mültecilerin Türkiye'deki Mücadelesi, Birlikte Yaşamak İçin Yapılabilecekler: Hayata Destek Derneği' başlıklı konferans düzenlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: İstanbul Kent Üniversitesi Haberleri | İstanbul Kent Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 4 - İstanbul Kent Üniversitesi haberleri, son dakika istanbul kent üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Mülteci çocuklara Türkiye'yi tanıtan kart yaptılar.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.3.2021 04:17:43. #1.14#
title