İstanbul: Kaleci Volkan, Palermo Maçı ile İlgili Umutlu Konuştu

Fenerbahçe'nin Milli Kalecisi Volkan Demirel, UEFA Kupası'nda Şanslarının Sürmesi İçin Palermo'yu Yenmeleri Gerektiğini Belirterek, "İki Takım da Kazanmak İçin Sahaya Çıkacak, Ama Kazanan Taraf Biz Olacağız" Diye Konuştu.

İstanbul: Kaleci Volkan, Palermo Maçı ile İlgili Umutlu Konuştu

Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel, UEFA Kupası'nda şanslarının sürmesi için Palermo'yu yenmeleri gerektiğini belirterek, "İki takım da kazanmak için sahaya çıkacak, ama kazanan taraf biz olacağız" diye konuştu.

Palermo maçı ile ilgili FB TV'ye açıklamalarda bulunan kaleci Volkan Demirel, "UEFA Kupası'nda şansımızı devam ettirmek istiyorsak kazanmamız gereken bir maç. Kendi evimizde taraftarımızın da desteğiyle, iyi bir oyunla kazanacağımızı düşünüyorum. Düşündüklerimizi umarım sahaya yansıtırız" dedi.

'Palermo, deplasmanda iyi sonuçlar alan bir takım, bu bir dezavantaj mı ?' sorusuna kaleci Volkan, "Bu maçın atmosfer konsantrasyonu daha iyi ve daha farklı olacaktır. Her şey yarın sahada belli olacaktır. İki takım da sahaya çıkacak, ama kazanan taraf biz olcağız. Takım olarak buna inanıyoruz" diye konuştu.

Taraftarlara da çağrıda bulunan kaleci Volkan Demirel, "Taraftarlarımız üstlerine düşen görevi biliyor. Taraftarlarımız 90 dakika bizi desteklerlerse, motive ederlerse Fenerbahçe sahadan galip ayrılacaktır" ifadelerini kullandı.