İstanbul: İş Adamının Cesedinin Bulunması

İstanbul: İş Adamının Cesedinin Bulunması

Ataköy Marina'dan 9 Gün Önce Açıldıktan Sonra Yatı Boş Bulunan ve Cesedi Bugün Öğlen Saatlerinde Balıkçılar Tarafından Denizde Bulunan İş Adamı Nezihi Ergür, Ailesi Tarafından da Teşhis Edildi.

İstanbul: İş Adamının Cesedinin Bulunması

Ataköy Marina'dan 9 gün önce açıldıktan sonra yatı boş bulunan ve cesedi bugün öğlen saatlerinde balıkçılar tarafından denizde bulunan iş adamı Nezihi Ergür, ailesi tarafından da teşhis edildi.

Deri imalatı ve ticareti yapan Nezihi Ergür (52), 17 Eylül Pazar günü Ataköy Marina'da demirli Advanture isimli teknesine gitti. Saat 15.30 sıralarında burada benzinciyle konuşan Nezihi Ergür, "Balık tutup döneceğim" dedi. Birkaç kişiyi davet eden ancak kimse gelmeyince tek başına denize açılan Ergür, Yeşilköy açıklarında yöneldi. Ergür'den bu saatten sonra bir daha haber alınamadı.

Yeşilköy Balıkçı Barınağı'ndan dün akşam saatlerinde denize açılan balıkçılar, denizde çürümeye yüz tutmuş bir ceset buldu. Karaya çıkartıldıktan sonra Bakırköy Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan cesedin, kayıp iş adamı Nezihi Ergür'e ait olduğu tespit edildi. Ailesi de talihsiz iş adamının cesedini teşhis etti.

Ergür'in cesedi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.